Naujienos

 

darzelinukai policijos_komisariate12018 m. sausio 10 d. Šilutės rajono policijos komisariate lankėsi Šilutės miesto vaikų lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ penkiamečių grupė. Vaikams buvo labai smalsu susipažinti kaip atrodo policijos pareigūno darbas.

F nklSavaitgalį „Šilutės“ ekipa namuose nepasigailėjo „Palangos“ krepšininkų ir rezultatu 103:67 įveikė juos. Bet kitą dieną pralaimėjimo skonis aplankė jau mūsiškius - juos gan nesunkiai įveikė Mažeikių „Ereliai“, rezultatu 94:61.

Tiek namų rungtynėse, tiek išvykoje daugiausiai taškų komandai pelnė amerikietis Calebas Oetjenas. Namų rungtynėse Modestas Žaunieriūnas atakavo varžovų krepšį taikliais tritaškiais (6/11), o Andrius Gaidys ne tik puikiai gynėsi, bet perėmė ir nemažai kamuolių bei taip pat realizavo 4 tolimus metimus iš 6.

„Šilutės“ komanda vis dar trečioje vietoje (19/9), bet ant kulnų jai lipa Klaipėdos Neptūnas - Akvaservis (18/10).

 

policija piesiniu_konkurso_nugaletojaiVykdydami prevencinį projektą "Už gyvenimą be smurto" Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai pernai rudenį rajono seniūnijose organizavo mokinių piešinių konkursus "Augu sveikas ir laimingas" bei "Saugok mane, mama".

moteris-persalimas-73647776Trečiąją šių metų savaitę Šilutės rajone užregistruota 13 naujų susirgimų gripu atvejų, 4 susirgusieji - vaikai. 210 žmonių susirgo ūmiais viršutinių kvėpavimo takų katarais (ŪVKTK), iš jų 152 vaikai. Sergamumo rodiklis - 56,9 atvejo 10-čiai tūkstančių gyventojų.

Untitled-1 copyŠalies gyventojai ir organizacijos kviečiami megzti trispalves kojinaites naujagimiams.

Savaitės klausimasKaip manote, ar valdžia skiria pakankamai dėmesio emigrantų susigrąžinimui?

Ukmergės naujienos