Left Bottom vmi

Archyvas

Naujienos

 

STATYBU APZVALGA_1Trys ketvirtadaliai savivaldybės politikų – valdantieji ir opozicijos, penktadienį kartu apžiūrėjo naująsias Šilutės autobusų parko, autobusų stoties ir būsimo LIDL prekybos centro patalpas.

Į statybviečių apžiūrą politikus pakvietė investuotojų atstovas, UAB “Pinus LT” direktorius Kęstutis Navickas. Jis norėjo parodyti, jog pastatai jau baigti statyti ir netrukus gali būti pradėti naudoti.

Politikų apžiūros dalyvius vedžiojo ir į klausimus atsakinėjo Autobusų parko direktorius Artūras Stonkus su naujųjų pastatų statybos organizatoriumi, Savivaldybės politiku Steponu Kazlausku.

 

candle-3837577 960_720Puošdami namus Kalėdoms žmonės rūpinasi jų grožiu ir jaukia atmosfera, bet per mažai dėmesio skiria šventinių dekoracijų ir kalėdinių atributų saugumui. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas įspėja, kad Lietuvos gyventojai bei jų namai dažniausiai nukenčia dėl netvarkingų elektrinių vidaus ir lauko girliandų, petardų ir žvakių. Kalėdų eglutė namuose taip pat gali tapti nelaimių priežastimi.

 

179 a8acd89779636e4ef19959c22866729fSiekiant apsaugoti migruojančias neršti ir neršiančias vėgėles paprastai jas draudžiama žvejoti, kaip nustato Mėgėjų žvejybos vidaus vandenyse taisyklės, nuo gruodžio 15 d. iki sausio 15 d. Tačiau šiemet šis draudimas įsigalios ne gruodžio 15-ąją, o dviem dienom vėliau – gruodžio 17-ąją. Mat pagal minėtųjų taisyklių numatytą išlygą pirmoji draudimo diena negali būti savaitgalis ar valstybinė šventė. Šiais metais gruodžio 15-oji yra šeštadienis, todėl draudimas žvejoti vėgėles įsigalios pirmadienį, gruodžio 17-ąją.

 

edukacija ramuciu_bibliotekoje1Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Ramučių filiale vyko edukacinis užsiėmimas „Popierinė žiemos pasaka“, skirtas nacionalinei akcijai „Knygų Kalėdos“. Užsiėmimą vedė ir savo kūrybinius darbus pristatė tautodailininkė, knygų autorė Teresė Lorenčienė.

bociaiNeįgaliųjų dienos paminėjimas surengtas ir Šilutės senelių globos namuose.

Šiemet Lietuvos miestai kaip niekada rungtyniauja, kurio Kalėdų eglutė gražiausia. Kaip vertinate Šilutės eglę?

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt