Jaunimo banga

Ekstremalus sportas. / Martinos Pužaitės (silutesnaujienos.lt) nuotr.Asociacija "Pamario jaunimas" kviečia visus, kurie domisi ekstremaliu sportu, į susitikimą su sporto klubo "Ventvejas" nariais. Šis sporto klubas užsiima buriavimu, jėgos aitvarų sportu Kuršų mariose (Kintuose).

Susitikimo metu bus ieškoma bendradarbiavimo galimybių (nemokamos pamokos jaunimui ir pan.). Laukiami visi - ir tie, kurie jau užsiima šiuo sportu, ir tie, kurie dar tik galvoja juo užsiimti.

pepes juiknaiciuoseJuknaičių pagrindinė mokykla lapkričio 14 d. linksmai šventė žymios švedų rašytojos Astridos Lindgren gimtadienį. Kas yra ši rašytoja, kokie jos įdomiausi knygų herojai, visą dieną skelbė mokyklos mergaitės persirengusios Pepėmis Ilgakojinėmis.

raudonkepuraite lopsiniu vajarasEsu keturmečio Kosto mama, kuris lanko lopšelį - darželį „Raudonkepuraitė“. Vieną vakarą parkeliavęs su tėčiu namo, sūnelis pasakė, jog ryt kviečia mane į lopšinių vakarą. Mielas kvietimas, o įdomiausia pasirodė vakaro tema. Neapsirikau - mano širdis tą vakarą buvo jautriai suvirpinta, o akis užgavo nevalingas ašaros krislelis.

Darželio salė mamas ir tėčius pasitiko ne tradiciškai eilėmis sudėtomis kėdėmis, o jaukiai išbarstytais mažyčiais staleliais, ant kurių plazdėjo degančios žvakės ir puikavosi įvairiaspalviai klevo lapai. Ant scenos, kaip didžiausios ir pagrindinės vakaro artistės, pūpsojo įvairiaspalvės pagalvės...

vainuto mokykla vasaraRudenėjančių lapų nuklotu taku priešpaskutinį spalio penktadienį į miestelio biblioteką skubėjo Vainuto vidurinės mokyklos trečiokai. Juos ir jų močiutes į baigiamąjį pažintinio - edukacinio ciklo „Ar pažįsti aplinką, kurioje gyveni?“ renginį pakvietė bibliotekininkės.

Pirmoji šio projekto pažintinė išvyka „Ar pieva - tik žolė, kurią reikia nupjauti?“ vyko gegužės pabaigoje. Tada mokiniai ne tik grožėjosi žiedų gausa, bet ir sužinojo apie augalus, jų naudą, vaistines savybes, klausėsi pasakojimų, patys skaitė knygeles, minė mįsles, skanavo močiučių atneštas įvairių žolelių arbatas, pienių medų.

konstitucijos dienaŠilutės rajono apylinkės teismas Konstitucijos dienai paminėti pakvietė į teismo organizuotą renginį Šilutės pirmosios gimnazijos 2B klasės moksleivius, kuriuos palydėjo mokytojas ekspertas Algirdas Gečas.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt