Jaunimo banga

konstitucijos dienaŠilutės rajono apylinkės teismas Konstitucijos dienai paminėti pakvietė į teismo organizuotą renginį Šilutės pirmosios gimnazijos 2B klasės moksleivius, kuriuos palydėjo mokytojas ekspertas Algirdas Gečas.

Rūšiavimo konteineriai. / Organizatorių nuotr.Aplinkosaugos projektą „Aš – žalias“ inicijavusi Aplinkos ministerija skatina jaunus žmones įsitraukti į žaliųjų idėjų propagavimą. Moksleiviai ir studentai kviečiami priimti „Aš – žalias“ iššūkį ir dalyvauti „Eko-reklamos“ konkurse.

Konkurso dalyvių prašoma sukurti socialinę reklamą, skatinančią rūšiuoti buitines atliekas (stiklą, plastiką, popierių, metalą). Jaunieji kūrėjai gali pasirinkti jiems priimtiniausią reklamos priemonę – nufilmuoti vaizdo klipą, sukurti reklaminį plakatą ar sugalvoti netradicinę reklamos idėją.

zibai skaitymas gabriele su mokytoja vasiliauskieneŠilutės Žibų pradinės mokyklos ketvirtokė Gabrielė Juodžentytė su mokytoja metodininke Alina Vasiliauskiene dalyvavo leidyklos „Alma Littera“ organizuotame projekte „Augu skaitydamas“. Gabrielė pateko į projekto finalą.

Kadras iš O.Venckaus filmuko "Vienas". / Youtube.com nuotr.Šilutės Vydūno gimnazijos 3g klasės moksleivis Oskaras Venckus tapo Europos Parlamento narės Radvilės Morkūnaitės-Mikulėnienės inicijuojamo projekto ŽALIASIS KODAS „Žalio filmuko“ konkurso laureatu.

Gimnazisto sukurtas animacinis filmas "Vienas" - tarp 11 geriausių „Žalio filmuko“ konkursui pateiktų trumpametražių filmų. Šie geriausieji pateko į ŽALIOJO KODO filmukų rinkinį, kurį ketinama dar ne kartą parodyti skirtingų su ekologija susijusių renginių metu.

azuoliukas himna dainuojaApie 1000 į mokyklas išleistų vaikų - tokį kraitį jau sukrovė Šilutės vaikų lopšelis - darželis „Ąžuoliukas“, švenčiantis 30-ties metų sukaktį.

Visus tuos metus įstaigai ir jos pedagogėms vadovaujančios direktorės Irutės LEKAVIČIENĖS žodžiais tariant, „joms taip lemta: sutikti mažus, prisirišti prie jų ir pamilti, užauginti vaikystės sparnus ir paspaudus rankas išsiskirti...“

Penktadienį ši mažųjų kalvė sulaukė garbių svečių, priiminėjo sveikinimus, šoko ir dainavo kartu su Kapitonu Flintu ir Giliuku, o visai bendruomenei pasižadėjo išauginti dar daug giliukų kartų.   

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt