Jaunimo banga

saugu darzelis_futboliukasSaugų vaikų darželis sulaukė svečių - darželinukų iš Švėkšnos. Dviejų darželių priešmokyklinukų komandos surengė „Futboliuko“ rungtynes.

erasmus vilkyciaiNuo 2016 m. rugsėjo Vilkyčių pagrindinė mokykla kartu su Turkijos, Italijos bei Rumunijos mokyklomis dalyvauja tarptautiniame Erasmus+ projekte „Socialinės atskirties mažinimas per verslumą ir savanorystę“. Gegužės 8-12 dienomis vyko pirmasis mokinių susitikimas Italijoje, Vasto mieste.

Istituto Comprensivo 1 Vasto mokykloje lankėsi 3 šalių delegacijos - po 3 mokytojus ir 6 mokinius.

talentai naumiestiskiaiKiekvienas vaikas turi kūrybinių gebėjimų, tėvų ir pedagogų pareiga - juos įžvelgti ir sužadinti.

pusele aukurasNeįtikėtinai spalvinga, linksma ir triukšminga praėjusio penktadienio popietę buvo erdviame Šilutės vaikų darželio - lopšelio „Pušelė“ kieme - bendruomenė šventė įstaigos 40-ąją gimtadienį.

Tiesiog pievoje pasitiesę pledus mažieji „Čiauškučiai“, „Gudručiai“, „Pabiručiai“, „Bičiuliai“ ir kitokiais vardais pasivadinę šio darželio ugdytiniai su savo pedagogėmis sutiko svečius, rodė jiems, ko išmokę, dainavo ir šoko. Svečiai iš Šilutės rajono savivaldybės linkėjo įstaigai tolesnės sėkmingos plėtros, o patys mažieji irgi rado, ko sau palinkėti: „Daug dovanų, balionių ir gerų švenčių“, - aiškiai savo ir draugų pageidavimus išdėstė Dorotėja ir Arielis, su auklėtoja Danguole pradėję šventinį renginį.

juknaiciai judekimeBirželio 1-ąją minėdami Pasaulinę vaikų gynimo dieną, Juknaičių pagrindinės mokyklos 6-9 klasių mokiniai rinkosi į sporto šventę „Judėkime kartu“.

Tai buvo aktyvus ir sportiškas mokslo metų finalas.

Ukmergės naujienos