Jaunimo banga

 

ziemos linksmybes_GrabupiuoseSausio 18 dieną, iškritus baltam sniegui, Šilutės Žibų pradinės mokyklos Grabupių skyriaus vaikai ir ikimokyklinukai lipdė ,,Senius besmegenius“, tik šie buvo nulipdyti iš popieriaus, skaitant knygutes bibliotekoje. Šie puikūs žaismingi besmegeniai pakvietė į sporto ir pramogų šventę ,,Žiemos pramogos kiemelyje“, organizuotą Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Grabupių filialo bibliotekininkės.

 

Bikavenu vaikaiSausio 18-ąją Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Bikavėnų filialą aplankė Vainuto gimnazijos Bikavėnų skyriaus ikimokyklinukai, lydimi mokytojos Danguolės Grigalienės. Jie čia atvyko dalyvauti pažintinėje valandėlėje „Atverkim stebuklingas knygų dureles“.

 

eivanas maksvytis_saugose„Gal jau gana mums per technologijų pamokas kalti inkilus, gal jau užteks tekinti žvakides“, - šie visoje Lietuvoje nuskambėję „Tavo robotas“ įkūrėjo, „Globalios Lietuvos“ apdovanojimų laureato Eivano Maksvyčio žodžiai ima pildytis.
Šilutės pirmoji gimnazija, pasak jo, nuo šiol bus pirmoji ne tik Šilutėje, bet ir Lietuvoje, nes nuo kitų mokslo metų pradžios čia bus dėstomi robotikos pagrindai.

Tačiau tai ne vienintelis dalykas, sparčiu žingsniu vedantis laboratoriją į priekį.

zaidimasStyvas, Aleksa, kaimiečiai, vorai, zombiai ir kiti herojai puikiai pažįstami kompiuterinio žaidimo „Minecraft“ gerbėjams, jį žaidžiantiems savo telefonuose ar kompiuteriuose.

Trimatis žaidimas, nepasižymintis šiandienos žaidimams įprasta grafika ar efektais, yra koncentruotas į pačią idėją: jame galima statyti bei griauti įvairių medžiagų blokus, tyrinėti aplinką, ieškoti resursų, kurti daiktus, kovoti su įvairiais priešiškai nusiteikusiais padarais.

Antrą visų laikų perkamiausią kompiuterinį žaidimą „Minecraft“ žaidžia ir šilutiškiai. O dabar žaidimo gerbėjai visame pasaulyje galės pasivaikščioti po istorinį Vilnių ir savo akimis pamatyti, kaip keitėsi erdvė aplink Valdovų rūmus bėgant amžiams. Šį unikalų projektą per 4 mėnesius įgyvendino 16 moksleivių ir studentų komanda.

„Šilutės naujienoms“ „Trys kubai“ vadovas D. Kniūkšta sakė, kad planuose kurti kitų miestų žemėlapių kol kas neturi, tačiau  jis ir jo komanda yra aviri pasiūlymams.

 

puodu ziedimas_2Penkias dienas Šilutės atviros jaunimo erdvės nariai dalyvavo Europos struktūrinių fondų lėšomis finansuojamo projekto „Šilutės miesto jaunimo verslumo ugdymas mokantis ir praktiškai veikiant“ kūrybiškumo dirbtuvėse.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt