Spaudos projektas

 

ilgaamze Joana„Jaučiuosi mylima“, - dabartinį savo gyvenimą apibūdina šilutiškė Joana Endzelaitienė. Prieš kelias dienas 90 metų jubiliejų atšventusi močiutė džiaugiasi vaikų dėmesiu, kaimynės draugija.

bociaiNeįgaliųjų dienos paminėjimas surengtas ir Šilutės senelių globos namuose.

 

Lyga 4Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio paminėjimo metus saugiškiai užbaigė smagiu renginiu – Žinių ir muzikos lyga. Renginį organizavo Šilutės F. Bajoraičio viešoji biblioteka kartu su Saugų filialo bibliotekininkėmis, talkino Saugų seniūnė Dalia Rudienė.

 

Neigaliuju 1


Advento pradžia, sutapusi su Tarptautine neįgaliųjų diena buvo gera proga draugėn, susirinkti viso rajono neįgaliesiems. Tokį susibūrimą jie surengė gruodžio 3-ąją Šilutės šv. Kryžiaus katalikų parapijos namuose: ir pabendravo, ir su dovanomis atvykusius svečius priėmė.

 

Sandora 1Gruodžio 1-ąją didžiosios metų šventės - Kalėdų laukimo meto ir Advento pradžios renginys atėjo į šimto krašto senolių širdis - tiek jų į visus metus laukiamą šventę ir vėl sukvietė Šilutės evangelikų - liuteronų bažnyčios labdaros organizacijos „Šilutės Sandora“ nariai.
12 sandoriečių paskutinėmis praėjusios savaitės dienomis dirbo be poilsio valandų, nes papuošti ir padengti stalus, suruošti asmenines dovanėles tokiam būriui senjorų buvo išties sunkus darbas. Šilutiškiams, kaip įprasta, labai padėjo grupelė bičiulių iš Rostoko (Vokietija), šilutiškius remiančių jau daugiau nei dvi dešimtis metų. Šįkart kelios dienos iki renginio atvyko 7 žmonių delegacija.