Jaunimo banga

Baltic amber_2Lapkričio 19 d. šokių klubo „Salūnas“ šokėjai su vadove Reminta Stoškuviene vyko į Lenkiją, į Suvalkus, kur dalyvavo tarptautinių šokių festivalyje - konkurse „Baltic Amber Suwalki 2017“.

3 _spindulys_popchorasVaikų popchoras „Spindulys“ vasaros sezono pabaigoje pelnė didžiausią metų apdovanojimą - tapo respublikinio vaikų ir jaunimo populiariosios vokalinės muzikos festivalio „Laumės juosta“ metų kolektyvu. Šilutiškiams buvo įteikta „Laumės juostos“ statulėlė.

pirmoji gimnazija_optkojŠilutės pirmosios gimnazijos IIb klasės moksleiviai lankėsi Šilutės optikos salone, kur susipažino su akių gydytojo, konsultanto ir akinių gamybos meistro profesijomis.

pasysiu bibliotekoje_piesiaLapkričio 14 dieną šventėme vienos žymiausių pasaulyje švedų vaikų rašytojos Astridos Lindgren 110-ąsias gimimo metines. Garbinga dama, gyvenusi ir rašiusi ne itin rimtai, sukūrė tokius legendinius personažus kaip Pepė Ilgakojinė, Karlsonas, Emilis iš Lionebergos ir daugelį kitų, kurie ir šiandien žavi vaikus visame pasaulyje.

Isbandymu-lazeriu kambario_dalyviai_2Šilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos darbuotojų patirtis rodo, kad jaunus žmones sunku sudominti įvairiais tradiciniais jiems skirtais renginiais (seminarais, paskaitomis ir kt.). Tačiau bibliotekoje nuo balandžio mėnesio veikiantis Išbandymų kambarys sulaukė didelio populiarumo ir susidomėjimo tarp Šilutės miesto ir rajono jaunimo.

Ukmergės naujienos