Jaunimo banga

syliu popiete 1„Jei po gerumo grūdą kasdien į širdį dėsiu, supilsiu kalną šviesų. Jo vardas - Gerumas“ - taip adventinę popietę pavadino Žemaičių Naumiesčio gimnazijos Šylių skyriaus pedagogai, sukvietę į ją ir vaikus, ir jų tėvelius.

sveksnos sanatorineNors už lango sninga, bet mūsų Švėkšnos sanatorinėje mokykloje - ramu ir jauku. Visi susirinkome į vakaronę „Susėskim prie advento žvakės“, kurią organizavo auklėtojai Daiva Budvytienė, Eglė Dobrovolskienė ir Remigijus Kasparavičius.

Organizatorių nuotr.Šiuolaikinėje etnologijoje kulinarinis paveldas neatsiejamas nuo socialinės ir kultūrinės aplinkos. Švėkšnos sanatorinės mokyklos auklėtoja Loreta Stirbienė vedė mokyklos mokiniams renginį apie Švėkšnos krašto kulinarinį paveldą.

zum kaledosGruodžio 5-ąją ir Šilutės žemės ūkio mokykloje iškilmingai įžiebta Kalėdų eglutė.

Mokykla džiaugiasi, kad šiemet nereikėjo nuskriausti miško: gražuolę žaliaskarę prieš keletą dienų išvertė siautėjusi vėtra. Žaisliukus ilgą laiką mokiniai kartu su socialine pedagoge L.Valauskiene po pamokų gamino patys: lipdė, karpė, klijavo. Taip pat padaryta daug kalėdinių puokščių, kuriomis papuošti kabinetai, klasės, mokytojų kambarys.

ZIBU PRADINUKAIPradinukai ypač mėgsta lankytis muziejuose. Muziejus yra pats nenuobodžiausias mokytojas. Čia mokiniai gali pamatyti, pajausti, analizuoti, suvokti praeitį ir ją palyginti su dabartimi. Muziejus padeda mokiniams suvokti vertybes, perprasti papročius, tradicijas.

Patys smalsiausi Žibų pradinės mokyklos mokinukai dalyvavo regioninėje pradinių klasių mokinių konferencijoje „Muziejaus duris pravėrus“ Skuode.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt