Jaunimo banga

 

Valentino dirbtuvesVasario 13 d. Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje, prisimenant šv. Valentino dienos istoriją, vaikams buvo surengtos smagios dirbtuvėlės. Dirbant kartu vyko smagus bičiulių bendravimas, tvyrojo bendrumo jausmas, o darant dovanėles ir jas dekoruojant kalbėta apie tai, kam jos atiteks, koks tai yra žmogus, koks tarpusavio ryšys juos sieja.

 

Litexpo 3„Žinai, kas esi. Sužinok, kuo būsi“ – tokiu šūkiu visus jaunuolius ir mokytojus šiais metais pasitiko Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo vykusi tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda „STUDIJOS 2019“. Joje vasario 7-9 d. buvo pristatomos visos mokymosi, studijų, neformalaus švietimo paslaugos Lietuvoje, užsienio aukštųjų mokyklų programos, verslo įmonių pasiūlymai.

 

SlaptazodziaiVasario 5 dieną Lietuvoje ir daugiau nei 120 pasaulio šalių jau šešioliktą kartą minėta Saugesnio interneto diena. Jos tikslas – atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinti saugesnį, ypač vaikų ir jaunuolių, naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis.

Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje ši diena paminėta kartu su Šilutės Žibų pradinės mokyklos ketvirtokais ir mokytoja Regina Chockevičiene.

 

karjeros diena_juknaiciu_mokykla2Vasario 4-ąją Juknaičių pagrindinėje mokykloje vyko Ugdymo karjerai dienos veiklos. Šios dienos tikslas - ugdyti mokinių bendrąsias ir karjeros kompetencijas, organizuojant susitikimus su įvairių profesijų atstovais mokykloje ir jų darbo vietose.

raudonkepuraite1Prasidėjus žiemai Šilutės lopšelio-darželio „Raudonkepuraitė“ bendruomenė kūrė planus, kaip smagiau pragyventi šį laikotarpį. Kūrybinei grupei – ikimokyklinio ugdymo mokytojoms Gražinai Toleikienei, Saidai Šaloninaitei, Birutei Parakininkienei kilo idėja paversti mūsų darželio erdves Senių besmegenių karalyste. Jos parengė nuostatus, kviesdamos visus bendruomenės narius įsijungti į šios idėjos įgyvendinimą.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt