Jaunimo banga

 kintu biblioteka_zolinesRugpjūčio 15-ąją minima švč. Mergelės Marijos dangun ėmimo diena - pati seniausia ir garbingiausia šv. Marijos šventė. Lietuvoje liaudiškas šios šventės pavadinimas yra Žolinė, kadangi bažnyčiose tądien šventinami žolynai. Šia proga rugpjūčio 14 d. į Šilutės F.Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filialą buvo pakviesta Kintų pagrindinės mokyklos darželio grupė atverti „Pynių skrynelę“.

grabupiu bibliotekaRugpjūčio 14 d. Šilutės F.Bajoraičio viešosios bibliotekos Grabupių filialo jaunieji skaitytojai rinkosi į edukacinį užsiėmimą „Pasitinkant Žolinę“, kurio metu prisimintos šios šventės tradicijos, kalbėta apie tai, kaip ir kur ši šventė švenčiama, kada pradėta švęsti.

vilkyciai popierines_gelesŠilutės F.Bajoraičio viešosios bibliotekos Vilkyčių filiale vyko edukacinis užsiėmimas „Vaikų šventės”. Jo metu Vilkyčių gyventoja, rankdarbių mėgėja Iveta Baltrukonė mokė vaikus pasigaminti popierines gėles.

grabupiai skaitymaiŠilutės F.Bajoraičio viešosios bibliotekos Grabupių filiale vyko garsiniai skaitymai, surengti vykdant vasaros skaitymų ir užimtumo programą „Auginu skaitymą”.

savanore bibliotekoje_VestaAš - Vesta Šiaudvytytė. Gyvenu dideliame mieste - Kaune. Jei mano tėtis nebūtų kilęs iš Šilutės,  greičiausiai nepažinočiau šio miesto. Galbūt iš pirmo žvilgsnio jis galėtų pasirodyti kiek nuobodus, nes beveik viską čia galima apeiti pėsčiomis, nėra troleibusų ar autobusų, daug didelių parduotuvių ar begalės kavinių. Tačiau tai yra klaidingas įspūdis, nes visas tas parduotuves ir kavines čia atstoja beveik miesto centre įsikūrusi Šilutės F.Bajoraičio viešoji biblioteka. Būtent dėl jos ši vasara tapo kitokia, ypatinga, nes šiais, 2018 metais,  nusprendžiau savanoriauti būtent čia.

Ukmergės naujienos