Jaunimo banga

moteru seklyciaKaip ir kasmet, „Moterų seklyčios“ klubo narės į popietę „Šventų Velykų belaukiant“ pakvietė 20 pradinukų iš Šilutės ir Žibų pradinių mokyklų.

Mažuosius į popietę atlydėjo socialinės pedagogės, o atrinko jos tuos vaikus, kurie kasdieniame gyvenime turi mažiau pramogų. Vaikai atvyko nešini savo rankų darbo dovanėlėmis ir berželių puokštėmis.

lasiniu deina zibuteŽiemos pabaigoje Šilutės lopšelyje - darželyje „Žibutė“ vyksta lašinių valgymo diena. Atrodo, kad vaikai nemėgsta lašinių, bet kai visi kartu pasodiname po svogūną, auginame, laistome jį tol, kol jis išleidžia žalius sultingus laiškus - noras, kad lašinių diena ateitų kuo greičiau vis stiprėja.

raudonkepuraite be patyciuŠilutės lopšelis - darželis „Raudonkepuraitė“ jau penktą kartą įsijungė į  VšĮ „Vaiko labui“ organizuotą respublikinę akciją „Savaitė be patyčių“.

juknaiciai smiginis„Savaitės be patyčių“ renginiai Juknaičių pagrindinėje mokykloje prasidėjo šūkiu „Vienas su visais! Visi su vienu“.

Visą savaitę vyko tradicinė akcija „Vadink mane vardu“, klasių auklėtojai vedė valandėles draugystės tema. Mokiniams pasiūlyta sukurti „Draugystės knygą“, į kurią jie sudėjo savo eilėraščius, pasakojimus, mintis, piešinius bendravimo temomis.

saugu konferencija 5150-ąsias lietuviško laikraščio „Aušra“ redaktoriaus ir leidėjo Jurgio Mikšo gimimo metines švenčianti Saugų J.Mikšo pagrindinė mokykla pakvietė į jubiliejinę konferenciją.

Kai kam tai buvo puiki proga prisiminti, kuo mūsų kraštui ir visai Lietuvai yra nusipelnęs šis visuomenės veikėjas. Kai kas su J.Mikšo veikla susipažino pirmą kartą. Abejingų neliko - kiekvieno mokytojo, mokinio ar svečio galvoje, ko gero, kirbėjo pasididžiavimas, kad lietuviškosios spaudos darbuotojas yra kilęs būtent iš jų mylimo gimtojo krašto.