Jaunimo banga

Zemaiciu naumiescio muge 3Baigus pirmąjį pusmetį Žemaičių Naumiesčio gimnazijoje surengta „Projektų mugė“.

Visam pusdieniui mokiniams buvo pasiūlyta įvairi veikla. Mažiausiems 5-7 klasių mokiniams aktų salėje buvo demonstruojamas japonų animacinis filmas „Mano kaimynas Totoro“. Filmas apie bendravimą tarp bendraamžių, santykius šeimoje. Mokiniai aptarė jį su klasės vadovais.

RASTINEJE PARODA 1Klientai, užsukę į trijų smulkių įmonių - UAB „Šilutės raštinė“, VšĮ „Šilutiškių džiaugsmas“ ir IĮ „Šilutės reklama“ sukurtą verslo centrą „Šilutė plius“, gali ne tik pasinaudoti ten siūlomomis paslaugomis ir prekėmis, bet ir susipažinti su Vydūno gimnazijos gimnazistų dailės kūriniais.

sveksnos skautai BTUKaune vyko respublikinis finalinis skautų dainų konkursas „Gražių dainelių daug girdėjau 2012“. Švėkšnos Alicijos Rugytės skautai, puikiai pasirodę pirmajame konkurso ture Salantuose, buvo išrinkti atstovauti Klaipėdos krašto skautams Kaune.

gintarelis 25 visiPraėjusią savaitę linksmai, kūrybingai ir išradingai savo jubiliejinį - 25-ąjį gimtadienį atšventė Šilutės vaikų lopšelio - darželio „Gintarėlis“ bendruomenė.

biblioteka vidurziemis 014Jau trečius metus Šilutės F.Bajoraičio viešojoje biblioteka, bendradarbiaudama su Šilutės pirmąja gimnazija, sausio 25-ąją mini viduržiemį. Tą dieną bibliotekoje vyko renginys „Viduržiemio - Žynių dienos - apmąstymai“ tema „Kristijono Donelaičio „Metai“ - lietuvių valstiečių gyvenimo epas“.

„Metų“ ištraukas skaitė Šilutės pirmosios gimnazijos 3b klasės mokiniai ir dainavo etnografinis ansamblis (mokytojos Irena Arlauskienė ir Giedrė Pocienė).  

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt