Jaunimo banga

 

mokiniu pagerbimas_naumiestyje_2Taip buvo pavadinta šventė, vykusi Žemaičių Naumiesčio gimnazijoje, kurios tikslas -  pagerbti mokinius, savo pasiekimais garsinusius gimnazijos vardą rajone ir Lietuvoje 2017 - 2018 mokslo metais bei padėkoti mokytojams ir tėveliams už puikaus atžalyno ugdymą.

Daininke MuraulaiteJau ateinantį sekmadienį, gegužės 27-ąją, mūsų kraštietė - jaunoji solistė iš Vainuto Gintarė Muraulaitė atstovaus Šilutės rajoną ir pasirodys vaikų ir moksleivių televizijos konkurse „Dainų dainelė 2018“.  Kviečiame palaikyti Gintarę ir balsuoti už ją. Vaikų ir moksleivių televizijos konkursas „Dainų dainelė 2018“ bus transliuojamas per „LRT Kultūra“ kanalą 15.45 val., Gintarė jame pasirodys 18-uoju numeriu.

seimu svente_sveksna1Gegužės 11-osios vakarą Tradicinių amatų centro kiemelis skendėjo šurmulyje. Nuostabus oras ir šiluma iš namų išviliojo daugybę šeimų, kurių laukė linksmybės ir įvairiausios pramogos.

Lugne-8140Jau 25-ąjį kartą Šilutėje sportinių šokių klubas „Lūgnė“ (vadovės Asta Maigienė ir Roberta Juknaitė) organizavo sportinių šokių varžybas „Pamario pora 2018“. Varžybose 19-oje skirtingų amžiaus grupių varžėsi arti 400 dalyvių, o juos vertino kompetentinga 18 teisėjų komisija.

PirmokaiGegužės 8-ąją lopšelyje-darželyje „Gintarėlis“ jau vienuoliktąjį kartą aidėjo tradicinė kas dvejus metus rengiama šventė - konkursas būsimiesiems pirmokams „Aš šauniausias iš visų - į mokyklą išeinu“. Renginyje dalyvavo 12 priešmokyklinukų ir jų auklėtojos iš Šilutės, Rusnės, Vainuto, Kintų, Žemaičių Naumiesčio, Švėkšnos ir Juknaičių.

Ukmergės naujienos