Jaunimo banga

pamario jaunimas 4Vietinės valdžios neveiklumu apkaltintos Pamaryje gyvuojančios jaunimo organizacijos nusprendė nebetylėti. Tačiau įrodyti, kad juos nuvertinantys žmonės klysta, jie bando ne garsiai rėkdami. Jaunimas imasi konkrečių veiksmų - praėjusią savaitę Šilutės kultūros ir pramogų centre įvyko steigiamasis Šilutės rajono jaunimo asociacijos „Pamario jaunimas“ susirinkimas.

Į asociaciją „Pamario jaunimas“ susibūrę jauni žmonės iš Juknaičių, Vainuto, Pašyšių jaunimo klubų, Usėnų jaunimo centro „Nemunas“, jaunimo organizacijos DARBAS, Šilutės šaulių 8-osios kuopos žada kryptingai ir tiksliai siekti permainų.

naumeiscio zemes dienaSavaitę prieš kovo 20-ąją - Žemės dieną - Žemaičių Naumiesčio trečių klasių mokytojos Daiva Austynienė ir Nijolė Zdanavičienė organizavo bendrą tėvų ir mokinių projektą „Kad Žemelė nesirgtų“.

Praėjusią savaitę Švėkšnos specialiojoje mokykloje surengta akcija “Savaitė be patyčių”. / Organizatorių nuotr.Praėjusią savaitę Švėkšnos specialiojoje mokykloje surengta akcija “Savaitė be patyčių”. Buvo siekiama, kad mokiniai mokytųsi benrdauti, gerbti draugus, turėtų daugiau žinių apie patyčias, apie internetines patyčias bei kaip galima jų išvengti, kaip padėti draugui, patiriančiam patyčias.

Spektaklis "Daktaras aiskauda". / Organizatorių nuotr.Nuo kovo mėnesio pradžios Švėkšnos "Saulės" gimnazijoje vykdomas projektas "Mūsų Žemė". Pradinių klasių mokiniai yra skatinami atidžiau prižiūrėti savo mokyklos bei namų aplinką, atkreipti dėmesį, kokie pavasariniai pasikeitimai Švėkšnos miestelio parke.

Žemės dieną į Švėkšnos "Saulės" gimnazijos salę susirinko pradinukai, mokytojos, pavaduotoja ugdymui D.Vileikienė, trečiokų tėveliai. Jie stebėjo paruoštus trečiokų vaidinimus "Daktaras Aiskauda" (3b kl.). ir "Pavasaris miške" (3a kl.).

zemes diena pradine audzia kilimaŠilutės pradinės mokyklos mokiniai su mokytojomis minėjo Žemės dieną - pavasario lygiadienį. Vaikai apie Žemę kalbėjo klasėse, o vėliau rinkosi į mokyklos fojė, kur Žemei skyrę dainą ir eiles, vėliau kibo į darbą - „audė“ kilimus iš saldainių popieriukų.