Jaunimo banga

 vaiduokliu svente zum 1„Tradicijos keičiasi“, - ragaudama „Ypatingąjį jaunystės eliksyrą“, kvepiantį anyžiais, sako gimnazijos skyriaus vedėja Laima Žemgulienė.

Visų mokytojų vardu ji dėkoja socialinei pedagogei Laurai Valauskienei ir visai Mokinių tarybai bei iniciatyviausiems mokiniams už sukurtą puikią nuotaiką ir nepakartojamą atmosferą, privertusią nustebti ir aiktelėti vos spėję įžengti pro mokyklos duris.

Gimnazistai išskaptavo 38 moliūgus. / Violetos Astrauskienės nuotr.Kol vieni piktinasi, kad keistoji Helovino šventė drumsčia Vėlinių susikaupimą, kiti ima ir Visų šventųjų dienos išvakarėse sumano šį bei tą neįprasta.

Švėkšnos gimnazistai savaitgalį miestelio centre surikiavo net 38 išsišiepusius moliūgus, iš akiduobių ir burnų skleidžiančius vaiduoklišką šviesą...

 

sanatorine be tabakoŠvėkšnos sanatorinėje mokykloje vyko prevencinė akcija „Savaitė BE TABAKO“. Kaip ir praėjusiais metais, akcija sulaukė didelio mokinių ir mokyklos bendruomenės susidomėjimo. Šiais metais didžiausias dėmesys akcijos metu buvo skiriamas mokinių sveikatai palankaus elgesio formavimui.

Kiekvieną akcijos dieną buvo vykdoma vis nauja veikla. Mokiniai piešė piešinius parodai „Aš noriu užaugti sveikas“, rašė rašinėlius „Renkuosi sveiką gyvenimą“. Kūrė įvairius plakatus apie sveiką gyvenimo būdą, lankstinukus, kaip padėti draugui mesti rūkyti.

 

Litrail.lt nuotr.Šventėms besiruošianti ir kasmet didžiąsias geležinkelio stotis papuošianti AB "Lietuvos geležinkeliai" prie kalėdinės nuotaikos kūrimo šiemet kviečia prisidėti ir Lietuvos vaikus.

Bendrovė skelbia kalėdinių žaisliukų gamybos konkursą "Traukiniu atrieda Kalėdos" ir iki gruodžio 5 dienos laukia klijuotų, lankstytų, megztų, lipdytų ir kitais būdais sukurtų papuošimų.

Laimėję konkursą Vainuto vidurinės mokyklos moksleiviai aplankė Vydmantų nuotekų valyklą. / Organizatorių nuotr.Moksleivių konkursą laimėjusių mokyklų moksleiviai lankėsi ES paramą aplinkosauginiams projektams gavusiuose objektuose. 5 - 10 klasių moksleiviai pildė internete paskelbtą anketą ir atsakė į anketos klausimus aplinkosaugos, ekologijos, aplinkos tausojimo, ekologiško gyvenimo būdo srityse.

Šiame Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūros organizuotame konkurse buvo išrinktos šešios mokyklos iš visos Lietuvos, kurioms atiteko ekskursijos į ES paramos lėšomis atnaujintus objektus.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt