Jaunimo banga

 

salunas konkursasKaip toli gali vesti šokis... Jis apskrieja miestų gatves, koncertų sales, keliauja per pasaulį. Gruodžio 1 d. buvo nutiestas šokių kelias iš Palangos į Romą, tarptautiniame šokių konkurse „LET'S GO DANCE 2019“. Šis tarptautinis konkursas vyksta bendradarbiaujant su F.I.D Italijos šokių federacija, skatinantis šokio sklaidą ir plėtojantis tarptautinius mainus.

Kartu tai galimybė laimėti teisę atstovauti savo šalį tarptautiniame šokio konkurse „Ballando Ballando“, kuris vyks vasarą Romoje.

jankaus mokykla_teveliu_profesijosŠilutės M. Jankaus pagrindinėje mokykloje vyko praktinių studijų diena „Matuojamės“ tėvelių profesijas“. 2a klasės mokinukai, Beatričės mamytės J. Kovalskienės pakviesti, svečiavosi Tauragės apylinkės teismo Šilutės rūmuose.

DSC 1212Laikraščio leidyba besidomintys moksleiviai – ne naujiena jo leidėjams, į redakciją laikas nuo laiko nuolat užsuka jaunesnių ar vyresnių moksleivių klasės. Praėjusią savaitę „Šilutės naujienose“ svečiavosi Šilutės M. Jankaus pagrindinės mokyklos antrokai su mokytoja Violeta Verbickiene.

salunas konkursasDvi šokių klubo „Salūnas“ komandos dalyvavo „United Dance Nation“ organizuojamame konkurse „Lithuanian Cup 2019“, į kurį suvažiavo šokėjai iš Lietuvos, Rusijos, Latvijos, Estijos, Lenkijos.

zvaigzdune konkursas1Jau dešimtą kartą Klaipėdoje LCC tarptautinio universiteto centre vyko vienas didžiausių Baltijos šalyse tarptautinis įvairių šokių stilių (gatvės, šiuolaikinio, pop, baleto ir šou) šokių čempionatas „Lithuanian Cup 2019”.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt