Jaunimo banga

Syliu vaikaigKovo 26-osios popietę Šylių bibliotekoje vyko garsinių skaitymų popietė ,,Nemuno krašto sūnus“, kurioje dalyvavo Žemaičių Naumiesčio mokyklos -darželio Šylių skyriaus moksleiviai.

misija2019bendras1 113547_copyKovo 28 d. Valstybės pažinimo centre pristatyta interaktyvi ekspozicija – žaidimas „Misija 2019: pažink tautas Lietuvoje!”.

 

juknaiciu vaikaiKovo 21 dieną Juknaičių pagrindinės mokyklos 1–2 klasių mokiniai svečiavosi Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje. Čia vyko integruotos dailės, pasaulio pažinimo ir lietuvių kalbos neformalios pamokėlės, kurių tema buvo „Zuikiai“.

 

gerumo akcijaPrieš savaitę apie 40 Šilutės lopšelio darželio „Ąžuoliukas“ auklėtinių aplankė gyvūnų prieglaudą „Šilutės beglobiai“. Vaikai, jų tėvai ir darbuotojai atvyko su dovanomis – atnešė gyvūnams maisto, valymo bei priežiūros priemonių, o prieglaudos šeimininkei Rimutei Vismantienei įteikė taupyklę su 274 eurais. Šią pinigų sumą, maistą ir daiktus darželio bendruomenė surinko per dvi savaites, prisijungusi prie respublikinės akcijos „101 gerumo stebuklas“.

is sirdies_jaunimo_linija_plakatasDalinkitės jausmais, neslėpkite išgyvenimų ir emocijų – sako emocinės paramos tarnyba „Jaunimo linija“ ir kviečia pasikalbėti iš širdies. Pasak psichologų, pokalbis apie jausmus – pirmas ir lengviausias žingsnis pasirūpinti savo emocine sveikata, anksti užkirsti kelią sunkesnėms psichologinėms problemoms (pavyzdžiui, depresijai ar net savižudybei).

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt