Jaunimo banga

Šilutės Vydūno gimnazijos bendrovė. / Organizatorių nuotr.Gegužės pradžia Vydūno gimnazijos moksleiviams buvo dosni laimėjimų.

Vytauto Didžiojo universiteto organizuotame multimedijos ir kompiuterinio meno konkurse akademiniam jaunimui „Žalios virtualybės 12“ du gimnazistai tapo laureatais, o geriausios 2012 metų Lietuvos mokomosios mokinių bendrovės (MMB) konkurse vydūniečių MMB „Nuožmusis gandras“ buvo apdovanota už socialiai atsakingo verslo idėją.

Šilutės pirmojoje gimnazijoje vyko apdovanojimai. / Šarūnės Saldauskaitės nuotr.Šilutės pirmąją gimnaziją praėjusį penktadienį sudrebino „Metų apdovanojimų“ ceremonija. Į ypač laukiamą renginį sugužėjo didelis mokytojų, mokinių ir svečių būrys.

„Metų apdovanojimams“ buvo kruopščiai ruošiamasi. Visa mokykla bruzdėjo. Mokykloje nebuvo tokio žmogaus, kuris nežinojo apie artėjantį renginį, nes jis buvo reklamuojamas ir skelbiamas per radiją, taip pat mokykloje kabėjo plakatas vis pranešantis apie likusių dienų skaičių. Gimnazistai turėjo balsuoti už 13 nominacijų kandidatus. Tarp nominantų - mokytojai, gimnazistai, mokyklos administracijos ir bendruomenės nariai.

inkakliu konferencijaInkaklių skyriaus pedagogės į mažųjų konferenciją „Noriu žinoti“ sukvietė gausų būrį smalsių, norinčių viską žinoti pradinukų iš savo mokyklos ir svečius iš Šylių, Sakūčių, Grabupių bei Žibų pradinių mokyklų.

Konferencijos dalyvius pasveikino Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos direktorė Dalia Dirgėlienė bei Inkaklių skyriaus mažieji saviveiklininkai.

111nazijoje vyko jau tradicine tapusi 6-7 klasių rusų kalbos popietė. Popietės tikslas - ugdyti mokinių domėjimąsi rusų kalba, kultūra, jos vieta tarp kitų Europos kalbų, literatūra, tautosaka.

sviesoforas I vieta pradineTradiciniame rajono pradinių klasių moksleivių konkurse „Šviesoforas“ dalyvavo 13 komandų iš viso rajono. Vaikai sprendė teorines užduotis, varžėsi komandų kapitonai, kurie turėjo teisingai pereiti nereguliuojamą ir reguliuojamą pėsčiųjų perėjas.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt