Jaunimo banga

 pamario mokykla_senjoru_namai1Savanaudiškumas padaro mus kurčius ir nebylius, meilė atveria mūsų akis ir širdis, leidžia mums atlikti artimui skirtus darbus, kurie susidėlioja į artimo meilės mozaiką.

PUTIKAI LAURETAI_2Savaitgalį Vilniuje baigėsi XXVI respublikinis J.Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais muzikos instrumentais konkursas. Iš konkurso grįžo keli Šilutės meno mokyklos moksleiviai, kurie iškovojo pirmąsias ir kitas prizines vietas. Šiais pasiekimais džiaugiasi visa mokyklos bendruomenė su konkursantų pedagogais Gražvydu Raila, Edgaru Noreika, Arvydu Stakvilevičiumi bei konsertmeisteriais Giedre Augaityte, Marijumi Sūdžiu bei Kristina Budvytyte - Mejere.

deguciu biblioteka_intelektualus_zaidimas3Degučių bendruomenės namuose šurmuliavo gausus būrys dalyvių, susirinkusių į intelektualų žaidimą „Lietuvos  fanų  ringas“, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui.

juknaiciu biblioteka_robotikaJuknaičių bibliotekoje vyko robotikos užsiėmimai, kuriuose dalyvavo Juknaičių pagrindinės mokyklos pradinukai ir neformalaus vaikų švietimo programos „Vaikų laisvalaikio žaidimai” dalyviai su mokytoja Audrone Mikloviene. Robotikos gudrybių vaikus mokė Šilutės F.Bajoraičio viešosios bibliotekos bibliotekinių procesų automatizavimo inžinierius Ovidijus Kulda.


vyduno gimnazija_respublikinis_rasiniu_konkursasŠilutės Vydūno gimnazija, minėdama iškilaus filosofo, rašytojo, publicisto, kultūros veikėjo Vydūno 150-ąsias gimimo metines organizavo mokinių rašinių konkursą „Namai yra vieta, kurioje auginamas gerumas“. Sulaukėme 23 mokinių darbų iš 18 respublikos mokyklų, 8 iš jų tapo laureatais ir buvo pakviesti į šventinę Vydūno gimnazijos asamblėją, ekskursiją į Kintų Vydūno kultūros centrą.

Kuo Vydūnas gali būti įdomus ir svarbus šiandien?

Ukmergės naujienos