Jaunimo banga

Silutes-putikai-KretingojeKretingoje vyko 5-asis respublikinis pučiamųjų instrumentų lietuviškos pjesės konkursas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui ir Kretingos meno mokyklos 60 metų veiklos sukakčiai paminėti.

orientavimosi varzybosŠilutės M.Jankaus pagrindinėje mokykloje  surengta pirmoji  netradicinė orientavimosi sporto šventė „Auksinis Pamario ruduo 2018“. Joje dalyvavo 27 mokyklos orientacininkai.

robotika usenaiŠilutės F.Bajoraičio viešosios bibliotekos Usėnų filiale vyko robotikos užsiėmimas. Su didžiausiu nekantrumu jo laukė Usėnų pagrindinės mokyklos ketvirtokai ir penktokai.

2 _MartynasŠv. Martynas - Turino vyskupas 315 - 400 metais gyvenęs Italijoje. Kilęs iš Vengrijos, jaunystėje - Romos legionierius. Garsėjo ne tik kaip geras karys, bet ir kaip žmogus užjaučiantis bei padedantis vargšams. Pasakojama, kad sutikęs prie miesto vartų sušalusį pusnuogį elgetą, Martynas kardu perrėžė savo kareivišką apsiaustą per pusę ir atidavė sutiktąjam. Naktį susapnavo Kristų, apsigobusį ta apsiausto puse, kuris jam sapne pasakė, kad jisai tas elgeta, kuriam Martynas padovanojo dalį apsiausto. Būtent šis regėjimas sužadino norą tapti krikščionimi.

foto _salunasĮ tarptautinį šokių konkursą ‘Ellite Grand Prix Awards“ susirinko varžytis šokėjai iš Lietuvos ir Latvijos. Konkurso dalyviai įvairiose amžiaus ir šokio stiliaus grupėse kovojo dėl prizinių vietų ir „Grand Prix“ taurės. Jie taip pat buvo apdovanoti diplomais, taurėmis, medaliais, išskirtinėmis šokių nominacijomis. Buvo vertinama atlikimo technika, šokio kompozicija, judesio meninė išraiška, artistiškumas.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt