Jaunimo banga

2 jankaus_mokykla_profesiju_dienaŠilutės Martyno Jankaus mokyklos bendruomenė turi ne  vieną jau daug metų gyvuojančią tradiciją, bet kartu kuria ir naujas. Jau kelinti metai organizuojama “Tėvų profesijų savaitė”, kurios metu lankomės tėvelių darbovietėse, susipažįstame su įvairiomis profesijomis.

Bikavenai erumo_nebuna_per_daugLapkričio 17 d. Vainuto gimnazijos Bikavėnų skyriuje vyko kasmetinė senelių šventė „Gerumo nebūna per daug“, į kurią susirinko ne tik vaikų seneliai, tėveliai, bet ir gausus būrys svečių.

1 saugu_mokykla_tolerancijos_dienaTarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti jau šešioliktus metus inicijuoja lapkričio 16-osios -  Tarptautinės tolerancijos dienos - paminėjimą Lietuvoje. Prie šios akcijos kasmet prisijungia ir mūsų mokykla.

3 _juknaiciu_mokykla_pepe_ilgakojineJuknaičių pagrindinė mokykla lapkričio 14 d. linksmai šventė žymios švedų rašytojos Astridos Lindgren 110-ąjį gimtadienį. Kas yra ši rašytoja, kokie jos įdomiausi knygų herojai, visą dieną skelbė skrajutės ant kabinetų durų bei mergaitės, persirengusios Pepėmis Ilgakojinėmis.

 

5a195a113573aKaip baseine aplenkti Rūtą Meilutytę? Kaip padėti Liudui Mažyliui greičiau rasti Nepriklausomybės akto originalą ir kaip atkartoti S. Dariaus ir S. Girėno skrydį per Atlantą? Šiuos ir kitus uždavinius šiandien sprendė daugiau nei 5000 vaikų visoje Lietuvoje susirinkę į Šimtmečio iniciatyvų konkurso projekto, pasaulinės „Hour of Code“ iniciatyvos renginį – „Šimtmečio programavimo valandą“.

Ukmergės naujienos