Jaunimo banga

 

Erdve jaunimoŠilutės atviros jaunimo erdvės nariai sausio pradžioje lankėsi Tauragės radijos stotyje.

saugu jaunimasSukdamiesi nesibaigiančių darbų ir rūpesčių rate nevisada pastebime, kad kažkur netoliese liūdi vienišas žmogus. Tos vienišos akys lieka pamirštos. Saugų Jurgio Mikšo pagrindinės mokyklos mokinių komanda aplankė vienišus seniūnijos senelius ir dovanojo savo dėmesį, šilumą, supratingumą ir mažas dovanėles: medų ir pyragėlius.

 

Sveksnos gimnazGruodžio pabaigoje Švėkšnos „Saulės“ gimnazijoje vyko jau tradicinis paramos vakaras „Padėkime tiems, kurių nelanko Kalėdų senelis“. Vakaro metu surinktos dovanos jau pristatytos berniukui, kuriam labai reikia paramos.

 

laiskai is_turkijos_pirmoji_gimnazija„Visada norėjau rašyti tau laiškus. Šiais rėksmingais laikais, kai visi dudena vienas per kitą, neklausydami pašnekovų, galbūt vienintelis būdas išsisakyti yra laiškų rašymas. Laiško niekas nepertrauks, neužginčys, nori nenori turės išklausyti tavo mintį iki galo...“ (R.Gavelis „Jauno žmogaus memuarai“).

 

IMG 2851Gruodžio viduryje įvykęs jau tradicija tapęs paramos koncertas „Žiemos šokis“ kvietė atlikti gerą darbą – nusipirkus bilietą tokiu būdu prisidėti prie sunkiai besiverčiančioms šeimoms reikalingų daiktų pirkimo. Nebe pirmus metus paramą renkančios trijų Šilutės šokių klubų vadovės ir šiemet gali pasidžiaugti, jog renginys pavyko: šeimos sulaukia staigmenų, o svarbiausia, kad pagerinamos jose augančių vaikų gyvenimo sąlygos. Šiemet iš viso bus paremtos devynios šeimos.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt