Naujienos

darzeliai truksta_vietuParadoksas, kuris džiugina Šilutės rajono savivaldybės Švietimo skyriaus ir įstaigų vadovus: nors daugybė lietuvių emigruoja, nors nuolat deklaruojama apie mažėjantį gimstamumą, Šilutės rajone kasmet reikia steigti naujas grupes vaikų darželiuose.

Šią savaitę rajono politikai svarsto galimybes nuo rugsėjo įsteigti 7 naujas ikimokyklinukų ir priešmokyklinukų ugdymo grupes mokyklose ir darželiuose.

Vis daugiau vietų darželiuose reikia ir vasarą: šiemet vasaros metu greičiausiai dirbs ne vienas, kaip būdavo įprasta, bet jau du Šilutės vaikų darželiai, mat juos lankyti nori apie 230 mažųjų šilutiškių.

pamario sporto_labdaros_fondas_Stovyklautojai_su_saruno_reklamos_marskineliaisVos prieš mėnesį mūsų krašte buvo įsteigtas naujas Pamario sporto labdaros ir paramos fondas, kurio iniciatorius yra žymus mūsų miesto krepšinio treneris Robertas Kuncaitis.

Fondas jau spėjo pasižymėti ir pirmaisiais savo darbais. Miesto šventės metu šio fondo atstovai ir puoselėtojai, padedami Šilutės krašto renginių guru Marijaus Budraičio, suorganizavo sportinius žaidimus „Laimės šulinys“ ir krepšinis 3x3. O praėjusią savaitę surengė vaikų krepšinio stovyklą.

Apie fondo įkūrimą ir pirmuosius darbus pasakoja fondo steigėjas Robertas KUNCAITIS:

1 juknaiciu_mokykla_vasaros_stovyklaJuknaičių pagrindinėje mokykloje dešimtą kartą vyko dieninė vaikų vasaros poilsio stovykla „Smalsučiai“, kurią organizavo pradinių klasių mokytojos Danutė Dylertienė, Audronė Miklovienė, Birutė Verbuvienė.

krepsinis Silutes_gatves_krepsinio_lygos_ikurejai_Jonas_Gavenia_Laimonas_EglinskasJau šį ketvirtadienį, birželio 29 dieną, 19 valandą prasidės antrasis Šilutės gatvės krepšinio lygos sezonas. Organizatoriai vėl žada daug staigmenų ne tik žaidėjams, bet ir visiems, atėjusiems pažiūrėti rungtynių.

Stovykla-6359Šilutės rajono savivaldybės Socialinės paramos skyrius palydėjo septynis krašto vaikus iš Saugų vaikų globos namų, Švėkšnos ir Šilutės miesto į poilsio stovyklą „Pasaka“ Giruliuose. Vaikai, kuriems kelialapius padovanojo verslininkas Saulius Stankevičius, minėtoje stovykloje praleis 10 dienų.

Savaitės klausimasKaip švęsite (šventėte) Jonines?

Ukmergės naujienos

,,,,,