Jaunimo banga

raudonkepuraite lopsiniu vajarasEsu keturmečio Kosto mama, kuris lanko lopšelį - darželį „Raudonkepuraitė“. Vieną vakarą parkeliavęs su tėčiu namo, sūnelis pasakė, jog ryt kviečia mane į lopšinių vakarą. Mielas kvietimas, o įdomiausia pasirodė vakaro tema. Neapsirikau - mano širdis tą vakarą buvo jautriai suvirpinta, o akis užgavo nevalingas ašaros krislelis.

Darželio salė mamas ir tėčius pasitiko ne tradiciškai eilėmis sudėtomis kėdėmis, o jaukiai išbarstytais mažyčiais staleliais, ant kurių plazdėjo degančios žvakės ir puikavosi įvairiaspalviai klevo lapai. Ant scenos, kaip didžiausios ir pagrindinės vakaro artistės, pūpsojo įvairiaspalvės pagalvės...

vainuto mokykla vasaraRudenėjančių lapų nuklotu taku priešpaskutinį spalio penktadienį į miestelio biblioteką skubėjo Vainuto vidurinės mokyklos trečiokai. Juos ir jų močiutes į baigiamąjį pažintinio - edukacinio ciklo „Ar pažįsti aplinką, kurioje gyveni?“ renginį pakvietė bibliotekininkės.

Pirmoji šio projekto pažintinė išvyka „Ar pieva - tik žolė, kurią reikia nupjauti?“ vyko gegužės pabaigoje. Tada mokiniai ne tik grožėjosi žiedų gausa, bet ir sužinojo apie augalus, jų naudą, vaistines savybes, klausėsi pasakojimų, patys skaitė knygeles, minė mįsles, skanavo močiučių atneštas įvairių žolelių arbatas, pienių medų.

konstitucijos dienaŠilutės rajono apylinkės teismas Konstitucijos dienai paminėti pakvietė į teismo organizuotą renginį Šilutės pirmosios gimnazijos 2B klasės moksleivius, kuriuos palydėjo mokytojas ekspertas Algirdas Gečas.

Rūšiavimo konteineriai. / Organizatorių nuotr.Aplinkosaugos projektą „Aš – žalias“ inicijavusi Aplinkos ministerija skatina jaunus žmones įsitraukti į žaliųjų idėjų propagavimą. Moksleiviai ir studentai kviečiami priimti „Aš – žalias“ iššūkį ir dalyvauti „Eko-reklamos“ konkurse.

Konkurso dalyvių prašoma sukurti socialinę reklamą, skatinančią rūšiuoti buitines atliekas (stiklą, plastiką, popierių, metalą). Jaunieji kūrėjai gali pasirinkti jiems priimtiniausią reklamos priemonę – nufilmuoti vaizdo klipą, sukurti reklaminį plakatą ar sugalvoti netradicinę reklamos idėją.

zibai skaitymas gabriele su mokytoja vasiliauskieneŠilutės Žibų pradinės mokyklos ketvirtokė Gabrielė Juodžentytė su mokytoja metodininke Alina Vasiliauskiene dalyvavo leidyklos „Alma Littera“ organizuotame projekte „Augu skaitydamas“. Gabrielė pateko į projekto finalą.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt