Jaunimo banga

gintarelis 25 visiPraėjusią savaitę linksmai, kūrybingai ir išradingai savo jubiliejinį - 25-ąjį gimtadienį atšventė Šilutės vaikų lopšelio - darželio „Gintarėlis“ bendruomenė.

biblioteka vidurziemis 014Jau trečius metus Šilutės F.Bajoraičio viešojoje biblioteka, bendradarbiaudama su Šilutės pirmąja gimnazija, sausio 25-ąją mini viduržiemį. Tą dieną bibliotekoje vyko renginys „Viduržiemio - Žynių dienos - apmąstymai“ tema „Kristijono Donelaičio „Metai“ - lietuvių valstiečių gyvenimo epas“.

„Metų“ ištraukas skaitė Šilutės pirmosios gimnazijos 3b klasės mokiniai ir dainavo etnografinis ansamblis (mokytojos Irena Arlauskienė ir Giedrė Pocienė).  

pradine draugyste su anglaisPer vasaros atostogas Šilutės pradinę mokyklą aplankė Anglijoje gyvenanti mokytoja Elena Mockutė, dirbanti Ash Craft pradinėje mokykloje.

usenu isvyka krepsinisŠešiolika geriausių Usėnų pagrindinės mokyklos sportininkų šiemet sulaukė gražios dovanos - kelionės į Kauną stebėti krepšinio varžybų tarp Kauno „Žalgirio“ ir Astanos „Astanos“ (Kazachstanas).

JAUNIMO EDUKACIJOSJaunimo edukacinis centras įgyvendina asociacijos „Lamatos žemė“ finansuojamą projektą „Jaunimo iniciatyvos Šilutės krašto ateičiai“. Per tris mėnesius šio centro jaunuomenei pavyko suaktyvinti, o kai kur - ir iš naujo suburti jaunimo klubus. Į programos veiklą įsitraukė Pašyšių, Rusnės, Usėnų, Vainuto ir Juknaičių klubai.

Minėtose gyvenvietėse buvo surengti jaunimo susitikimai, kuriuose aptartos jauniems žmonėms rūpimos problemos.
Kiekviename jaunuomenės susitikime ryškėjo rūpestis dėl ateities ir gyvenimo perspektyvos gimtojoje žemėje, suaugusiųjų ir jaunų žmonių požiūrių sutapimai ir skirtumai į bendruomenėje plėtojamus kultūros, sporto, ir visuomeninės veiklos procesus.