Jaunimo banga

2 kintu_biblioteka_edukazija_zolinesPrieš Žolinę prie Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filialo, po didžiuoju kaštonu, surengtas edukacinis užsiėmimas „Kai pakvimpa žolynais“.

vaikai pasysiu_piesia_ant_veidoŠilutės F.Bajoraičio viešosios bibliotekos Pašyšių filiale tęsiamas renginių ciklas vaikams „Atverk duris vasarai“. Kūrybiniuose užsiėmimuose kiekvieną ketvirtadienį dalyvavo atostogaujantys vaikai.

stovykla knygu_istorija_muziejujeKultūros edukacijos stovykloje „Knygos istorija: nuo rašto ištakų iki ekslibriso“, kuri veikė Šilutės F.Bajoraičio viešojoje bibliotekoje, septynias dienas 15 vaikų keliavo knygos istorijos takais, gilindamiesi į rašto ir knygos paslaptis, vystydami savo gabumus kūrybinėse edukacijose, bendraudami ir žaisdami.

teatro stovykla_bibliotekoje_IMG_4514Jau ketvirtus metus iš eilės Šilutės Fridricho Bajoraičio viešoji biblioteka jaunuosius šilutiškius ir svečius pakvietė į stovyklą „Mažieji genijai - menininkai“. Tai itin patrauklus projektas, kurį finansuoja Lietuvos kultūros taryba, o šiais metais prisidėjo ir Šilutės rajono savivaldybė.

12188 6b9400debd8e1503ac9be7847a5d86ccŠių metų Šviečiamosios gyvulininkystės programos mokomoji medžiaga ir priemonės jau pasiekė visus dalyvius – vaikų lopšelius – darželius bei mokyklas. Mokomojoje medžiagoje pateikiama informacija apie Lietuvos ūkininkų auginamus gyvulius ir paukščius, jų laikymą, šėrimą, duodamą produkciją.

Ukmergės naujienos