Jaunimo banga

foto _salunasĮ tarptautinį šokių konkursą ‘Ellite Grand Prix Awards“ susirinko varžytis šokėjai iš Lietuvos ir Latvijos. Konkurso dalyviai įvairiose amžiaus ir šokio stiliaus grupėse kovojo dėl prizinių vietų ir „Grand Prix“ taurės. Jie taip pat buvo apdovanoti diplomais, taurėmis, medaliais, išskirtinėmis šokių nominacijomis. Buvo vertinama atlikimo technika, šokio kompozicija, judesio meninė išraiška, artistiškumas.

 

kintai buk_matomasLapkričio 6-osios rytą Šilutės F.Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filiale buvo triukšminga. Tą dieną paminėtos net trys žymios datos: poeto, prozininko, dailininko, Nacionalinės premijos laureato Leonardo Gutausko 80-osios gimimo metinės, Atšvaitų diena ir Pyragų diena.

zibintai zibuteLapkričio 6-osios rytmetį į Šilutės F.Bajoraičio viešąją biblioteką sugužėjo būrys lopšelio-darželio „Žibutė“ ikimokyklinukų su pedagogėmis Jolita Nedzinskiene ir Lidija Balsiene. Jie bibliotekoje lankėsi ne pirmą kartą, tačiau ši viešnagė buvo ypatinga - visi atsinešė po žibintą.

Pirmoji gimnazijaSpalio 25-ąją trečiųjų gimnazijos klasių mokiniai išvyko į ilgai lauktą kelionę - į Vokietiją. Šią dieną prasidėjo 2018-2019 metų gimnazijos mainų programa su Buxtehudės Halepagheno gimnazija. Šių mainų programos tema - „Emigracija ir imigracija“.

GaizauskaiteMalaizijoje tris savaites trukusiame ir trisdešimt gražuolių iš viso pasaulio suviliojusiame konkurse „Miss Cosmopolitan World 2018“ sužibėjo ir iš Šilutės kilusi Brigita Gaižauskaitė (20 m.), patekusi į finalinį penketuką. Kūrybinių industrijų specialybės studentė konkurso rengėjus užbūrė ne tik grožiu, bet ir išskirtiniais gabumais.

Pirmą konkurso savaitę buvo surengtas atskiras renginys, kuriame Brigita pademonstravo šokių gabumus. Sužavėjusi komisiją ji tapo geriausiu talentu, rašoma „Lietuvos ryto“ žurnale „Stilius“. Finale karūna pasipuošė korėjietė Soyeon Lim, o likusioms dalyvėms buvo įteikti paguodos titulai. Brigitai pavyko iškovoti trečiąjį.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt