Jaunimo banga

usenu stovykla prie verpsciuUsėnų pagrindinės mokyklos stovykloje „Auk ir pažink“ vaikų laisvalaikiui vadovavo mokytojos Danguolė Šulcienė ir Asta Šeputienė.

sveksnos sanatorine stendasŠvėkšnos specialioji mokykla mokslo metus palydėjo projektu „Sportinė, meninė diena“.

Kūno kultūros mokytojo R.Jokšo organizuotos sportinės rungtys prasidėjo draugiškomis futbolo rungtynėmis tarp mokytojų ir mokinių. Rungtynes laimėjo mokytojai, nors mokiniai stengėsi ir pademonstravo ne vieną gražų epizodą.  Vėliau visi išbandė save įvairiose rungtyse: baudų metimai, prisitraukimai, šuoliukai per šokdynę, estafetės.

mokiniai geriausiJau šeštąjį kartą gabiausi rajono mokytojai ir juos gyvenimo keliu vedantys pedagogai rinkosi raškyti saldžių pergalės ir apdovanojimų vaisių. Savivaldybės Švietimo skyriaus iniciatyva Šilutės pirmojoje gimnazijoje surengta jau tradicija tapusi rajono moksleivių meno, mokslo ir sporto pasiekimų šventė.

turizmo mokykla graikijoje ekologisku prod gamybaŠilutės turizmo ir paslaugų verslo mokykla tęsia projektų, parengtų pagal Europos Sąjungos mokymosi visą gyvenimą programos Leonardo da Vinci paprogramę, ciklą „Atrask Europos skonį“.

Dakota ir SalunasPalangoje vyko tarptautinis linijinių šokių festivalis „Draugystės tiltas 2012“, kuris sukvietė daugybę šokėjų iš visos Lietuvos.

Čia šoko ir Šilutės šokių klubas „Dakota“ ir kantri šokių kolektyvas „Salūnas“, vadovaujami Remintos Stoškuvienės.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt