Jaunimo banga

 

turkija pirmoji_gimnazija2Šilutės pirmosios gimnazijos liaudies šokių kolektyvas „Atlaja” dalyvavo Turkijos Alanijos mieste vykusiose Turkijos Nacionalinio suvereniteto ir vaikų dienose.

 

IMG 6476Žemaičių Naumiestyje antrąkart vyko renginys „Gimnazijos garbė“, kurio metu už pasiekimus apdovanojami gimnazijos mokiniai, jų mokytojai bei tėvai.

 

2019 slovakija Šilutės meno mokyklos mokiniai pastaruoju metu iškovojo daug gražių pasiekimų.

 

skautai sveksna1Šilta šventė vyko Judrėnuose, kurioje dalyvavo ir Švėkšnos Alicijos Rugytės skautai. Į renginį sugužėjo žmonės iš visos Lietuvos, apie Stepono Dariaus gimtinę plačiau sužinojome iš joje gyvenančio Mečislovo Raštikio, kuris papasakojo, kad Steponas buvo trečias Augustinos ir Jono Jucevičių vaikas. Jo motina – Augustina Vaišvilaitė, tėvas – Jonas Jucevičius - Darašius.

 

vainuto biblioteka_pasakos1Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos proga Lietuvoje vyko akcija „Lietuva skaito‘2019“. Tautiečiai buvo kviečianti imti į rankas knygą ir ją skaityti, deklamuoti, vaidinti ar kitaip perteikti turinį. Šių metų akcijos šūkis buvo „Nudžiugink nors vieną knygą!“

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt