Jaunimo banga

biblioteka protu_musis4Šilutės F.Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vyko literatūrinis protų mūšis jaunimui „Knygos baterija niekada neišsenka!“

Gyvunu diena_1Spalio 4-ąją Šilutės valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje (VMVT) vyko renginys, skirtas Pasaulinei gyvūnų globos dienai paminėti.

 

14206 4d1e11c615d31aa6998b15f5132a01a5Nuo spalio 4 d. pradinių klasių mokiniams jau prieinamas Kultūros pasas. Tai — priemonė, leidžianti pradinukams nuo dabar iki šių metų gruodžio mėnesio dalyvauti Kultūros paso paslaugų rinkinyje siūlomuose renginiuose ir edukaciniuose užsiėmimuose, šioms reikmėms Švietimo ir mokslo ministerija skiria po 5 Eur kiekvienam 1-4 klasių mokiniui.

 pasysiuose literatutaŠiais laikais, kai vis daugiau mūsų laiko bei dėmesio pasiglemžia televizija, kompiuteriniai žaidimai ir išmanieji telefonai, knyga dažnai lieka užversta dulkėti lentynoje. Daugelyje šeimų knygų skaitymas jau yra ne įdomi ir smagi laisvalaikio praleidimo forma, o dėmesio nevertas užsiėmimas. Tad vaikui pažadinti norą skaityti yra tikras iššūkis. Pagrindinis bibliotekininkų ir mokytojų siekis - įtikinti jaunuosius skaitytojus, kad laikas su knyga gali būti ypatingas ir kūrybingas. Kūrybinis skaitymas kartu su tėveliais suteikia vaikams džiaugsmo, o galimybė praleisti laiką kartu leidžia geriau pažinti savo atžalą neformalioje aplinkoje, lavina asmeninius gebėjimus, išlaisvina vaizduotę, suteikia teigiamų emocijų.

 

Jaunimo koncertasŠilutės atvira jaunimo erdvė nuo 2018 m. birželio pradėjo įgyvendinti projektą „Atrask save Šilutėje“. Tai yra atviro darbo su jaunimu projektas, skirtas jaunimui nuo 14 iki 29 metų.

Visą vasarą jaunimo erdvė su savanoriais organizavo „LAFA ketvirtadienius“. Tai renginių ciklas, kuriuose jauni žmonės susitiko su įdomiomis asmenybėmis, klausėsi jaunimo grupių koncertų. Visi renginiai buvo nemokami.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt