Jaunimo banga

ekslibrisu kurimas_traksedziu_biblioteka1Šilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos Traksėdžių filiale vyko edukacinė grafikos kūrimo pamoka „Ieškant Pamario ženklų: vandens kultūra, tradicijos, papročiai“, surengta vykdant Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos projektą „Knygos istorija: nuo rašto ištakų iki ekslibriso“, finansuotą Lietuvos kultūros tarybos ir Šilutės rajono savivaldybės.

raudonkepuraite judumo_savaite2Minint Europos judumo savaitę Šilutės vaikų darželio „Raudonkepuraitė“ bendruomenė visą savaitę skyrė sveikatai ir fiziniam aktyvumui - vyko netradicinio judumo savaitė „Žingsniuokime kartu”. Visą savaitę vaikai su mokytojais priminė vieni kitiems, kad tik judėjimas pakelia nuotaiką ir gerina sveikatą. Savaitės tikslas – formuoti sveikos gyvensenos įgūdžius, skatinti pasitikėjimą savo jėgomis, teigiamai vertinti judėjimo svarbą.

amusement-2456905 960_720Gimnazistai per vasarą ne tik atostogavo, pramogavo ar dirbo, bet ir dalyvavo svarbiuose mokymuose, kopė į sporto olimpą, tobulino užsienio kalbos žinias svečiose šalyse.Jūsų dėmesiui - Šilutės pirmosios gimnazijos trečiokų Osvaldo Guščiaus, Ugnės Bertašiūtės ir abituriento Ernesto Arlausko vasaros prisiminimai.

Kintu vaikaiKintų pagrindinės mokyklos daugiafunkciame centre pradinių klasių mokiniams surengta viktorina „Jei nežinau, tai sužinosiu“. Renginys vyko įgyvendinant projektą „Robotų ir savo krašto tyrinėtojai“, finansuotą Lietuvos kultūros tarybos ir Šilutės rajono savivaldybės.

 

Usenu bibliotekoje_jaunimuiUsėnų bibliotekoje vyko pažintinė pamokėlė „Aš esu biblioteka“, dalyvaujant Usėnų pagrindinės mokyklos pirmos klasės mokiniams.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt