Naujienos

Greicio virsytojaiDėl Lietuvoje įvesto karantino sumažėjo automobilių srautai keliuose, tačiau eismo nelaimių vis tiek įvyksta. Balandžio 6-ąją minima Saugaus eismo diena, tad policijos pareigūnai ragina gyventojus kelyje būti drausmingais, pakančiais, laikytis Kelių eismo taisyklių (KET) ir taip saugoti save bei kitus.

 

BUTVYDIENE D._1Lengviau atsikvėpti gali šilutiškiai, kurie savo atžalas leidžia į vaikų darželius ir Šilutės meno bei Sporto mokyklas: Savivaldybės politikai nutarė, kad karantino metu, kol šios įstaigos veiklos nevykdo, ir mokesčiai už jų paslaugas nebus skaičiuojami.

 

gerg censoredKlaipėdietės papasakota istorija apie pareigūnų elgesį, atvykus malšinti tarp sutuoktinių kilusio konflikto, kaitina kraują. Panašu, kad atidumo pritrūkę pareigūnai ne tik patys galėjo užsikrėsti COVID-19, bet ir galėjo sąlygoti viruso plitimą kaimynų šeimose bei komisariate.

POZINGISS 3Aštuonios Šilutės savivaldybės ugdymo įstaigos didesniąją dalį reikalingos elektros energijos pasigamins pačios - savo saulės elektrinėmis. Šiuo metu tokia elektrinė jau baigiama montuoti paskutinėje iš šio komplekto mokyklų - Šilutės Žibų pradinėje mokykloje.

Nuosavų mokyklų saulės elektrinių projektų didžiąją dalį visose aštuoniose rajono mokyklose finansavo Aplinkos ministerija Specialiosios klimato kaitos programos lėšomis, skyrusi 80 proc. reikalingų lėšų sumos. Šilutės rajono savivaldybė pridėjo likusius 20 proc. lėšų.

Prie šių mokyklų šiemet prisidės dar penkios Šilutės savivaldybės įstaigos, kurioms šiuo metu parengti projektai įrengti ant jų stogų ekologišką energiją gaminančias nuosavas saulės elektrines ir geoterminį šildymą.

Atsinaujinantys energijos šaltiniai populiarėja neatsitiktinai – jie ne tik prisideda prie švaresnės mūsų visų aplinkos, bet ir leidžia švietimo įstaigoms sumažinti išlaidas elektros energijai.

 

e6688ccf1c238351dbe7df93c962df03Prabėgo daugiau kaip šešeri metai po visą Lietuvą sukrėtusios žmogžudystės. Tą 2014 m. lapkričio 16-ąją pakeleivingu automobiliu į Klaipėdą sugrįžti ketinusi studentė Justina namų taip ir nepasiekė. Mergina susistabdė Valdo Jankausko vairuojamą automobilį, o kas vyko po to, primena žiauraus kriminalinio filmo scenarijų. Deja, tik tuo atveju viskas vyko iš tikrųjų.

Jauna mergina buvo išžaginta, seksualiai prievartaujama, o po to pasmaugta. Dėl šio nusikaltimo į teisiamųjų suolą sėdo V. Jankauskas. Jam teismas atseikėjo 20 metų įkalinimo bausmę.

Ar naudojatės elektroninių parduotuvių, internetinių užsakymų paslaugomis?