Jaunimo banga

KonferencijaVytauto Didžiojo universitetas organizavo multimedijos ir kompiuterinio meno konkursą akademiniam jaunimui "Žalios virtualybės 12". Išrinkti penki nugalėtojai mokinių grupėje (ir šeši nugalėtojai studentų grupėje).

Vydūno gimnazijos 2 klasės gimnazistai Oskaras Venckus ir Jonas Roščinas laimėjo tris apdovanojimus iš penkių.

Pradinukai su seniūnu R.Steponkumi. / Organizatorių nuotr.Šilutės pradinės mokyklos mokinių savivaldos klubo "Draugas" nariai ir jų vadovė mokytoja Snieguolė Diekantienė džiaugiasi mokyklos bendruomenės parama ir valdžios įstaigų darbuotojų geranoriškumu supažindinant pradinukus su vietos savivaldos funkcijomis ir problemomis, praktine valdžios institucijų veikla.

Inkaklių skyriaus pradinukai suvaidino spektaklį "Kiškio trobelė". / Organizatorių nuotr.Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos Inkaklių skyriaus mokytojos P.Freitakienė, D.Volkova, S.Ramonienė ir jų ugdytiniai sukvietė mamas ir močiutes į muzikinę - literatūrinę popietę „Mamyte, Tu - mano pasakėlė“.

saugu vakaroneEtninė kultūra sudaro kiekvienos tautos kultūros pamatą ir paveldą. Per daugelį metų ji formavosi kartu su žmogumi, apimdama visas jo materialiojo ir dvasinio gyvenimo sritis. Etninės kultūros dalį sudaro gyvos, iš kartos į kartą perimamosios tradicijos, patenkančios kultūrinėn aplinkon, nuolat pritaikant jas prie naujų poreikių.

sodina inkakliaiKiekvieną pavasarį, minint Žemės dieną, vis nauji įspūdžiai ir naujos žinios aplanko Inkaklių kaimo pradinukus. Tai įvairūs konkursai, skatinantys saugoti Žemę, inkilų kėlimas pirmiesiems pavasario pranašams, talkos ir akcijos, verčiančios pradėti švarintis nuo savo kiemo.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt