Jaunimo banga

uzsienieciai silutejePirmadienį Savivaldybės prieigose šurmuliavo gausus būrys jaunimo. Prošal einantys miestelėnai nė neįtarė, jog tai - iš Vokietijos, Lenkijos, Italijos, Austrijos, Turkijos ir Ispanijos atvykę Comenius projekto „Besikeičiantis pasaulis“ dalyviai, laukiantys savivaldybės vadovų priėmimo. Savo svečius atlydėjo mūsiškiai projekto dalyviai - Šilutės pirmosios gimnazijos atstovai.

Svečiai lankėsi Šilutės rajono Savivaldybėje. / Komunikacijos skyriaus nuotr.Šilutės pirmojoje gimnazijoje projektas keičia projektą ir turininga gimnazistų veikla nesustoja. Praėjusią savaitę išlydėję gausų būrį gimnazistų iš Buchtehudės (Vokietijos), jau po kelių dienų gimnazistai priėmė moksleivių delegacijas iš šešių Europos šalių (Austrijos, Ispanijos, Italijos, Lenkijos, Turkijos, Vokietijos).

Šalys dalyvauja tarptautiniame Comenius daugiašalės mokyklų partnerystės projekte „Besikeičiantis pasaulis“. Pasak delegaciją į Šilutės rajono savivaldybę atlydėjusios pirmosios gimnazijos direktorės Laimos Spirgienės, Šilutėje šis projektas įgauna kitokį akcentą ir vadinasi „Mąstykime pozityviai“.

Šokio savaitė Švėkšnos "Saulės" gimnazijoje. / Organizatorių nuotr.Švėkšnos "Saulės" gimnazija džiaugiasi, kad mokykloje yra daugybė gerų šokėjų! Tuo jie galėjo įsitikinti praėjusią savaitę, kuri mokykloje buvo paskelbta Šokio savaite.

Kasdien mokyklos kiemelyje per pertraukas rinkosi linksmi ir besišypsantys žmogučiai, kas šokti, o kas tik stebėti ir palaikyti šokėjus.

pradine rasytojaiJau penkti metai Lietuvos jaunimo turizmo centras ir leidykla „Kalendorius“ organizuoja konkursą 1-5 klasių mokiniams „Lietuvos vaikai kuria pasakas“.

Šiame konkurse dalyvavo 8 Šilutės pradinės mokyklos mokinukai.

ekologinis konkursas zibu mergaitesSavaitgalį įteikti apdovanojimai visas Lietuvos mokymosi įstaigas vienijančios ekologinės akcijos „EKO drąsa“ vienos iš dalių - kūrybiškumo konkurso „Mobijaus ciklas“ - laimėtojams Klaipėdos regione.

Tarp laimėtojų yra ir Šilutės rajono mokyklų bei vaikų darželių ugdytinių.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt