Jaunimo banga

pi diena_pirmojoje_gimnazijojeKovo 14 dieną, po keturių pamokų, amfiteatre vyko renginys, skirtas Pi dienai paminėti.

Sveikinimai viesniaiŠilutės F.Bajoraičio viešojoje bibliotekoje įvyko kraštietės Giedrės Bulotaitės knygų „Gailutė“ ir „Girios minklės“ pristatymas. Jame dalyvavo Šilutės M.Jankaus ir Pamario pagrindinių mokyklų mokiniai, viešnios klasės draugai. Vaikai autorei paruošė siurprizą - ketvirtokai Meda Siliūtė ir Žygimantas Augustas atliko muzikinį kūrinį „Raudoni vakarai“, taip viešnią pasveikindami su artėjančiu gimtadieniu. Kiti vaikai skaitė ištraukas iš jos naujų knygelių bei užminė susirinkusiems minklių.

pasaku skaitymo_popiete_juknaiciu_biblioteka1Juknaičių ikimokyklinukai buvo pakviesti į Juknaičių bibliotekoje vykusią lietuvių liaudies pasakų skaitymo popietę „Už jūrų marių devynių“.

bikavenu bilioteka_kurybiniai_uzsiemimaiKovo 10-ąją į Šilutės F.Bajoraičio viešosios bibliotekos Bikavėnų filialą rinkosi jaunieji bibliotekos lankytojai, čia vyko kūrybiniai užsiėmimai „Laisvės spalvos“. Vaikai buvo pakviesti savo gimtinei  nupiešti spalvingus piešinius, ir taip prisidėti prie sveikinimų, skirtų Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai.

protu turnyras_biblioteka_3_turnyro_nugaletojaJau trečius metus iš eilės Šilutės F.Bajoraičio viešoji biblioteka bei jos filialai dalyvauja Valstybinės lietuvių kalbos komisijos organizuojamoje iniciatyvoje - Lietuvių kalbos dienų renginiuose. Ta proga kovo 13 dieną bibliotekoje vyko protų turnyras „Tautiškumo puoselėtoja - lietuvių kalba”.

Ukmergės naujienos