Jaunimo banga

 

choru festivalis_juknaiciai1Juknaičių pagrindinėje mokykloje kas du metus į tradicinį renginį renkasi geriausi rajono ir respublikos dainorėliai. Šiemet į gyvenvietės parko estradą vėl susirinko mokiniai į jau penktąjį ir šiemet jau tarptautinį mokinių chorų festivalį ,,Mes – Pamario vaikai“.

 

pirmoji gimnazija_vokieciaiŠiemet Šilutės pirmoji gimnazija ir Vokietijos Bukstehudės Halepagheno gimnazija mini 30-ies metų bendradarbiavimo jubiliejų. Gimnazijoje eksponuojamos parodos iš tarptautinių mainų projektų, pristatyta Goethe‘s instituto paroda „Vokietijos miestai ir kraštovaizdis“, galima pamatyti mokinių kurtus stendus tema „Kelias ir kelionės“.

 

robotikaŠilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos robotų konstravimo būrelio dalyviai išmėgino jėgas konstruodami robotus, o vėliau surengė jų čempionatą. Vaikų sukonstruoti robotai varžėsi žaisdami futbolą, lenktyniavo važiuodami estakada, atliko kitas užduotis.

 

saluunasaXII šalies vaikų ir jaunimo šokių festivalis- konkursas „Norim kilt 2019“ – vienas didžiausių šokių konkursų, kurį nuo 2000-ųjų rengia laisvalaikio centras „7 mūzos“. Jame dalyvauja kolektyvai, atliekantys šiuolaikinio, šou, pop ir gatvės šokių kategorijas atitinkančias kompozicijas. Atrankos turuose, kurie vyksta Marijampolėje, Panevėžyje, Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje atrenkami geriausi kolektyvai patenka į finalą.

 

Temide silutiskiaiVilniuje ir Trakuose vyko teisinių žinių konkurso „Temidė“ finalas, į kurį susirinko 10 šaunių, teisinėmis žiniomis apsiginklavusių moksleivių komandų iš visos Lietuvos.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt