Jaunimo banga

naumiescio gimnazijos teatrasSusipažinkite: jie - Žemaičių Naumiesčio gimnazijos mokiniai, vaidinantys teatro raiškos būrelyje. Jų vadovė Sonata Vilčiauskienė perduoda ne tik scenos paslaptis, bet ir skiepija žmogiškąsias vertybes.

Kiekvienai spektaklio premjerai mokiniai ruošiasi atsakingai - repetuoja du kartus per savaitę, namuose mokosi tekstą. Taigi kol žiūrovas pamato galutinį rezultatą, jaunieji vaidintojai turi įdėti daug darbo.

zibutes raides vaikaiJau žinom: visi ką nors gali. Žinojimas suteikia viltį. Duok žmogui šią nuostabią galią. Duok vaikui saugumą ir rimtį. Duok žmogui kūrybos valią ir teisę mąstyti, kalbėti, tikėti. Jau žinom: visi ką nors gali. Tad leiskim šiai tiesai pakilti.
/Carl Scharnberg/

Kiekvienas vaikas, ateidamas į priešmokyklinę grupę, atsineša savitą aplinkos suvokimą, charakterio ir elgesio ypatumus, kalbinius gebėjimus.

LugneŠilutės sportinių šokių klubo „Lūgnė“ šokėjai kovo 10 dalyvavo sportinių šokių varžybose „Dzintarlase 2012“ Latvijos Liepojos mieste.

Savo amžiaus grupėse jaunučiai Rinas Kuturys ir Emilija Grikšelytė iškovojo 2 vietą, Valentinas Ubartas ir Ieva Steponkutė buvo penkti, Doviltas Kėrys ir Iveta Aukštaitytė užėmė 2 vietą.

traksedziu menininkai ziurovaiTraksėdžių bendruomenės nariai buvo pakviesti į kūrybos popietę, kurios metu meninio žodžio gerbėjai susitiko su poezijos knygos „Aš tau“ autoriumi Sauliumi Grinkevičiumi ir jį atlydėjusiu džiazo muzikantu, gitaros virtuozu Eugenijumi Jonavičiumi.

Traksėdiškiams kūrėjus pristatė Traksėdžių bendruomenės atstovė Valerija Daukantienė.

lgiausio saldainiu popiereliu kilimo finalassssKovo 18 d. iš visos Lietuvos į Vilnių suvažiavę moksleiviai bei mokytojai Vilniaus prekybos centre „Panorama“ pristatė iš saldainių popierėlių sukurtus kilimus. Renginys buvo skirtas kovo 20 d. minimai Pasaulinei Žemės dienai.

„Ilgiausio saldainių popierėlių kilimo“ finalui savo kurtus kilimus pristatė 85 komandos. Konkurso laimėtoja – Vilniaus Ryto vidurinės mokyklos komanda, sukūrusi net 333 metrų ilgio kilimą. Jai atiteko pagrindinis prizas, kuriuo galės džiaugtis visi moksleiviai – konkurso organizatoriai mokyklos vidinį kiemą pavers jaukia poilsio zona vaikams.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt