Jaunimo banga

UsenaiŠilutės rajono savivaldybėje dažnai svečiuojasi mokinių delegacijos iš savivaldybės mokyklų. Džiugu, kad pedagogai savo ugdytiniams nori parodyti, kaip dirba Savivaldybės darbuotojai, kaip valdomas rajonas.

Sveksnos gimnazistesŠvėkšnos „Saulės“ gimnazijos mokinės Agnė Žiliūtė ir Domantė Martinkutė dalyvavo VKIF rengiamame vertimų konkurse ir tapo laureatėmis. Jos laimėjo kelionę į Slovakiją ir Austriją.

Gabup 2Spalio 12 dieną Šilutės Žibų pradinės mokyklos Grabupių skyriaus mokiniai, ikimokyklinukai ir jų mokytojos dalyvavo jau ne vienerius metus vykstančioje  skaitymo dienoje „Keliauju po pasakų šalį„. Diena skirta skatinti vaikų domėjimąsi knygomis bei lavinti kūrybinius gebėjimus. Renginį organizavo Šilutės F.Bajoraičio viešosios bibliotekos Grabupių filialo bibliotekininkė kartu su pradinių klasių mokytoja.

pasyssiu biblioteKiekvienos profesijos atstovai turi profesinę šventę. Pašto darbuotojai kiekvienais metais, spalio 9-ąją, mini savo profesinę šventę. Minint neseniai praėjusią Pasaulinę pašto dieną, spalio 17-ąją Šilutės F.Bajoraičio viešosios bibliotekos Pašyšių filialo bibliotekininkė Juknaičių pagrindinės mokyklos Pašyšių skyriaus mokinukams surengė popietę „Pašto istorijos“.

juknaiciu biblioteka_lituanicos_legendos3Įprasta, kad mokiniai vyksta į muziejų, bet šį kartą muziejus atvyko į Juknaičių pagrindinės mokyklos biblioteką. Spalio 15 dieną renginio organizatoriai pakvietė visus į edukacinį užsiėmimą - susitikimą, kuriame buvo atkreiptas dėmesys į mokyklos muziejuje esančių eksponatų svarbą mūsų istorijai bei  paminėtas lakūnų S.Dariaus ir S.Girėno skrydžio per Atlanto vandenyną  85-metis.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt