Jaunimo banga

gimnazija zemaiciu_naumiestis_zygis3Grupelė Žemaičių Naumiesčio gimnazijos moksleivių dalyvavo žygyje „100 vilties kilometrų laiminant Lietuvą“.

Žygį maršrutu Nida - Klaipėda organizavo šv. Pranciškaus Asyžiečio vienuolynas, Klaipėdos miesto tikybos mokytojai bei Nidos kultūros ir turizmo informacijos centras „Agila“. Žygio šūkis - „Žygiuokime kartu su džiaugsmu, malda bei viltimi!“

raudonkepuraite apkabink_zeme3Šilutės lopšelio - darželio „Raudonkepuraitė“ bendruomenė jau trečius metus įsijungė į tarptautinės asociacijos „Gyvoji planeta“ socialinį projektą „Apkabinkime Žemę“. Tai visos Žmonijos bendra dovana žemei, vilnijanti per pasaulį, nešdama taiką, meilę, gerumą ir globą mūsų planetai.

Gamtos mokslai_1Šilutės jaunimo ir suaugusiųjų mokymo centre surengta gamtos mokslų popietė „Gamtos mokslai kitaip“.

sveksnos skautai_vilniuje3Šv. Jurgis yra skautų globėjas, ir ši diena minima balandžio 23-ąją, kasmet skautai šią šventę pamini vis kitame krašte. Pernai Jurginės buvo minimos Klaipėdoje, šiemet - Vilniuje, kitais metais visi vyksime į Jurbarką.

 

Igne Saugose_1Saugų bibliotekininkės Regina ir Rasa suorganizavo susitikimą Saugų Jurgio Mikšo pagrindinės mokyklos pradinukams ir priešmokyklinukams su vaikų rašytoja Igne Zarambaite.

Viešnia atvežė ne tik savo knygas "Emilio laiškas", "Skudurinukė" ir "Elzė ir senojo dvaro paslaptis", bet ir lėles - savo knygų veikėjas.

Ukmergės naujienos