Jaunimo banga

IMG 4782Traksėdžių pagrindinės mokyklos mokiniai ir mokytojai dar prieš atostogas kūrė šventinę nuotaiką ir aplinką.

projektas saugu 1Saugų Jurgio Mikšo pagrindinės mokyklos ketvirtokai rimtai ruošėsi rajoniniam pradinių klasių konkursui apie Europos Sąjungą „Aš - Europoje“.

Vadovaujami mokytojų Birutės Kaminskienės ir Julijos Jauniuvienės, mokiniai rinko medžiagą apie Europos Sąjungą, apie 27 jos šalis, stengėsi kuo daugiau sužinoti, kuo kiekviena jų ypatinga.

puseles gimtadienisLopšelis - darželis „Pušelė“ šį pavasarį švenčia 35-ąjį jubiliejų.

1976 m. gruodį netoli Šilutės geležinkelio stoties iškilo dviejų korpusų pastatas, o kitų metų kovą buvo priimti pirmieji vaikučiai.
Šiuo metu darželyje veikia 7 grupės, lanko 135 vaikai, dirba 15 pedagogų ir 21 aptarnaujančio personalo darbuotojas. Tai stipri komanda, gebanti ieškoti naujovių, nuolat besimokanti.

gardamo be patyciu„Draugystė - tai saulės spindulėlis, kupinas šilumos ir gerumo, mažas pumpurėlis, skleidžiantis grožį, maža ašarėlė, mačiusi visko: ir skausmo, ir džiaugsmo, tai nepaprastas deimantas, tai - Jus supantys žmonės“, - rašo penktokė gardamiškė Gustė.

Salunas KaunasKaune vyko 8-asis respublikinis šiuolaikinio ir modernaus šokio festivalis - konkursas „Šokio erdvėje 2010“. Jame dalyvavo apie 120 šokių grupių iš visos Lietuvos, dalyviai dvi dienas varžėsi 4-iose šokių kategorijose.

Komisija vertino kolektyvų atlikimo technikos kokybę, režisūrinius sprendimus, stilingumą, artistiškumą, sceninę kultūrą, estetinį įvaizdį, kostiumus.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt