Jaunimo banga

Saugok mamaŠilutės policijos komisariatas vykdo prevencinę programą „Už gyvenimą be smurto“, kuria siekiama mažinti smurtą artimoje aplinkoje bei ugdyti visuomenės nepakantumą smurtui.

2 sveksnos_skautai_konkursasŠvėkšnos A.Rugytės skautų ansamblis ir solistė Darija Freitikaitė, lydimi vadovės Violetos Stonienės ir muzikos mokytojos Vidilijos Aidukienės, išvyko į Priekulę. Ten juos pasitiko I.Simonaitytės skautų draugovės broliai ir sesės. Taip pat susitikome su klaipėdiškiais ir salantiškiais.

vyduno gimnazija_unesco_dienaŠilutės Vydūno gimnazijoje paminėta UNESCO diena. Šiemet ji buvo šventiška, nes svečiavosi mokytojų ir mokinių grupė iš Radviliškio Lizdeikos gimnazijos. Radviliškiečiai pasidalijo savo patirtimi UNESCO asocijuotų mokyklų tinkle, parodė meninę programą.

 ziemos sokisNenumaldomai artėja gražiausios, nuoširdžiausios ir daugelio su nekantrumu laukiamos šv. Kalėdos. Ta proga gruodžio 14-ąją Šilutės kultūros ir pramogų centre vėl aidės moderni muzika, atmosferą kaitins šokėjai bei juos palaikančių žiūrovų plojimai.

Atverti savo širdies gerumą, atjautą, gailestingumą bei rūpestį tradiciškai šiemet jau trečius metus iš eilės kviečia labdaros renginys „Žiemos šokis“, kurį organizuoja  trys garsiausi Šilutės šokių klubai: „Atėnė“ (vadovė Jūratė Gricevičienė), „Žvaigždūnė“ (vadovė Loreta Stanelienė) ir „Lūgnė“ (vadovė Asta Maigienė).

Kasmet sulaukdamos vis daugiau geradarių, kurie prieš Kalėdas ištiesia savo ranką sunkiai besiverčiančioms šeimoms, asociacijos „Trys žuvys“ įkūrėjos nusprendė tęsti gerumo idėją: kviečia visus dovanoti dalelę prieškalėdinio džiaugsmo tiems, kam šiuo metu nėra lengva.

1 biblioteka_inovatyvios_programosŠilutės F.Bajoraičio viešoji biblioteka sulaukė gausaus moksleivių būrio iš Šilutės miesto pagrindinių mokyklų. Naujų pojūčių ir iššūkių ištroškęs jaunimas pusdienį praleido bibliotekoje ir išbandė inovatyvias pramogas.

Ukmergės naujienos