Jaunimo banga

BURBULIATORIUS SkirmanteTo Šilutės „Burbuliatorių“ istorijoje dar nebuvo: gigantiški muilo burbulai ir netgi kelių metrų ilgio muilo burbulų „tuneliai“ pirmadienio vakarą sklaidėsi Šilutės parke, prie Šilutės kultūros ir pramogų centro.

Tai buvo „Burbuliatoriaus“ 9-ojo sezono uždarymo vakaro staigmena ir mažiems, ir dideliems šilutiškiams, nes pagundai leisti milžiniškus muilo burbulus neatsispyrė nei mamytės, nei tėveliai, nei močiutės ir netgi šią žavingą atrakciją pamatę praeiviai.

Taip įspūdingai palydėti „Burbuliatorių“ iki kitų metų sezono šilutiškiams padėjo Spalvų fėja Skirmantė iš „Mažojo Aitvaro“.

Geriausia sveksnos_abituriente_Urte_Paldauskaite_su_tevais_2„Drąsos daryti tai, kas patinka, stengtis, pasitikėti savimi ir nebijoti rizikuoti, nes kitaip nieko nepasieksi“, - šiuo principu vadovaujasi 18-metė švėkšniškė Urtė Paldauskaitė.

Urtė - aktyvi Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos šių metų laidos abiturientė, mokinių tarybos pirmininkė, viena iš ilgametės moksleivių akcijos „Padėkime tiems, kurių nelanko Kalėdų senelis“ organizatorių.

Šiemet jai, kaip geriausiai Švėkšnos abiturientei, teko garbė į miestelio šventę atvežti Švėkšnos vėliavą.

Vasarai baigiantis Urtė ruošiasi išvažiuoti studijuoti į sostinę, tad kol ji dar gimtuosiuose kraštuose, kalbėjomės apie nuveiktus darbus, ateities planus ir malonumą daryti gerus darbus.

Pramogadienis iteike_priza_RadaviciuiRugsėjo 1-ąją - Mokslo ir žinių dieną - pramogų ir įdomių užsiėmimų darželinukams, moksleiviams, mokytojams bei tėvams Šilutės mieste tikrai netrūko.

Šilutės kultūros ir pramogų centras Rugsėjo 1-ąją kvietė švęsti linksmai ir trečius metus iš eilės surengė jau tradicija tampantį renginį - Pramogadienį.

Šilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos bibliotekininkai Mokslo ir žinių dieną pasiūlė edukacinių bei pramoginių užsiėmimų programą „Laisvalaikio piknikas bibliotekoje“.

Edukacinę programą buvo paruošęs ir Šilutės Hugo Šojaus muziejaus kolektyvas.

 psichologe Ugne_1Kuomet dalis sparnus dar tik skleidžiančio jaunimo neslėpdami dėsto, jog vos baigę mokyklą maus laimės ieškoti į užsienius, ieškome tokių, kurie save realizuoti sugebėjo gimtinėje.

Ugnė Marija BŪDVYTYTĖ - jauna psichologė, netrukus baigsianti jau antrąsias magistro studijas, šiuo metu dirbanti dviejose įstaigose ir nedejuojanti nei dėl atlyginimo, nei dėl gyvenimo Lietuvoje sąlygų, yra tas malonus atradimas.

Su šia jauna moterimi susitinkame ką tik duris atvėrusiuose Bendruomeniniuose šeimos namuose Žemaičių Naumiestyje ir kalbamės apie dar mokyklos suole „užkabinusią“ profesiją ir jauno žmogaus galimybes įsitvirtinti gimtinėje.

Pijus Pirogovas_konkurse

Per Žolinę Šilutės evangelikų liuteronų bažnyčioje įvyko festivalio „Muzikinė Verdenė“ koncertas, kuriame skambėjo klasikinės muzikos žvaigždžių atliekami kūriniai. Prieš šį koncertą publiką sužavėjo jaunasis fortepijono klaviatūros magas šilutiškis Pijus Pirogovas.

Šilutės meno mokyklos 
auklėtiniui rugsėjį bus dar tik devyneri, tačiau jis skambina gerokai rimtesnius kūrinius, nei klausosi ar niūniuoja kiti jo bendraamžiai. Talentą su ilgomis kasdieninėmis repeticijomis, nuolatiniu darbu suderinantis Pijus nuolat dalyvauja įvairiuose konkursuose, kur garsina ne tik mūsų krašto, bet ir Lietuvos vardą.

„Kai laimi kokį konkursą, jis žino, kad rezultatą pasiekė savo darbo dėka“, - sako Pijaus mama Neringa Jasudavičienė.

Ukmergės naujienos