Naujienos

gripas-77128269Nacionalinio sveikatos centro Šilutės skyriaus specialistai informavo, kad praėjusią savaitę Šilutės rajone gripu susirgo 14 žmonių, iš jų 8 vaikai. Viršutinių kvėpavimo takų katarų užregistruota 195, 124 susirgusieji - vaikai.

gaisras balciaiŠilutės rajone pernai kilo šiek tiek mažiau nei užpernai gaisrų, mažiau degė ir gyvenamieji pastatai. Tačiau tų gaisrų pasekmės buvo tragiškesnės: juose du žmonės žuvo ir 6 buvo traumuoti, kai 2018-aisiais žuvusių nebuvo, o traumuota perpus mažiau – tik 3 žmonės.

Tokie šiurpiausi praėjusių metų skaičiai, o pagrindinės šių nelaimių priežastys išlieka tos pačios: neatsargus žmonių elgesys su ugnimi, krosnių, židinių ir dūmtraukių gedimai.

 

 JEV0212Sausio 20 dieną visi 11 Lietuvos pašto mobilūs laiškininkai, dirbantys Šilutės rajone, gavo naujus tarnybinius automobilius. Iki šių metų pirmo ketvirčio pabaigos numatyta Lietuvos mobiliems laiškininkams išdalinti 440 naujų tarnybinių automobilių.

mityba copyŠilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras spalio, lapkričio ir gruodžio mėnesiais organizavo „Sveikos mitybos įgūdžių formavimo“ paskaitas Šilutės ir Pagėgių savivaldybių mokyklose. Lektorė Danguolė Gasparavičienė bendravo su įvairaus amžiaus mokiniais, tėveliais, įstaigų darbuotojais, diskutavo apie ikimokyklinio amžiaus vaikų mitybai keliamus reikalavimus. Su gimnazistais aptarta, kas trukdo sveikai maitintis, kaip maistą paversti draugu, o ne priešu.

liberalaiKelti savo skyriaus pirmininką Audrių Endziną pretendentu į Lietuvos Respublikos Seimą vienmandatėje rinkimų apygardoje Šilutės liberalsąjūdiečiai nusprendė trečiadienį, partijos skyriaus visuotiniame susirinkime.

Ar skiepijotės nuo gripo?

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt