Left Bottom vmi

Archyvas

Naujienos

Tarp krantuŠilutės Hugo Šojaus muziejuje veikia Jūratės Bučmytės ir Alberto Krajinsko paroda „TARP KRANTŲ“.

meldine2Alkos polderis nenustoja stebinęs. Ornitologas Vytautas Eigirdas liepos mėnesį sugavo meldinės nendrinukės patinėlį, žieduotą slovakišku žiedu (SLOVAKIA) S221690. Šis atvejis gana įdomus, kadangi iki šiol sugauti paukščiai su užsienietiškais žiedais buvo žieduoti vadinamajame vakarų Europos paukščių migracijos kelyje (einančiame per Lenkiją, Vokietiją, Prancūziją, Ispaniją ir tada pasiekiančiame vakarų Afriką). Šiuo atveju sugautas paukštis, žieduotas gerokai toliau į rytus nuo minėto migracijos kelio.

baidariu maratonas_2017Rugpjūčio 19 dieną Nemuno deltoje vyks tradicinis, jau šeštasis, baidarių maratonas, skirtas Regioninio parko 25-mečiui paminėti. „Šiemet dalyvių laukia naujovės - tikrinsime ne tik jūsų greitį skrodžiant vandenį baidare, bet ir gebėjimą orientuotis klaidžiose upėse!”, - masina organizatoriai - Nemuno deltos regioninio parko (NDRP) darbuotojai.

Informacija nuolat pildoma „Facebook” tinkle: Nemuno deltos regioninis parkas. Registracija būtina. Registracijos forma yra parko interneto svetainėje www.nemunodelta.lt .

 

steinbach-56642 960_720Nors valdžios atstovai vis kartoja, kad mokytojų skaičius Lietuvoje turi mažėti, situaciją darbo rinkoje stebintys specialistai tikina, kad kai kuriose apskrityse pedagogų jau šiemet trūksta kone katastrofiškai.

policija uniforma
Rugpjūčio 10-osios pavakary Usėnų k., Klaipėdos g. buvo sustabdytas neblaivus (1,93 prom. alkoholio) mopedo „Alpha“ vairuotojas. 66 m. vyras sulaikytas.

Savaitės klausimasAr tenkina šiukšlių išvežimo paslauga?

Ukmergės naujienos