Jaunimo banga

inkakliu konferencijaInkaklių skyriaus pedagogės į mažųjų konferenciją „Noriu žinoti“ sukvietė gausų būrį smalsių, norinčių viską žinoti pradinukų iš savo mokyklos ir svečius iš Šylių, Sakūčių, Grabupių bei Žibų pradinių mokyklų.

Konferencijos dalyvius pasveikino Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos direktorė Dalia Dirgėlienė bei Inkaklių skyriaus mažieji saviveiklininkai.

111nazijoje vyko jau tradicine tapusi 6-7 klasių rusų kalbos popietė. Popietės tikslas - ugdyti mokinių domėjimąsi rusų kalba, kultūra, jos vieta tarp kitų Europos kalbų, literatūra, tautosaka.

sviesoforas I vieta pradineTradiciniame rajono pradinių klasių moksleivių konkurse „Šviesoforas“ dalyvavo 13 komandų iš viso rajono. Vaikai sprendė teorines užduotis, varžėsi komandų kapitonai, kurie turėjo teisingai pereiti nereguliuojamą ir reguliuojamą pėsčiųjų perėjas.

KonferencijaVytauto Didžiojo universitetas organizavo multimedijos ir kompiuterinio meno konkursą akademiniam jaunimui "Žalios virtualybės 12". Išrinkti penki nugalėtojai mokinių grupėje (ir šeši nugalėtojai studentų grupėje).

Vydūno gimnazijos 2 klasės gimnazistai Oskaras Venckus ir Jonas Roščinas laimėjo tris apdovanojimus iš penkių.

Pradinukai su seniūnu R.Steponkumi. / Organizatorių nuotr.Šilutės pradinės mokyklos mokinių savivaldos klubo "Draugas" nariai ir jų vadovė mokytoja Snieguolė Diekantienė džiaugiasi mokyklos bendruomenės parama ir valdžios įstaigų darbuotojų geranoriškumu supažindinant pradinukus su vietos savivaldos funkcijomis ir problemomis, praktine valdžios institucijų veikla.

Ukmergės naujienos