Jaunimo banga

zemes diena pradine audzia kilimaŠilutės pradinės mokyklos mokiniai su mokytojomis minėjo Žemės dieną - pavasario lygiadienį. Vaikai apie Žemę kalbėjo klasėse, o vėliau rinkosi į mokyklos fojė, kur Žemei skyrę dainą ir eiles, vėliau kibo į darbą - „audė“ kilimus iš saldainių popieriukų.

juknaiciai zemes diena gitarosJuknaičių pagrindinėje mokykloje vyko renginiai, skirti Pasaulinei Žemės dienai.

Šie renginiai mokykloje vyksta kasmet vienoje iš kultūrinių - pažintinių veiklos dienų ir vienija įvairias sritis: etnokultūrą, ekologiją, informacines technologijas ir mokomuosius dalykus. Šiemet renginių tema buvo „Žemė mūsų rankose. Vanduo“.

6-10 klasių berniukai su technologijų mokytoju Romaldu Useliu mokyklos teritorijoje iškėlė inkilus grįžtantiems paukščiams.

Ž. Žymančius su mokytoja V. Galinskiene. / Šilutės pirmosios gimnazijos nuotr.Skuode vykusiame Lietuvos meninio skaitymo konkurso antrajame etape puikiai pasirodė du šilutiškiai ir užėmė pirmąsias vietas savo amžiaus grupėse.

naumiescio gimnazijos teatrasSusipažinkite: jie - Žemaičių Naumiesčio gimnazijos mokiniai, vaidinantys teatro raiškos būrelyje. Jų vadovė Sonata Vilčiauskienė perduoda ne tik scenos paslaptis, bet ir skiepija žmogiškąsias vertybes.

Kiekvienai spektaklio premjerai mokiniai ruošiasi atsakingai - repetuoja du kartus per savaitę, namuose mokosi tekstą. Taigi kol žiūrovas pamato galutinį rezultatą, jaunieji vaidintojai turi įdėti daug darbo.

zibutes raides vaikaiJau žinom: visi ką nors gali. Žinojimas suteikia viltį. Duok žmogui šią nuostabią galią. Duok vaikui saugumą ir rimtį. Duok žmogui kūrybos valią ir teisę mąstyti, kalbėti, tikėti. Jau žinom: visi ką nors gali. Tad leiskim šiai tiesai pakilti.
/Carl Scharnberg/

Kiekvienas vaikas, ateidamas į priešmokyklinę grupę, atsineša savitą aplinkos suvokimą, charakterio ir elgesio ypatumus, kalbinius gebėjimus.