Naujienos

Krepsis trenerisPaskelbus karantiną Nacionalinė krepšinio lyga (NKL) pasekė Lietuvos krepšinio lygos pavyzdžiu ir nusprendė stabdyti čempionatą, o ne daryti pertrauką ar žaisti be žiūrovų. Sezoną „Šilutės“ komanda baigė trečiąja vieta turnyrinėje lentelėje, netrukus vyrai išsiskirstė, legionieriai išskrido namo už Atlanto.

„Mieli Šilutės krepšinio fanai! Ačiū Jums už kiekvienų varžybų metu atiduota širdį, už tai, kad buvote su mumis šio sezono kelionėje ir tikėjote komanda. Šiandien jums ir jūsų šeimoms linkiu sveikatos bei stiprybės, o su Šilutės krepšinio klubu turime dar nebaigtų darbų. Tad manau jau greitai pasimatysime“, - po sezono į sirgalius kreipėsi komandos treneris Kęstutis Mačijauskas.

Šiandien siūlome interviu su strategu, mūsų komandą atvedusiu į NKL lygos geriausiųjų trejetuką.

corona-4945391 960_720Penktadienį Šilutės rajone patvirtintas trečiasis koronaviruso atvejis, susirgo 68 metų Gardamo seniūnijos Šylių kaimo gyventojas. Per savaitgalį Šilutės rajone naujų COVID-19 atvejų neužregistruota (pirmadienio duomenimis).

 

envato-4966945 960_720Vaistinių tinklas „Camelia“ operatyviai sureagavo į išaugusį klientų poreikį karantino metu įsigyti apsaugos prekių ir paskelbė apie gautą medicininių kaukių siuntą. Nuo antradienio Lietuvos gyventojai už savikainą visose „Camelia“ vaistinėse galės įsigyti net 200 tūkst. šios prekės vienetų.

 

hands-1926414 960_720Penktadienį, Jaunimo alėjoje esančiame bute rasta mirusi 70 metų moteris su kraujosruvomis ant kūno bei žaizda galvoje.

Greicio virsytojaiDėl Lietuvoje įvesto karantino sumažėjo automobilių srautai keliuose, tačiau eismo nelaimių vis tiek įvyksta. Balandžio 6-ąją minima Saugaus eismo diena, tad policijos pareigūnai ragina gyventojus kelyje būti drausmingais, pakančiais, laikytis Kelių eismo taisyklių (KET) ir taip saugoti save bei kitus.

Ar naudojatės elektroninių parduotuvių, internetinių užsakymų paslaugomis?