Jaunimo banga

Spektaklis "Daktaras aiskauda". / Organizatorių nuotr.Nuo kovo mėnesio pradžios Švėkšnos "Saulės" gimnazijoje vykdomas projektas "Mūsų Žemė". Pradinių klasių mokiniai yra skatinami atidžiau prižiūrėti savo mokyklos bei namų aplinką, atkreipti dėmesį, kokie pavasariniai pasikeitimai Švėkšnos miestelio parke.

Žemės dieną į Švėkšnos "Saulės" gimnazijos salę susirinko pradinukai, mokytojos, pavaduotoja ugdymui D.Vileikienė, trečiokų tėveliai. Jie stebėjo paruoštus trečiokų vaidinimus "Daktaras Aiskauda" (3b kl.). ir "Pavasaris miške" (3a kl.).

zemes diena pradine audzia kilimaŠilutės pradinės mokyklos mokiniai su mokytojomis minėjo Žemės dieną - pavasario lygiadienį. Vaikai apie Žemę kalbėjo klasėse, o vėliau rinkosi į mokyklos fojė, kur Žemei skyrę dainą ir eiles, vėliau kibo į darbą - „audė“ kilimus iš saldainių popieriukų.

juknaiciai zemes diena gitarosJuknaičių pagrindinėje mokykloje vyko renginiai, skirti Pasaulinei Žemės dienai.

Šie renginiai mokykloje vyksta kasmet vienoje iš kultūrinių - pažintinių veiklos dienų ir vienija įvairias sritis: etnokultūrą, ekologiją, informacines technologijas ir mokomuosius dalykus. Šiemet renginių tema buvo „Žemė mūsų rankose. Vanduo“.

6-10 klasių berniukai su technologijų mokytoju Romaldu Useliu mokyklos teritorijoje iškėlė inkilus grįžtantiems paukščiams.

Ž. Žymančius su mokytoja V. Galinskiene. / Šilutės pirmosios gimnazijos nuotr.Skuode vykusiame Lietuvos meninio skaitymo konkurso antrajame etape puikiai pasirodė du šilutiškiai ir užėmė pirmąsias vietas savo amžiaus grupėse.

naumiescio gimnazijos teatrasSusipažinkite: jie - Žemaičių Naumiesčio gimnazijos mokiniai, vaidinantys teatro raiškos būrelyje. Jų vadovė Sonata Vilčiauskienė perduoda ne tik scenos paslaptis, bet ir skiepija žmogiškąsias vertybes.

Kiekvienai spektaklio premjerai mokiniai ruošiasi atsakingai - repetuoja du kartus per savaitę, namuose mokosi tekstą. Taigi kol žiūrovas pamato galutinį rezultatą, jaunieji vaidintojai turi įdėti daug darbo.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt