Jaunimo banga

DAINU DAINELEŠiemet vos 12 kolektyvų ir solistų panoro dalyvauti rajoninėje „Dainų dainelės“ atrankoje.

Sausio viduryje įvykusiame rajoniniame „Dainų dainelės“ ture dalyvavo išties kuklus būrelis jaunųjų dainininkų.

pirma gimnazija nugaletojaiŠilutės pirmojoje gimnazijoje jau tradicija tampa konkursas „Pagauk sėkmę“, skirtas pagrindinių mokyklų geriausiai besimokantiems septintokams ir aštuntokams.

Šiemet konkursas vyko antrą kartą, gimnazijoje šurmuliavo Martyno Jankaus ir Pamario pagrindinių mokyklų geriausi septintokai, aštuntokai ir jų sirgaliai.

Zemaiciu naumiescio muge 3Baigus pirmąjį pusmetį Žemaičių Naumiesčio gimnazijoje surengta „Projektų mugė“.

Visam pusdieniui mokiniams buvo pasiūlyta įvairi veikla. Mažiausiems 5-7 klasių mokiniams aktų salėje buvo demonstruojamas japonų animacinis filmas „Mano kaimynas Totoro“. Filmas apie bendravimą tarp bendraamžių, santykius šeimoje. Mokiniai aptarė jį su klasės vadovais.

RASTINEJE PARODA 1Klientai, užsukę į trijų smulkių įmonių - UAB „Šilutės raštinė“, VšĮ „Šilutiškių džiaugsmas“ ir IĮ „Šilutės reklama“ sukurtą verslo centrą „Šilutė plius“, gali ne tik pasinaudoti ten siūlomomis paslaugomis ir prekėmis, bet ir susipažinti su Vydūno gimnazijos gimnazistų dailės kūriniais.

sveksnos skautai BTUKaune vyko respublikinis finalinis skautų dainų konkursas „Gražių dainelių daug girdėjau 2012“. Švėkšnos Alicijos Rugytės skautai, puikiai pasirodę pirmajame konkurso ture Salantuose, buvo išrinkti atstovauti Klaipėdos krašto skautams Kaune.