Jaunimo banga

 

N. Gailinas_A._Urmuleviius_V._Liorencas_O._Guius_L._Leikuvien_J._BudrikasKlaipėdoje vyko tarptautinės lengvosios atletikos varžybos „Maniežo taurė 2018“, kuriose Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai sėkmingai pradėjo savo žiemos startus uždarose patalpose. Varžybose varžėsi jaunučiai (2003-2004 gim. metai) ir jauniai (2002-2001 g. m.) atvykę iš įvairių Lietuvos miestų, gausus būrys pajėgių latvių bei sportininkai iš Rusijos. Lietuviai laimėjo 22 nugalėtojų taures, latviai – 16, rusai – dvi.

 

ZVAIGZDUTE _3Minint Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šimtmetį ir pratęsiant 2018 m. vasario mėnesį vykusią pilietinę akciją „100 ŽINGSNIŲ LIETUVAI“, Šilutės vaikų darželio „Žibutė“ bendruomenė ir vėl suvienijo miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigas. Antradienį visų jų atstovai vienu metu masiškai ir žaismingai atžygiavo prie papuoštos miesto eglės.

 

buliai f
Šiemet Šilutės sporto mokyklą pradėjo lankyti 2011 m. gimę berniukai. Tai jauniausia grupė, kuri tik nuo rugsėjo žengia pirmuosius žingsnius krepšinyje. Jų treneris Dainius Ašmontas patikėjo savo mažaisiais sportininkais ir nusprendė, kad jie jau pasiruošę draugiškam krepšinio turnyrui. Šeštadienį, gruodžio 8 d. mūsų mažieji sulaukė pirmųjų savo varžovų iš Tauragės. Gerų emocijų netrūko visas rungtynes, o po rungtynių Šilutės „Buliai“ (patys vaikai išsirinko komandos pavadinimą) pasipuošė aukso medaliais, nes įveikė Tauragės „Žaibą“ rezultatu 43:25.

 

Biblioteka jaunimuiŠilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos edukacinėse dirbtuvėse Šilutės socialinių paslaugų vaikų dienos centro auklėtiniams surengtas literatūrinis-kūrybinis susitikimas „Pasaka man gieda kaip lakštingala“. Vaikams pristatyta įvairių spalvų tušu kuriama kaligrafijos technika.

 

edukacija ramuciu_bibliotekoje1Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Ramučių filiale vyko edukacinis užsiėmimas „Popierinė žiemos pasaka“, skirtas nacionalinei akcijai „Knygų Kalėdos“. Užsiėmimą vedė ir savo kūrybinius darbus pristatė tautodailininkė, knygų autorė Teresė Lorenčienė.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt