Jaunimo banga

zibutes teatras Klaipedoje 2012-04-26 Vilkas pilkas nebaisusKūrybiškumas - natūrali mažų vaikų savybė. Kad ir ką darytų - pasakotų, pieštų ar žaistų - jie viską sprendžia kūrybiškai. Teatras - vienas iš meninės kompetencijos būdų atskleisti vaikų vaizduotės ir jausmų pasaulį.

pianinas gintare grojaNetikėtą gimtadienio dovaną šiemet gavo Vainuto vidurinės mokyklos ketvirtokė Gintarė Muraulaitė - ypač muzikaliai mergaitei, šiemet dalyvavusiai finaliniame „Dainų dainelės“ ture, į namus buvo atgabentas... pianinas.

Nuo pirmosios klasės Gintarę muzikos mokanti Loreta Mieliulytė sako greit pastebėjusi išskirtinį pradinukės gabumą muzikai.

100 0476Savivaldybės Švietimo skyrius ir pradinių klasių mokytojų metodinė taryba surengė popietę - viktoriną Europos dienoms paminėti „Aš - Europoje“, kuri skatino mokinių pilietiškumą, domėjimąsi ES valstybių istorija, švenčių tradicijomis.

Gegužės mėnesį Lietuva mini keletą svarbių datų, skirtų Europos Sąjungai paminėti.

Šilutės Vydūno gimnazijos bendrovė. / Organizatorių nuotr.Gegužės pradžia Vydūno gimnazijos moksleiviams buvo dosni laimėjimų.

Vytauto Didžiojo universiteto organizuotame multimedijos ir kompiuterinio meno konkurse akademiniam jaunimui „Žalios virtualybės 12“ du gimnazistai tapo laureatais, o geriausios 2012 metų Lietuvos mokomosios mokinių bendrovės (MMB) konkurse vydūniečių MMB „Nuožmusis gandras“ buvo apdovanota už socialiai atsakingo verslo idėją.

Šilutės pirmojoje gimnazijoje vyko apdovanojimai. / Šarūnės Saldauskaitės nuotr.Šilutės pirmąją gimnaziją praėjusį penktadienį sudrebino „Metų apdovanojimų“ ceremonija. Į ypač laukiamą renginį sugužėjo didelis mokytojų, mokinių ir svečių būrys.

„Metų apdovanojimams“ buvo kruopščiai ruošiamasi. Visa mokykla bruzdėjo. Mokykloje nebuvo tokio žmogaus, kuris nežinojo apie artėjantį renginį, nes jis buvo reklamuojamas ir skelbiamas per radiją, taip pat mokykloje kabėjo plakatas vis pranešantis apie likusių dienų skaičių. Gimnazistai turėjo balsuoti už 13 nominacijų kandidatus. Tarp nominantų - mokytojai, gimnazistai, mokyklos administracijos ir bendruomenės nariai.