Spaudos projektas

 neigaliuju kelioneKelionių sezoną jau atidarė Šilutės rajono neįgaliųjų draugijos nariai - jie aplankė dainingąjį ir grybingąjį Dzūkijos kraštą.

monsinjoras vasiliauskas R. Sakalauskaite ir jos knygaŠilutės F.Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vyko susitikimas su žurnaliste Ramune Sakalauskaite bei jos knygos „Gyvenimas, koks jis buvo. Monsinjoro Kazimiero Vasiliausko biografija“ pristatymas.

4 juknaiciu pasysiu bibliotekos kulturos pyneKas atspindi mūsų istorijos vingius? Kur susilieja žmonių išgyvenimai? Viskas susipina kūryboje, viskas susilieja vienoje pynėje - istorijoje, literatūroje, dailėje.

Šilutės F.Bajoraičio viešosios bibliotekos Juknaičių filiale pedagogė, kraštotyrininkė, rašytoja Edita Barauskienė skaitytojams pristatė istorinį romaną „Žodi, nekrisk ant akmens“. Ši knyga - apie pirmosios lietuviškos knygos sudarytoją ir autorių Martyną Mažvydą.

meno mokykla mokytojai DSCN0078Žmogaus gyvenime 50 metų - tai branda, pats vidurvasaris, o kolektyvo ar mokyklos veikloje - gilus ir prasmingas istorijos pėdsakas, padėjęs atrasti gyvenimo kelią ne vienai kartai. Todėl minint Šilutės meno mokyklos 50-metį skambėjo gausybė nuoširdžių padėkos žodžių, sveikinimų ir linkėjimų.

Tai, kad praėjusį ketvirtadienį Šilutės meno mokykla minėjo neeilinį gimtadienį, miestelėnai žinojo iš anksto, nes artėjant šventiniam renginiui, ant Meno mokyklos buvo iškilmingai atidengta iškaba. Ją mokyklai dovanojo vienas dosniausių įstaigos bičiulių ir partnerių - Šilutės Rotary klubas. Vėliau iškilminga eisena, lydima orkestro „Pamarys“ muzikantų ir choreografinės grupės „Pamarietė“ šokėjų, žygiuodama Lietuvininkų gatve link Šilutės kultūros ir pramogų centro nuvedė visus į jubiliejaus minėjimo koncertą.

1 saule kolektyvas alanijos festivalyjeŠvėkšnos „Saulės“ gimnazijos šokių kolektyvo „Saulė“ jaunimo grupė viešėjo pas Šilutės rajono savivaldybės partnerius Alanijoje (Turkija) bei dalyvavo  Turkijos tautinio suverenumo ir vaikų dienos renginiuose.

Ukmergės naujienos