Jaunimo banga

deguciu mokykla_paskutine_mokslo_metu_diena2Baigėsi dar vieni mokslo metai, o atsisveikinimo su mokykla diena išaušo saulėta ir vasariška, atnešdama mums gerą nuotaiką.

jaunimo erdveŠilutės kultūros ir pramogų centro Atviros jaunimo erdvės projektui „Atrask save Šilutėje“ skirta beveik 6500 eurų.

apdovanoti mokiniai_7Šilutės rajone gyvuoja graži, daugiau nei 10-metį skaičiuojanti tradicija kiekvienų mokslo metų pabaigoje pagerbti geriausiai besimokančius, aukščiausių pasiekimų meno ir sporto srityse pasiekusius moksleivius. Nauja kasmet yra nebent tai, kad tų geriausiųjų, įvairių konkursų ir olimpiadų nugalėtojų turime vis gausesnį būrį.

Tradicijai nenusižengta ir šiemet, tačiau dėl anksčiau minėtos priežasties pagarbos renginį jau teko organizuoti nebe didžiojoje rajono savivaldybės salėje - ten visi moksleiviai, kurių šiemet buvo net daugiau negu šimtas, jų mokytojai, tėvai ir bičiuliai tiesiog nebūtų tilpę. Tad šventė surengta Šilutės kultūros ir pramogų centre.

IlgakasesAntrąjį birželio sekmadienį Šilutės M.Jankaus pagrindinės mokyklos salėje įvyko jau penktasis - jubiliejinis „Pamario ilgakasės“ konkursas, kuriame dalyvavo 27 išpuoselėtų plaukų savininkės iš Vakarų Lietuvos miestų ir miestelių.

Nominacijos „Ištikimiausia dalyvė“, o ir šiemetinio konkurso nugalėtoja tapo šilutiškė Ugnė Starovoitovaitė, kurios plaukų ilgis - 1,08 m.

krepsinio aikstele_bustas_1Neįtikėtinas šurmulys ketvirtadienio pavakarę buvo Šilutės Melioratorių alėjos centre, o jį sukėlė gausus jaunimo būrys, susirinkęs į čia atidaromas dar dvi atnaujintas krepšinio aikšteles.

Tokią dovaną ne tik šio kvartalo, bet ir viso miesto jaunuomenei ir vėl - jau nebe pirmą kartą - padarė UAB „Šilutės būstas“, o bedra tos dovanos kaina - apie 2000 eurų.

Ukmergės naujienos