Jaunimo banga

specialiuju poreikiu_vaiku_paroda2Nuo vasario 16 d. iki kovo 16 d. Šilutės švietimo pagalbos tarnyboje eksponuojama respublikinė vaikų kūrybinių darbų paroda „100 gražiausių žodžių Lietuvai“.

Strikses 5Niekam nėra paslaptis, kad šokių klubo „Atėnė“ šokėjų grupės „Striksės“ merginos Šilutėje yra labai mylimos ir vertinamos. Merginos, šokdamos per krepšinio minučių pertraukėles, kasmet verčia didžiuotis ne tik klubo vadoves, savo artimuosius, bet ir viso mūsų krašto žmones. O tai turi svarų pagrindą: „Striksės“, norėdamos pasiekti aukštų įvertinimų ir rezultatų, turi didelius norus, deda daug pastangų ir darbo, aukoja asmeninį laiką ar net sveikatą.

Svarbiausia, kad šie gražūs pavyzdžiai merginas verčia siekti dar didesnių aukštumų, jaunus žmones veda link aukštesnių tikslų, didesnių svajonių.

vyduno asambleja_alimpiadininkaiAtkurtos Lietuvos valstybės jubiliejaus išvakarėse, vasario 15 dieną, Vydūno gimnazijoje nuo pat ankstyvo ryto prasidėjo didelė šventė.

vaiku varzytuvesPasitinkant Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, Šilutės F.Bajoraičio viešosios bibliotekos Grabupių filiale vyko virtualios žinių varžytuvės „Aš - kartu su Lietuva“, kuriose dalyvavo Šilutės Žibų pradinės mokyklos Grabupių skyriaus pradinių klasių mokiniai, juos palaikė ikimokyklinukai.

jaunimo dienos„Mes vis bėgam ir kartais, vos spėję ištarti „Labas ir iki!“, prabėgam vieni kitus. Tai gal susitikim pakalbėti apie tai, kas svarbu?.. Apie tai, kas vakarais vis sugrįžta tuo neduodančiu užmigti klausimu? Apie tai, kas labiausiai džiugina ir skaudžiausiai liūdina? Ne apie tai, kaip atrodom, kiek gavom iš matematikos kontrolinio ar ką studijuojam, bet apie tai, kas drasko širdį!..“

Taip nuoširdžiai skambėjo kvietimas į Kauno arkivyskupijos jaunimo centro organizuojamą Jaunimo susitikimų dieną „Srovės nešami“.

Ukmergės naujienos