Jaunimo banga

Sveksnos paskutinis_skambutisPraėjusią savaitę  visose rajono gimnazijose nuaidėjo išleistuvių skambučiai, į gyvenimą palydėję tris su puse šimto mūsų rajono bendrojo lavinimo abiturientų ir 138 profesinių mokyklų absolventus. Tiek jų, sausio mėnesio duomenimis, jau nuo balandžio laiko ir dar visą birželio mėnesį laikys valstybinius ir mokyklinius abitūros egzaminus.

Meno mokykla_1Miesto gimtadienio išvakarėse į džiaugsmingą šventę kvietė Šilutės meno mokyklos absolventai. Renginys prasidėjo Dailės skyriaus mokinių baigiamųjų darbų pristatymu ir aptarimu, o vėliau tiek dailiokai, tiek muzikos mylėtojai džiaugėsi įteiktais mokyklos baigimo diplomais.

2juknaiciu mokykla_folkloro_festivalis_vakaroneJuknaičių pagrindinė mokykla daugiau nei 10 metų dirba etnokultūros srityje. Mokiniai skatinami pažinti savo krašto liaudies  tradicijas ir papročius. Etninės kultūros programa  įtraukiama į pagrindinį ir neformalųjį  ugdymą, įvairius projektus, bendradarbiaujama su  folkloro ansambliais ir Klaipėdos etnokultūros centru, mokykloje veikia muziejus, suburtas folkloro ansamblis „Skalviai“, kuris švenčių metu pasipuošia autentiškais tautiniais kostiumais.

jaunimas Darbo_birzojeJau tapo tradicija, kad Šilutės pirmosios gimnazijos pirmokės, vedamos mokytojos Nijolės Titienės, savo technologijų pamokų metu būreliais keliauja į Klaipėdos darbo biržos Šilutės padalinį.

1skautai sezono_atidarymasSkautai iš viso Klaipėdos krašto sugužėjo į Šarkiškių kaimo mišką Klaipėdos rajone, kur stovyklavo prieš porą metų. Smagu buvo pamatyti pažįstamas vietas, prisiminti nuotykius.

Ukmergės naujienos