Left Bottom vmi

 

trysmilijonai filmas__3MILIJONAI_940x470_a_940x470_copy2017 m. lapkričio 27 d.

Kino filmas „TRYS MILIJONAI €URŲ“

Ar gali pinigai susukti protą, kai jo tiek mažai? Sugyventiniai Julius ir Živilė savo kailiu patyrė, jog į duris gali pasibelsti didžiulė sėkmė, kuomet dar vakar į jas beldėsi anstoliai.

 

ilut 11_28„Kitoks Teatras“ pristato naujausią intriguojančią premjerą - „Užsiimkime meile? Ačiū, su malonumu!” lapkričio 28 d. 18 val. Šilutės kultūros centre su būriu visiems žinomų teatro, kino, TV filmų ir serialų žvaigždžių - Neringa Nekrašiūte, Ramūnu Šimukausku, Arvydu Dapšiu ir kitais aktoriais.

Tikitės, kad spektaklyje išvysite visą Kamasutros vadovėlį? Nustebsite išvydę - komedija visai ne apie tai, apie ką iš karto pagalvojote.

 

Zvagulio koncertas_silute2017 m. lapkričio 29 d. 18 val.

Šilutės kultūros centre

ŽILVINAS ŽVAGULIS su GYVO GARSO grupe.

Bilieto kaina nuo 8 Eur, koncerto dieną 15 Eur.

 

4 istorijos2017 m. gruodžio 6 d. 18 val.

Šilutės kultūros centre

„4 istorijos“ pagal A.Bocelli ir S.Brightman“ – solidžios muzikos ir choreografinių interpretacijų programoje Jums puikiai pažįstami atlikėjai su ypatingu repertuaru: „Amigos para siempre“(Draugai per amžius), „Time to say good by“(Laikas pasakyt sudie), „Somos novios“(Mes, vaikinai), „Fantomas operoje“ ir kiti žymiausi klasikos ir šiuolaikinio miuziklo kūriniai, dažniausiai skambantys pasaulinio garso atlikėjų Sharos Brightman ir Andrea Bocelli koncertuose!

bibliotekaViešojoje bibliotekoje veikia parodos: Juozo Budraičio fotografijų paroda „Mano kinas. 1970–1990 m.“; Šilutės jaunimo ir suaugusiųjų mokymo centro 10J klasės mokinių dizaino darbų paroda „Vazų formų improvizacijos“ (vad. – dailės mokytojas metodininkas Aurimas Liekis).

Ukmergės naujienos