Jaunimo banga

 

paveikslelis-193784-any480x330„Šilutės“ puolėjas Evaldas Džiaugys buvo išrinktas labiausiai patobulėjusiu NKL krepšininku, tačiau tokiu asmeniniu įvertinimu jis šį sezoną apsiriboti nenori. 22-ejų metų 196 cm ūgio lengvasis krašto puolėjas turi norą prasibrauti į Lietuvos krepšinio lygos ekipą.


 

Azuoliuko vaikaiBalandžio 19 d. Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vyko Šilutės lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ šventinis rytmetis „Žalioji gatvelė“.

 

dsc 0078_1Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko televizijos žinių viktorinos „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ nugalėtojais. Penktadienį Prezidentūroje svečiavosi ir šalies vadovei ranką spaudė ir šilutiškis Linas Kirjanovas.

 

PROFESIJU CENTRAS_ADidįjį ketvirtadienį buvo sunku praeiti pro Šilutės profesinio mokymo centro Paslaugų ir turizmo skyrių: iš gatvės tiesiog viliote viliojo kieme skambanti muzika ir sklindantys gardūs maisto kvapai. O užsukus paaiškėjo, kad nuojauta neapgavo: čia tiesiog tvyrojo šv. Velykų laukimas ir šventinė nuotaika, akis džiugino kiekvienas išpuoštas kampelis.

2Šilutės profesinio mokymo centro Paslaugų ir turizmo skyrius (Lietuvininkų 72, Šilutė, tel. Nr. 51804) , Žemės ūkio ir transporto skyrius (Mokyklos g. 3, Pagryniai, tel. Nr. 53890) ir Sektorinis žuvininkystės praktinio mokymo centras (Ramybės g. 4, Žemaičių Naumiestis, tel. Nr. 8 626 26863) kviečia visus visų miesto ir rajono mokyklų mokinius, jų mokytojus bei tėvelius į savo Atvirų durų dienų renginius.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt