Jaunimo banga

regbis su_trenere_minkeviciuteBirželio 3 dieną Olimpinės dienos deglas liepsnojo Alytuje. Į šį renginį vyko ir Šilutės mažieji regbininkai su trenere Austėja Minkevičiūte.

3 sveksnos_skautai_jaunuju_ambasadoriu_estafetejeVisą gegužės mėnesį Alytaus miesto ir rajono, Šilutės, Varėnos, Kretingos, Telšių, Kaišiadorių bei Kauno miesto ir rajono savivaldybėse vyko šv. Jokūbo estafetė. Į estafetę įsijungė ir Švėkšnos A.Rugytės skautų komanda, vadovaujama Violetos Stonienės ir Danutės Šneideraitienės, prie jų prisidėjo ir spec. pedagogė Kornelija Martinkienė.

jankaus mokyklos_vasaros_stovyklaSeptynias dienas Šilutės Martyno Jankaus pagrindinėje mokykloje vyko vaikų vasaros poilsio dieninė stovykla „Aukime sveiki“.

mokiniu pagerbimasAukščiausių laimėjimų mokslo, meno ir sporto srityse pasiekusių rajono moksleivių pagerbimas Šilutės rajono savivaldybėje - tradicija, kuri tęsiama jau 10 metų.

Pasibaigus mokslo metams, į Savivaldybę kasmet sukviečiami tie, kas savo pasiekimais visus metus garsino ne tik savo mokyklas rajone, bet ir rajono vardą šalyje bei užsienyje - tarptautiniuose konkursuose.

Antradienį paaiškėjo, kad šiemet geriausiųjų turime tiek, jog visi jie jau sunkiai telpa į Savivaldybės Didžiąją salę. Tačiau šventinės nuotaikos tai nesugadino nei moksleiviams, nei jų pedagogams. Tik susirinkusiuosius sveikinę ir apdovanoję savivaldybės vadovai pripažino, jog kitąmet šis renginys jau matyt turės vykti erdvioje H.Šojaus konferencijų salėje.

lelesTarptautinė vaikų gynimo diena - tai priminimas visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises. Birželio 1-ąją trečius metus iš eilės ir Tradicinių amatų centras Švėkšnoje organizavo šiai datai skirtą renginį. Džiugu, kad tėvai šią dieną skyrė savo vaikams bei pramogoms su jais.

Ukmergės naujienos