Jaunimo banga

darzelinuku protu musisF.Bajoraičio viešoji biblioteka sukvietė lopšelių - darželių “Gintarėlis” (Gudragalviai), “Ąžuoliukas” (Giliukai), “Žibutė” (Žiburiukai), “Žvaigždutė” (Taškučiai), “Pušelė” (Svajokliai) paruošiamųjų grupių vaikučius į protų mūšį.

naumiescio spektaklisŽemaičių Naumiesčio gimnazijoje ne vienerius metus veikia Teatro raiškos būrelis, vadovaujamas Sonatos Vilčiauskienės. Šiemet jaunieji teatralai Teatro dienos ir veiksmo savaitės „Be patyčių“ proga pristatė premjerą - Volker Ludwig pjesę „Bela, Bosas ir Bulis“.

Beveik visi jaunieji aktoriai būrelį lanko jau seniai, todėl vaidindami taip įsijaučia, jog galima pagalvoti, kad tai tikra ir nesuvaidinta.

pirmoku konkursasJau septintą kartą Šilutės lopšelyje - darželyje „Gintarėlis“ surengta tradicinė šventė - konkursas „Šauniausias būsimasis pirmokas“. Šiuo renginiu siekiama skatinti vaikų meninės saviraiškos poreikį, lavinti kūrybiškumą, skatinti pasitikėjimą savo gebėjimais, suteikti džiugių emocijų. Šiemet renginys skirtas pasakų temai „Mes iš pasakų atėję...“

Konkursas šurmuliavo dvi dienas, į jį susirinko 13 komandų iš viso rajono, kurias sudarė pedagogas ir trys būsimieji pirmokai.

 naumiestis be patyciuKetvirtą kartą Lietuvoje ir mūsų Žemaičių Naumiesčio gimnazijoje vyko „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“. Projekto iniciatoriai kvietė prisijungti prie renginių, kuriais siekiama neleisti pamiršti apie tai, kas yra draugiškas ir pagarbus bendravimas, bei kodėl yra taip svarbu ugdyti toleranciją ir empatiją.

dienos centro sypsenosŠilutės dienos paslaugų centras, tapęs Šilutės socialinių paslaugų centro struktūriniu padaliniu (dabar vadinamas Dienos socialinės globos įstaigoje tarnyba), tęsia veiklą ir kuria naujus socialinius partnerystės ryšius.

Į šią socialinės globos įstaigą atvykę vaikų darželio „Pušelė“ ugdytiniai parodė vaidinimą „Kiškių - pamariškių trobelė“. Centro lankytojai Vilius ir Sandra tapo gidais - vedžiojo darželinukus po visas patalpas ir pasakojo, ką veikia dienos centre, kokie specialistai su jais dirba. Neaplenkė ir naujosios direktorės Rasos Jakienės kabineto.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt