Jaunimo banga

 egle naumiestis dienaŽemaičių Naumiesčio gimnazijoje vyko linksmas „Parodijų šou“, kurio pagrindinis prizas - pasirodyti miestelio eglės įžiebimo šventėje.

naumiestis as galiu2011 metai paskelbti savanorystės metais. Šią temą atitiko ir Žemaičių Naumiesčio gimnazijoje vykęs tarpmokyklinis renginys, skirtas Jaunimo dienai.

Šiai progai skirtas renginys vyko jau aštuntą kartą. Šiemet jo tema - „Aš irgi galiu“. Džiugu, kad į šventę atvyko komandos iš Gardamo, Degučių, Juknaičių pagrindinių mokyklų, Švėkšnos „Saulės“ bei Žygaičių gimnazijų.

gardamas1Gardamo pagrindinės mokyklos salė buvo pilnutėlė mokinių, mokytojų, kitų bendruomenės narių, kai čia vyko Tarptautinių miško metų minėjimas.

Į mokyklą atvyko svečiai - VĮ Šilutės miškų urėdijos Stemplių girininkijos girininkas Arūnas Uselis, eiguliai Virginijus Jėgeris ir Žilvinas Sudintas.

sveksna sniego gniuzteŠvėkšnos „Saulės“ gimnazijos mokiniai  dalyvavo „Sniego gniūžtės“ stovykloje Darbėnų gimnazijoje, Kretingos rajone. Stovykloje dalyvavo 134 mokiniai iš dvylikos mokyklų.

syliu popiete 1„Jei po gerumo grūdą kasdien į širdį dėsiu, supilsiu kalną šviesų. Jo vardas - Gerumas“ - taip adventinę popietę pavadino Žemaičių Naumiesčio gimnazijos Šylių skyriaus pedagogai, sukvietę į ją ir vaikus, ir jų tėvelius.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt