Jaunimo banga

raudonkepuraite svente vasario 16Mažieji šilutiškiai, lankantys „Raudonkepuraitės“ darželį, visą savaitę mokėsi tapti tikrais savo krašto piliečiais, mylinčiais savo artimuosius, Tėvynę ir nuolat besirūpinantys sodo ir miško gyventojais.

kvartetas 2Šilutės kraštas neabejotinai galėtų suburti savo chorą ir varžytis populiariame televizijos projekte „Chorų karai“, - tokią išvadą galėtume padaryti pasiklausę pedagogės, chorvedės Gražinos Matulienės.

Jos vadovaujamuose choruose aistra dainai dega didelis būrys muzikos mėgėjų. Dabar jos mokinių kvartetas pakliuvo į „Dainų dainelės“ respublikinį turą ir yra vienas iš dviejų konkurse besivaržančių vaikinų kvartetų visoje šalyje.

jaunimo projektasJau ne pirmus metus bendruomenės „Rusnės šeima“ suaugusiųjų rūpesčiu yra tapęs klausimas, kaip jauniems žmonėms sukurti tokias gyvenimo kaimo vietovėse sąlygas, kad jiems nekiltų minčių nei visam laikui persikelti į didmiesčius, nei juolab palikti Lietuvą. Ši užduotis nėra iš lengvųjų. Tačiau bendruomenė jos ėmėsi. Juk reikia imtis iniciatyvos.

DAINU DAINELEŠiemet vos 12 kolektyvų ir solistų panoro dalyvauti rajoninėje „Dainų dainelės“ atrankoje.

Sausio viduryje įvykusiame rajoniniame „Dainų dainelės“ ture dalyvavo išties kuklus būrelis jaunųjų dainininkų.

pirma gimnazija nugaletojaiŠilutės pirmojoje gimnazijoje jau tradicija tampa konkursas „Pagauk sėkmę“, skirtas pagrindinių mokyklų geriausiai besimokantiems septintokams ir aštuntokams.

Šiemet konkursas vyko antrą kartą, gimnazijoje šurmuliavo Martyno Jankaus ir Pamario pagrindinių mokyklų geriausi septintokai, aštuntokai ir jų sirgaliai.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt