Jaunimo banga

pirmoji gimnazija_kovo_11_1Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną Šilutės pirmoji gimnazija paminėjo prasmingai ir originaliai.

Kovo 9-osios rytą visus gimnazistus pasitiko ir sveikino Ic klasės mokiniai ir jų auklėtojas. Linkėdami geros šventės, moksleiviams prie širdies jie segė mūsų trispalves juosteles. Po skambučio istorijos mokytojas Algirdas Gečas vedė radijo laidą, primindamas trumpą Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo istoriją, o pavaduotoja Daiva Jakienė priminė, kaip šią dieną paminėsime bei paragino visus aktyviai dalyvauti šventėje.

krepsininkai Saugose_bendraKiek daugiausiai taškų esate įmetę per rungtynes? Ar naudojate dopingą? Ar jūs laimėjote? Kiek metų žaidžiate krepšinį? Kokios emocijos būna, kai pralaimite rungtynes? Kuris iš jūsų yra aukščiausias? Ar dažnai patiriate traumų per rungtynes? Kiek uždirbate? Šiuos ir daugybę kitų klausimų Šilutės krepšinio komandos žaidėjams uždavė mažieji saugiškiai, kai „Šilutės“ krepšinio komandos nariai lankėsi J.Mikšo pagrindinėje mokykloje.

Nepamirštamą ir šiltą mokinių ir krepšininkų susitikimą suorganizavo Šilutės r. savivaldybės tarybos narys, jaunimo reikalų komiteto pirmininkas Tomas Budrikis. Susitikimo metu komandos treneris Laimonas Eglinskas ir patys žaidėjo papasakojo kokia yra ta krepšininko duona, atsakinėjo į mokinių klausimus.

Jaunimo svente_2Artėjant Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai, Atgimimo alėjoje sumirgėjo gausybė geltonos, žalios ir raudonos spalvų. Tai - mūsų valstybės tautinės vėliavos spalvos, kuriomis pasidabino trijų greta esančių švietimo įstaigų: Vydūno gimnazijos, Šilutės pirmosios gimnazijos ir lopšelio-darželio „Raudonkepuraitė“ bendruomenės.

ziburelis festivalis_rygoje Visa tauta mini Lietuvos 100-metį, tai didelė šventė mūsų mažai valstybei. „Kuriame ateitį kartu“ - tai gražus posakis, palinkėjimas. Žibų pradinės mokyklos jaunučių liaudiškų šokių grupė „Žiburėlis“ garsino Lietuvą už jos ribų Latvijos sostinėje Rygoje - dalyvavo tarptautiniame vokalo ir šokių festivalyje „Traveling festival 2018 Ryga“.
Už puikų pasirodymą šokėjai buvo apdovanoti diplomu ir asmeninėmis dovanomis - asmenukių lazdomis.

 

viktorina gardameMinint praėjusią Tarptautinę gimtosios kalbos dieną Gardamo bibliotekoje susirinko Gardamo progimnazijos trečių ir ketvirtų klasių mokiniai bei jų auklėtoja Sonata Kurmienė. Jie norėjo išbandyti savo jėgas viktorinoje „Neieškok lietuviško žodžio kišenėje“.

Ukmergės naujienos