Left Bottom vmi

Archyvas

Naujienos

DSC 0508Jau po trijų savaičių - rugsėjo 8 dieną Šilutėje startuos jubiliejinis - 10-asis Žuvienės virimo čempionatas.

„Šilutės naujienos“ naudojasi išskirtine teise ir kalbina šio jau seniai ne tik respublikiniu, bet ir tarptautiniu tapusio renginio sumanytoją, organizatorių ir vyriausiąjį šefą Marijų BUDRAITĮ.

 

bank-note-209104 960_720Šeštadienį policijos pareigūnai gavo pranešimą, kad Tauragėje, Vytauto gatvėje, rasti pinigai. Pinigai buvo paimti ir pristatyti į Tauragės apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą. Šiuo metu ieškomas šio radinio savininkas.

 

the-day-of-knowledge-1636816 960_720Šiemet Mokslo ir žinių diena – rugsėjo 1-oji – bus šeštadienį. Kaip informavo Švietimo ir mokslo ministerija (ŠMM), mokslo metų pradžios šventė nukeliama į artimiausią darbo dieną – rugsėjo 3-ąją, pirmadienį. Tačiau, kaip skelbia ŠMM, susitarusios mokyklos bendruomenėje ir suderinusios su savivaldybe ar kitais mokyklos savininkais, mokslo metų pradžios šventę mokyklos gali surengti ir šeštadienį, rugsėjo 1-ąją.

 

lelijosPirmadienis bus bene karščiausia šios savaitės diena, po kurios į šalį plūstels gaivesni orai, tačiau tik trumpam. Šiandien šalyje vyraus permainingas debesuotumas, pūs gūsingas pietvakarių, vakarų krypties vėjas, ypač pajūryje. Antroje dienos pusėje, vakarėjant vietomis praslinks lietus.

 

zodiac-2904106 960_720Ką žada jums žvaigždės šią savaitę? Pateikiame astrologinę prognozę visiems Zodiako ženklams.

Ar pritariate draudimui prekiauti vaikišku šampanu?

Ukmergės naujienos