Jaunimo banga

vainuto adventasAdvento popietę vainutiškiams surengė Senųjų kaimo tradicijų kultūros centras, Vainuto seniūnija, Vainuto bendruomenė ir Vainuto vidurinė mokykla. Seniūnijos gyventojus šventės organizatoriai kvietė atverti sielas pokyčiams, dalintis šiluma, dėmesiu.

Pirmąją advento dieną žmonės pindavo vainikus, o kaip žinia, apskritimas yra labai senas simbolis, reiškiantis tobulumą ir amžinybę. Į advento vainiką įdėtos keturios žvakės, simbolizuojančios keturis advento sekmadienius, turi savo prasmę.

 egle naumiestis dienaŽemaičių Naumiesčio gimnazijoje vyko linksmas „Parodijų šou“, kurio pagrindinis prizas - pasirodyti miestelio eglės įžiebimo šventėje.

naumiestis as galiu2011 metai paskelbti savanorystės metais. Šią temą atitiko ir Žemaičių Naumiesčio gimnazijoje vykęs tarpmokyklinis renginys, skirtas Jaunimo dienai.

Šiai progai skirtas renginys vyko jau aštuntą kartą. Šiemet jo tema - „Aš irgi galiu“. Džiugu, kad į šventę atvyko komandos iš Gardamo, Degučių, Juknaičių pagrindinių mokyklų, Švėkšnos „Saulės“ bei Žygaičių gimnazijų.

gardamas1Gardamo pagrindinės mokyklos salė buvo pilnutėlė mokinių, mokytojų, kitų bendruomenės narių, kai čia vyko Tarptautinių miško metų minėjimas.

Į mokyklą atvyko svečiai - VĮ Šilutės miškų urėdijos Stemplių girininkijos girininkas Arūnas Uselis, eiguliai Virginijus Jėgeris ir Žilvinas Sudintas.

sveksna sniego gniuzteŠvėkšnos „Saulės“ gimnazijos mokiniai  dalyvavo „Sniego gniūžtės“ stovykloje Darbėnų gimnazijoje, Kretingos rajone. Stovykloje dalyvavo 134 mokiniai iš dvylikos mokyklų.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt