Jaunimo banga

gardamas1Gardamo pagrindinės mokyklos salė buvo pilnutėlė mokinių, mokytojų, kitų bendruomenės narių, kai čia vyko Tarptautinių miško metų minėjimas.

Į mokyklą atvyko svečiai - VĮ Šilutės miškų urėdijos Stemplių girininkijos girininkas Arūnas Uselis, eiguliai Virginijus Jėgeris ir Žilvinas Sudintas.

sveksna sniego gniuzteŠvėkšnos „Saulės“ gimnazijos mokiniai  dalyvavo „Sniego gniūžtės“ stovykloje Darbėnų gimnazijoje, Kretingos rajone. Stovykloje dalyvavo 134 mokiniai iš dvylikos mokyklų.

syliu popiete 1„Jei po gerumo grūdą kasdien į širdį dėsiu, supilsiu kalną šviesų. Jo vardas - Gerumas“ - taip adventinę popietę pavadino Žemaičių Naumiesčio gimnazijos Šylių skyriaus pedagogai, sukvietę į ją ir vaikus, ir jų tėvelius.

sveksnos sanatorineNors už lango sninga, bet mūsų Švėkšnos sanatorinėje mokykloje - ramu ir jauku. Visi susirinkome į vakaronę „Susėskim prie advento žvakės“, kurią organizavo auklėtojai Daiva Budvytienė, Eglė Dobrovolskienė ir Remigijus Kasparavičius.

Organizatorių nuotr.Šiuolaikinėje etnologijoje kulinarinis paveldas neatsiejamas nuo socialinės ir kultūrinės aplinkos. Švėkšnos sanatorinės mokyklos auklėtoja Loreta Stirbienė vedė mokyklos mokiniams renginį apie Švėkšnos krašto kulinarinį paveldą.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt