Jaunimo banga

100 2686Jau dešimtą kartą Švėkšnos „Saulės“ gimnazijoje vykdomas integracinis projektas - konkursas „Dizainerių šou“. Šių metų temą padiktavo 10-mečio jubiliejus.

Panaudodami gamtines, netradicines ir tradicines medžiagas mokiniai kartu su savo klasių vadovais kuria įspūdingus kostiumų modelius bei jų teatralizuotus pristatymus. Į pagalbą atskuba ir tėveliai.

Į jubiliejaus puotą pakvietė renginio vedėjai: Saulės dvaro grafaitė Gertrūda (IVg klasės mokinė G.Rusteikaitė) ir šio dvaro poetas Augustinas (IVg klasės mokinys A.Markevičius), dvaro puotos scenarijaus kūrėjas.

spindulio koncertas17-ąjį kūrybinį sezoną pradėjo vienintelis Šilutėje vaikų popchoras „Spindulys“. Popchoras pasipildė naujais dainininkais, iš kurių mažiausiam - tik 4 metai.

Ilgai nedelsę „spinduliukai“ suskubo ruoštis nacionaliniam vaikų ir jaunimo muzikos festivaliui „Rasos lašeliai 2012“.

Silutes-Vyduno-gimnazija01Lapkričio 23 d. Šilutės Vydūno gimnazijoje (Atgimimo alėja 3, Šilutė) rengiama aukštųjų mokyklų mugė „ŠILUTĖ 2012“, kurią aplankyti kviečiami Šilutės miesto ir rajono mokyklų mokiniai, tėvai, bendruomenė.

Vydūno gimnazijos mokinių karjeros centro koordinatorė Alina Judžentienė, renginys unikalus tuo, kad pirmą kartą apie tolesnius mokslus galvojantiems mokiniams ir jų tėvams nereikės važiuoti į aukštųjų mokyklų muges, kurios tradiciškai būna rengiamos Vilniuje ir Kaune.

zvaigzdute draugyste sketis visiPasitinkant Tarptautinę tolerancijos dieną, lopšelyje - darželyje „Žvaigždutė“ surengta prevencinė savaitė „Draugystės skėtis“.

Draugystės nėra be tolerancijos, o didžiausi tolerancijos priešai - pavydas, pyktis, kerštas, noras pažeminti kitą.

Renginiai prasidėjo darželio metodiniame centre, kur socialinė pedagogė R.Stasytienė kalbėjo vaikams, kad visi mes esame lyg po vienu dideliu stogu, lyg po skėčiu, ir jaučiamės čia saugiai, mylimi. O kad būtų dar smagiau gyventi, turime gyventi draugiškai: nesipykti, neskriausti vienas kito, nesityčioti, nepravardžiuoti.

Ekstremalus sportas. / Martinos Pužaitės (silutesnaujienos.lt) nuotr.Asociacija "Pamario jaunimas" kviečia visus, kurie domisi ekstremaliu sportu, į susitikimą su sporto klubo "Ventvejas" nariais. Šis sporto klubas užsiima buriavimu, jėgos aitvarų sportu Kuršų mariose (Kintuose).

Susitikimo metu bus ieškoma bendradarbiavimo galimybių (nemokamos pamokos jaunimui ir pan.). Laukiami visi - ir tie, kurie jau užsiima šiuo sportu, ir tie, kurie dar tik galvoja juo užsiimti.