Jaunimo banga

vasara pasysiu_bibliotekoje1Pašyšių bibliotekoje toliau tęsiasi akcijos „Atverk duris vasarai“ renginiai.

stovyklos vaikuVasaros atostogos artėja prie pusiaujo, tad tai viena, tai kita rajono moksleivių grupė dar išvyksta atostogų prie jūros.

Šeštadienį į netoli Palangos esančią stovyklą „Žilvitis“ išlydėta 11 Šilutės socialinių paslaugų centro globojamų vaikų, o antradienį į Palangą, į stovyklą „Raganė“ išvyko dar gausesnė - 34 rajono moksleivių grupė. Daugumos jų poilsį finansuoja rėmėjai iš Švedijos ir Vokietijos, keletą kelialapių nupirko ir politikas, Jaunimo reikalų tarybos pirmininkas Tomas Budrikis.

entrepreneur-593357 960_720Jau ketverius metus daugiau kaip 150 Jaunimo garantijų iniciatyvos koordinatorių, projektų „Atrask save“, „Naujas startas“ darbuotojų, savanoriškos tarnybos mentorių visoje Lietuvoje dirba su jaunimu (15-29), padėdami planuoti jų karjerą, įveikti patiriamus sunkumus sugrįžus iš užsienio, suteikiant reikalingą pagalbą netekus darbo - padedant jiems įgyti naudingos praktikos, imtis naujų veiklų, savanorystės ir atrasti save iš naujo.


Nuo projekto pradžios jame dalyvavo 42 437 jaunuoliai, 19 023 iš jų įsidarbino, pradėjo mokytis, įgijo kvalifikaciją.

vyduno gimnaija_isvykaBirželio 14 dieną grupė įvairių klasių vydūniečių svečiavosi Žemaitijos nacionaliniame parke.

juknaiciu mokykla_stovykla1Pasibaigus mokslo metams, birželio 11-22 dienomis, Juknaičių pagrindinėje mokykloje vyko vaikų vasaros poilsio stovykla „Smalsučiai“. Joje atostogas aktyviai ir turiningai leido 1-7 klasių mokiniai. Stovyklą vykdė pradinių klasių mokytojos R.Urbonavičienė, A.Miklovienė, B.Verbuvienė, kūno kultūros mokytoja N.Švedienė ir socialinė pedagogė S.Žemaitytė. Stovykla yra tęstinė, vykdoma jau dvyliktus metus.

Ukmergės naujienos