Jaunimo banga

sveksnos gimnazija_jaunimo_dienos_vilniuje„Tiesa padarys jus laisvus“ - taip buvo pavadintos 10-osios Lietuvos jaunimo dienos, kurios vyko Vilniuje birželio 23-25 dienomis. Renginyje dalyvavo jaunimas iš visos Lietuvos. Tarp jų - ir Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos ir Žemaičių Naumiesčio gimnazijos mokiniai.

Jaunuoliai mokėsi branginti tiesą, laisvę, gebėjimą būti kartu, džiaugtis ir dovanoti džiaugsmą kitiems.

atenes sokejos_palangojePasibaigęs aktyvusis šokių sezonas buvo labai sėkmingas jau 22 metus skaičiuojančiam ir ant sėkmės bangos skriejančiam šokių klubui „Atėnė“.

Apie tai, kad ilgos repeticijos, aplankyti konkursai, festivaliai - visos sudėtos pastangos - atneš puikių rezultatų, bylojo ir praėjęs ruduo, kai, anot šokių trenerės Ingos Mikutytės, į klubą plūstelėjo didelis būrys įvairaus amžiaus vaikų, norinčių įsilieti į klubo šokėjų grupes. O jų šį sezoną buvo suformuota net šešios.

„Visada juodas darbas, kantrybė, tikslingai paaukotas laikas atneša gerų rezultatų. Nenuvylė jie mūsų ir šį pavasarį“, - sako trenerė Inga, vardindama „Atėnės“ šokėjų aplankytus konkursus ir parsivežus trofėjus.

1 pasysiu_biblioteka_vasaros_stovyklaŠilutės F.Bajoraičio bibliotekos Pašyšių filiale vyko vaikų vasaros užimtumo stovykla „Linksmieji bibliotekadieniai“, į kurią susirinko gausus būrys jaunųjų pašyšiškių, norinčių turiningai praleisti laisvalaikį.

saugu mikso_mokykls_stovykla_prie_jurosSaugų Jurgio Mikšo pagrindinės mokyklos 17 mokinių penkias dienas pramogavo, keliavo, turistavo vasaros poilsio stovykloje „Ąžuolų paunksmėje 2017“.

vainuto vaiku_stovykla_atidarymasJau dvyliktus metus mokytoja Danguolė Jonelienė Vainuto gimnazijos mokiniams rengia vasaros poilsio stovyklą „Klumpelė“, kurią finansuoja Šilutės rajono savivaldybė. Šiemet joje stovyklavo 25 vaikai.

Stovyklautojai devynias dienas dalyvavo įvairiose veiklose bei išvykose.

Ukmergės naujienos