Left Bottom vmi

Archyvas

Naujienos

 

mes bendruomene_5„Diena be mokslo yra tuščiai praleista diena“, – yra sakęs Albertas Einšteinas. Šiemet visos Lietuvos bendruomenės turi galimybę gauti finansavimą veikloms, skatinančioms jų narių mokymąsi ir tobulėjimą. Geriausioms idėjoms bus padalintas 80 tūkst. eurų fondas, kurį įsteigė lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“, vykdantis jau penkerius metus gyvuojančią programą „Mes – bendruomenė“.

 

20190220 180325Trečiadienį Šilutės kultūros ir pramogų centre džiazo, ritmo ir improvizacinės muzikos vakarą surengė „Jazz Academy“ iš Kauno.

 

BIUDZETASŠilutės savivaldybės tarybai jau pristatytas 2019 m. biudžeto pajamų ir išlaidų planas. Tarybos nariams projektas buvo išsiuntinėtas el. paštu, ir visi turėjo galimybę jį tyrinėti bei teikti pasiūlymus.

Ekonomikos ir finansų komitete už biudžeto projektą nebalsavo tik konservatorius Zigmantas Jaunius.

 

Rimkai broliaiVasario 10 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje baigėsi tris dienas trukęs Eurolygos jaunimo atrankos turnyras, kurio didžiajame finale jaunieji žalgiriečiai pranoko Vilniaus „Ryto“ aštuoniolikmečius bei iškovojo tiesioginį kelialapį į pagrindinį turnyro etapą Vitorijoje.

„Žalgirio“ komandoje žaidė ir Šilutės sporto mokyklos auklėtinis bei „Šilutės“ (NKL) žaidėjas aštuoniolikmetis Dovydas Rimkus. Kaip jam sekėsi turnyre, galėjome matyti tiesioginės transliacijos metu. Daugumos nuomonė dėl perspektyvaus mūsų kraštiečio žaidimo nesiskiria: žaidė gerai, kaip visi yra pratę matyti NKL Dovydą, blokais stabdantį varžovus. Taip jis nekartą blokavo varžovo metimą ir Eurolygos jaunimo atrankos turnyre.

 

DSC 0610Šilutės rajono savivaldybės administracija skelbiamų derybų būdu perka žemės sklypą netoli Šilutės miesto motokroso trasai.

Ar važiavote pažiūrėti mūsų krašto egzotikos - potvynio?

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt