Naujienos

RrrUSNES KOPLYCIOS_APIPLESTA_4_copyNemalonus incidentas sekmadienio ryte laukė Rusnės katalikų – pastebėta, kad naktį kažkas išlaužė šv. Juozapo koplyčios duris ir ją apiplėšė.

Vandalizmo aktą pirmoji pastebėjo pročkelė Adelė Budvytienė, atėjusi atrakinti koplyčią. Savaitgalio dienomis įvykio vietoje dirbo policijos pareigūnai.

 

Untitled-1 copyLietuviai vis dažniau skiria investicijas kokybiškoms namų šildymo alternatyvoms, kurios ne tik taupo laiką, tačiau ir saugo gamtą. O apšildyti namus galima tikrai labai įvairiais būdais. Galima paminėti tiek senas galimybes, kaip kad kieto kuro katilai, kurie kūrenami malkomis, tiek inovatyvius šilumos siurblius, kurie vadinami pačia ekologiškiausia ir tuo pačiu ekonomiškiausia namų šildymo alternatyva.

Tiesa, šilumos siurbliai yra labai įvairūs, tad pradėjus ieškoti Jums labiausiai tinkamo be patirties gali kilti klausimas - kurie yra geriausi. Pateiksime Jums trumpą gidą, kuris turėtų supaprastinti ir tuo pačiu sukonkretinti paieškas.

 

15132 df02e2cb6c24cfaea59122f0331ae996Siekdama suvienodinti sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumą Lietuvoje besigydantiems užsienio šalių gyventojams, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) ligoninėms parengė specialias rekomendacijas – sudaryti užsienio kalbomis kalbančių medikų sąrašus, interneto svetainėse skelbti daugiau informacijos anglų kalba ir pan.

26. Linas_Kojala_autoryst_-_LRTRemiantis naujausia lapkričio mėnesį paskelbta „Freedom House“ ataskaita, propagandą, kaip politikos priemonę, socialiniuose tinkluose naudoja vis daugiau pasaulio vyriausybių. Lietuvos interneto laisvės padėtis šioje ataskaitoje nėra analizuojama, tačiau patvirtinama, kad esame vienas iš taikinių.

„Freedom House“ ataskaitoje teigiama, kad su Kremliaus režimu siejami troliai ir botai skleidžia dezinformaciją JAV ir ypač buvusiose Sovietų Sąjungos valstybėse.

Konstatuojama, kad Rusijos valdžia finansuoja jai palankius komentatorius, pasitelkia valstybinėse įstaigose ir įmonėse dirbančius žmones, trolius, botus, kad darytų įtaką turiniui internete. „Freedom House“ nurodo, kad kaip atsaką į tai „Facebook“ net du kartus 2019 metais pašalino tūkstančius suklastotų vartotojų, grupių ir puslapių, siejamų su Rusijos veikėjais ar organizacijomis.

95661-5Nuo šios savaitės pradedami Lietuvą ir Rusiją jungiančio Karalienės Luizos tilto per Nemuną remonto darbai, todėl gali būti laikinų problemų sklandžiam eismui, - praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Prieš kelias dienas, neapsikentę darbo sąlygų ir mažų atlyginimų į protesto akciją išėjo nestatutiniai savivaldybių ugniagesiai. Reikšdami protestą prieš numatomus didesnius mokesčius, žalius kryžius laukuose stato ūkininkai. Naujam streikui ruošiasi ir

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt