Jaunimo banga

100 2969...kad ir tavo širdy kažkas užgimtų / Pažvelk, vaikeli... / Medžiai taip nurimę... / Pamynę puošnų rūbą / Sau po kojom. / Kokia rimtis, / Koks įstabus gražumas / Advento naktį miglomis nuklostė.

Šiais žodžiais susikaupimo vakarą pradėjo Švėkšnos "Saulės" gimnazijos tikybos mokytojai Reda Kondrotaitė ir Remigijus Oželis.

Gruodžio šeštąją susirinkusiems mokiniams, tėvams, bendruomenės nariams ir parapijos dvasininkams vedantieji kalbėjo apie Advento prasmę mūsų gyvenime. Jie priminė, kad svarbiausia ne tik greitai besibaigiančių metų lūkesčiai, bet širdyje išgyvenantis adventinis laukimas, kuris turėtų vykti ne prekybos centruose, bet mūsų širdyse.

saugu knygelesAr vaikas gali gyventi be knygos? Žinoma, užaugs jis be knygos, Lietuvoje tokių vaikų nemažai. Tačiau knyga, nepasiekusi vaikų, tarsi pamestinukė tyliai, nekrutėdama guli ir laukia, kada mažos rankelės ims ją vartyti ir panorės susidraugauti.

Saugų biblioteka kasmet pakviečia vaikus aplankyti vietą, kurioje gyvena knygos. Šį kartą čia apsilankė Saugų vaikų darželio priešmokyklinukai su auklėtoja Irena Rimkuviene ir Saugų J.Mikšo pagrindinės mokyklos pirmokai su mokytoja Birute Kaminskiene.

LMP 1Šilutės pirmojoje gimnazijoje vyko rinkimų į Lietuvos mokinių parlamentą (LMP) rajoninis turas. Į rinkimus iš šešių kandidatų atvyko keturi.

Atstovauti rajono moksleiviams Lietuvos mokinių parlamente išrinkta Vydūno gimnazijos devintokė Mantė Abišalaitė.

Vertindama rinkimus, Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Vida Kubaitienė džiaugėsi, kad moksleiviai yra aktyvūs ir norintys keisti.

PC040033Šilutės r. savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras jau jubiliejinį - penktąjį kartą organizuoja konkursą 3-4 klasių vaikams „Kaip saugoti savo dantukus, kad jie būtų sveiki ir gražūs“.

Šilutės Pamario pagrindinėje mokykloje vykusiame konkurse šiemet dalyvavo rekordinis mokyklinukų skaičius - 50, jie sudarė 10 komandų po penkis vaikus.

sveksnos gimnazija persu kinasŠvėkšnos „Saulės“ gimnazijos mokiniai dalyvavo „Sniego gniūžtės“ stovykloje Kretingos rajono Darbėnų gimnazijoje.

„Sniego gniūžtė“ - tai prevencinė programa, skatinanti smagiai praleisti laiką su draugais, nevartojant svaigalų.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt