Jaunimo banga

Mokiniai pateikė literatūrinę kompoziciją: skaitė  eilėraščius ir ištraukas iš Maironio  knygų "Jūratė ir Kastytis", "Mano gimtinė", "Pavasario balsai", atliko dainas. / Renatos Ivaščenkienės nuotr.Jau dvyliktąjį kartą Lietuvoje rengiama Nacionalinė bibliotekų savaitė, kuri prasidėjo balandžio 23 d. 12 val. bendru renginiu visose Lietuvos bibliotekose. Tai jau tradicija tampantis renginys, kurio metu bibliotekos kviečia savo bendruomenės narius iš naujo atrasti garsiausių Lietuvos rašytojų kūrinius, klausytis jų ar savitai interpretuoti.

Į Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Miesto filialo renginį „Ten, kur Nemunas banguoja...“ , skirtą Maironio metams, rinkosi mažieji bibliotekos lankytojai ir Šilutės Žibų pradinės mokyklos mokiniai.

Grupėse auklėtojos kalbėjo apie tai, kaip reikia saugiai pereiti gatvę, mokė tai padaryti, imitavo įvairias situacijas. / Organizatorių nuotr.Šilutės policininkai kasmet pavasarį dalyvauja Šilutės lopšelyje darželyje „Ąžuoliukas“ vykstančiuose renginiuose, skirtuose saugaus elgesio gatvėje įgūdžiams formuoti. Šiemet organizuota teminė savaitė „Aš saugus, kai žinau“.

Grupėse auklėtojos kalbėjo apie tai, kaip reikia saugiai pereiti gatvę, mokė tai padaryti, imitavo įvairias situacijas. Savo patirtį mažieji išreiškė piešiniuose, darydami darbelius.

theaterŽemaičių Naumiesčio gimnazijos bendruomenei teatro raiškos būrelio nariai, vadovaujami Sonatos Vilčiauskienės, pristatė premjerą - Vytauto Gužausko pjesę „Koridoriaus vaikai“.

 vainuto dainos 2Jau šeštą kartą Vainuto vidurinėje mokykloje surengtas dainų konkursas „Lai širdis dainuoja“. Šiemet į mokyklos aktų salę sugužėjo labai daug svečių ir dalyvių.

vaikai interneteNuobodžiaudamas spaudinėju mygtukus viename socialiniame interneto portale. Spusteliu skelbimų skiltį – atsiverčia tinklalapis. O, įdomu – skelbimai „Moteris ieško vyro“. Spust. Tenka net akis pasitrinti – 12-13-metės mergaitės ieško vaikinukų.

„Trumpalaikiams santykiams“ – nurodoma vienam skelbime. Šalia – nuotrauka, žemiau – vardas, el. pašto adresas, mobilusis telefonas, „Skype“, one.lt vardai.

Tenka net suabejoti, ar anketa tikra, o už jos neslypi piktavalių kėslų turinčius priekabiautojus gaudantis agentas. Bet spėju, kad ne. Tokia anketa – puikus saldainiukas pedofilams.