Jaunimo banga

 

Grabupiu vaikaiBalandžio 2-ąją Grabupių bibliotekoje paminėta Tarptautinė vaikų knygos diena. Taip ikimokyklinukai skatinami rinktis ir skaityti įdomias lietuvių ir užsienio autorių knygutes.

 

Naumiescio vaikaiBalandžio 2-ąją švęsti Tarptautinę vaikų knygos dieną Žemaičių Naumiesčio mokyklos-darželio ikimokyklinės ugdymo grupės ,,Pelėdžiukas“ vaikai su mokytoja Sonata Lidžiuviene ir bibliotekininke Vanda Pociene atvyko į miestelio biblioteką.

 

Saugu bibliotekaBalandžio 2-ąją Saugų bibliotekoje vyko valandėlė vaikams „Atradę ir pamilę knygą“, skirta Tarptautinei vaikų dienai paminėti. Ši diena pasaulyje minima nuo 1967 metų, o Lietuvoje – nuo 1933 metų.

 

Diskusija vaikamsKovo 25–31 dienomis visoje Europoje vyko kasmetinė akcija „Skaitmeninė savaitė“ (angl. „ALL DIGITAL Week“), skatinanti naudotis informacinėmis ryšio technologijomis ir ugdyti skaitmeninį raštingumą.

 

juknaiciu biblioteka_monika_dobrovolskyte1Juknaičių pagrindinės mokyklos skaitykloje vyko susitikimas su 2018 metų Nacionalinės ekspedicijos Ukrainoje dalyve Monika Dobrovolskyte. Renginį organizavo mokyklos muziejininkė Daina Endzelienė ir bibliotekininkė Meilė Žadeikienė.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt