Jaunimo banga

Inkakliu ketvirtokai i mokykla atlydejo pirmokusBaigiantis mokslo metams nemažai tėvų teiraujasi, nuo kelerių metų vaikas turi eiti į pirmąją klasę. Klausimų ypač kyla tiems, kurių vaikams rugsėjo 1-ąją dar nebus sukakę septyneri, o savo septintojo gimtadienio jie sulauks metų pabaigoje.

usenai vaiku gynimo diena 107Usėnų pagrindinės mokyklos priešmokyklinio ugdymo grupės auklėtiniams ir pradinukams Vaikų gynimo diena - paskutinė mokslo metų diena.

svajoniu sodai 1Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos anglų kalbos mokytoja Sigita Balčytienė ir specialioji pedagogė - logopedė Jurgita Šikšniuvienė surengė šventę pradinukams „Svajonių sodas“, skirtą Tarptautinei vaikų gynimo dienai.

raudonkepuraite gamtosaugaPriešmokyklinukai jau suvokia, kad darželyje jie vyriausi, kad yra svarbūs, kad nuo jų pastangų daug kas gali keistis.

„Raudonkepuraitės“ darželyje priešmokyklinukai, būdami savivaldos klubo „Tvarkiukas“ nariais, visus mokslo metus ugdėsi gamtosauginius gebėjimus, meilės, pagarbos vieni kitiems bei savo kraštui. O geriausia, jei gali pamatyti, paliesti ne paveikslėlyje, o realybėje, nuvykti ir vietoje apžiūrėti.

 Autorius į pamoką atsivežė žiedimo ratą, pademonstravo kūrinio formavimo technikas. / Organizatorių nuotr.Projekto „Aukštųjų kultūrų impulsai mokykloms“ (AKIM) dėka, susipažinome su dar vienu menininku - Švėkšnos "Saulės" gimnazijoje svečiavosi dailininkas – keramikas Gvidas Raudonius, jam talkino „Fructusartis“ galerijos savininkė Aušra Linartienė iš Vilniaus.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt