Jaunimo banga

puseles gimtadienisLopšelis - darželis „Pušelė“ šį pavasarį švenčia 35-ąjį jubiliejų.

1976 m. gruodį netoli Šilutės geležinkelio stoties iškilo dviejų korpusų pastatas, o kitų metų kovą buvo priimti pirmieji vaikučiai.
Šiuo metu darželyje veikia 7 grupės, lanko 135 vaikai, dirba 15 pedagogų ir 21 aptarnaujančio personalo darbuotojas. Tai stipri komanda, gebanti ieškoti naujovių, nuolat besimokanti.

gardamo be patyciu„Draugystė - tai saulės spindulėlis, kupinas šilumos ir gerumo, mažas pumpurėlis, skleidžiantis grožį, maža ašarėlė, mačiusi visko: ir skausmo, ir džiaugsmo, tai nepaprastas deimantas, tai - Jus supantys žmonės“, - rašo penktokė gardamiškė Gustė.

Salunas KaunasKaune vyko 8-asis respublikinis šiuolaikinio ir modernaus šokio festivalis - konkursas „Šokio erdvėje 2010“. Jame dalyvavo apie 120 šokių grupių iš visos Lietuvos, dalyviai dvi dienas varžėsi 4-iose šokių kategorijose.

Komisija vertino kolektyvų atlikimo technikos kokybę, režisūrinius sprendimus, stilingumą, artistiškumą, sceninę kultūrą, estetinį įvaizdį, kostiumus.

jaunimo projektai vainutasŠiemet finansinę paramą iš Savivaldybės gaus 9 jaunimo projektai, kuriems komisija paskirstė 22 800 litų.

Net 13 500 Lt skirti vienam projektui - Kultūros ir pramogų centro renginiui „Jaunimo parkas“. Kitiems 8 jaunimo projektams liko 9300 litų.

Iš viso jaunimo programai buvo skirta 30 tūkst. litų.

usenai be patyciu sypsenaUsėnų pagrindinėje mokykloje „Savaitės be patyčių“ renginiuose nutarėme neakcentuoti žodžio „patyčios“. Tiesiog per draugiškumo, gerumo puoselėjimą, teigiamą pavyzdį siekėme priminti, kad galima ir smagu elgtis kitaip.

Visą savaitę mokyklos fojė „darda“ didelis ir spalvingas „Draugystės traukinys“ - bendras mokinių ir mokytojų darbas.