Jaunimo banga

 

meninis skaitymasSausio 30 d. Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vyko tradicinis Šilutės rajono mokyklų mokinių meninio skaitymo konkursas, kurį inicijavo Savivaldybės Švietimo skyrius.

 

Vainuto vaikai

Sapnų gaudyklės nuo seno simbolizuoja ramų, sveiką, harmoningą, pritraukiantį šviesias mintis vaikų miegą ir sapnus. Vainuto gimnazijos ikimokyklinės ir priešmokyklinės grupių mokytojos Viktorija Kinčiūtė ir Aldona Juknienė su auklėtiniais visus pradžiugino spalvotomis sapnų gaudyklėmis.

Pijus Oras„X Faktoriaus“ kovoms artėjant finišo tiesiosios link pasigirsta vis daugiau projekto teisėjų vertinimų, kurie atlikėjai ir grupės progresuoja labiausiai, o kurie stovi vietoje. Bene didžiausią progresą rodantis kolektyvas – keturi grupės „Good Time Boys“ vaikinai. Vaikinų talentu žavisi kiekvienas juos išgirdęs.

Galime pasidžiaugti, kad grupės gitaristas Pijus Oras yra kilęs iš Šilutės. Ir nors „Šilutės naujienoms“ susisiekti su juo nepavyko, galime jį ir jo grupę palaikyti sekmadienį įvyksiančiose finalinėse „X faktoriaus“ kovose.

 

vydunasŠilutės Vydūno gimnazijos bendruomenė dalyvavo ES projekte „Istorija ir turizmas“.

 

Sky studija_2Penktadienio vakarą išskirtinai linksma ir triukšminga buvo Šilutės kultūros ir pramogų centre – čia siautė apie 70 jaunųjų šilutiškių, prieš 5 mėnesius susibūrusių į vaikų ir jaunimo šokių studiją „Sky“.

Rugsėjo pradžioje savo šokių studijos duris atvėrusi žinoma Šilutės trenerė Inga Mikutytė, per tokį trumpą laiką sugebėjusi su savo auklėtiniais parengti ne vieną šokį, neslėpė: „Esu laiminga, o degančios mano vaikų akys yra tas varikliukas, kuris suteikia energijos ir kasdien skatina žengti pirmyn“.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt