Jaunimo banga

svajoniu sodai 1Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos anglų kalbos mokytoja Sigita Balčytienė ir specialioji pedagogė - logopedė Jurgita Šikšniuvienė surengė šventę pradinukams „Svajonių sodas“, skirtą Tarptautinei vaikų gynimo dienai.

raudonkepuraite gamtosaugaPriešmokyklinukai jau suvokia, kad darželyje jie vyriausi, kad yra svarbūs, kad nuo jų pastangų daug kas gali keistis.

„Raudonkepuraitės“ darželyje priešmokyklinukai, būdami savivaldos klubo „Tvarkiukas“ nariais, visus mokslo metus ugdėsi gamtosauginius gebėjimus, meilės, pagarbos vieni kitiems bei savo kraštui. O geriausia, jei gali pamatyti, paliesti ne paveikslėlyje, o realybėje, nuvykti ir vietoje apžiūrėti.

 Autorius į pamoką atsivežė žiedimo ratą, pademonstravo kūrinio formavimo technikas. / Organizatorių nuotr.Projekto „Aukštųjų kultūrų impulsai mokykloms“ (AKIM) dėka, susipažinome su dar vienu menininku - Švėkšnos "Saulės" gimnazijoje svečiavosi dailininkas – keramikas Gvidas Raudonius, jam talkino „Fructusartis“ galerijos savininkė Aušra Linartienė iš Vilniaus.

uzsienieciai silutejePirmadienį Savivaldybės prieigose šurmuliavo gausus būrys jaunimo. Prošal einantys miestelėnai nė neįtarė, jog tai - iš Vokietijos, Lenkijos, Italijos, Austrijos, Turkijos ir Ispanijos atvykę Comenius projekto „Besikeičiantis pasaulis“ dalyviai, laukiantys savivaldybės vadovų priėmimo. Savo svečius atlydėjo mūsiškiai projekto dalyviai - Šilutės pirmosios gimnazijos atstovai.

Svečiai lankėsi Šilutės rajono Savivaldybėje. / Komunikacijos skyriaus nuotr.Šilutės pirmojoje gimnazijoje projektas keičia projektą ir turininga gimnazistų veikla nesustoja. Praėjusią savaitę išlydėję gausų būrį gimnazistų iš Buchtehudės (Vokietijos), jau po kelių dienų gimnazistai priėmė moksleivių delegacijas iš šešių Europos šalių (Austrijos, Ispanijos, Italijos, Lenkijos, Turkijos, Vokietijos).

Šalys dalyvauja tarptautiniame Comenius daugiašalės mokyklų partnerystės projekte „Besikeičiantis pasaulis“. Pasak delegaciją į Šilutės rajono savivaldybę atlydėjusios pirmosios gimnazijos direktorės Laimos Spirgienės, Šilutėje šis projektas įgauna kitokį akcentą ir vadinasi „Mąstykime pozityviai“.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt