Spaudos projektas

BociaiJau antrą kartą šį pavasarį į susitikimą savo būstinėje Liepų g. 16 rinkosi Lietuvos pensininkų sąjungos (LPS) „Bočiai“ Šilutės skyriaus nariai, vadovaujami naujai išrinkto pirmininko Stasio Tunilos ir jo pavaduotojos Nijolės Stasės Gumuliauskienės. Pirmojo susitikimo metu visi „Bočių“ nariai buvo apdovanoti Lietuvos 100-mečio medaliais, o šio susitikimo tikslas buvo pasveikinti jubiliatus ir pasidžiaugti bendryste su saviškiais.

juknaiciai seimu_protu_musis2Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui Juknaičių pagrindinės mokyklos bendruomenė organizavo protų mūšį.

protu musis_bociaiBalandžio 10 d. Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje antrus metus iš eilės vyko protų mūšis „Esu saugus, nes žinau“, skirtas Saugaus eismo dienai paminėti.

Intelektualioje kovoje savo jėgas išbandyti susirinko 5 bendruomenių komandos: „Moterų seklyčia“, „Bočiai“, „Policijos rėmėjai“, „Saugi kaimynystė“ bei naujokų komanda iš Šilutės Trečiojo amžiaus universiteto „TAU“.

pasysiu biblioteka_teatro_diena4Laimutės Barkauskienės iniciatyva atgimęs Juknaičių mėgėjų dramos teatras jau šeštus metus džiugina ir kraštiečius, ir kitų rajonų gyventojus. Šis draugiškas, šmaikštus 10 žmonių kolektyvas yra daugelio švenčių dalyvis, savo kūryba suteikiantis prasmingų akimirkų žiūrovams. 2014 m. respublikinėje teatrų šventėje „Atspindžiai” kolektyvas įvertintas 4-ąja Lietuvos nacionalinio kultūros centro kategorija. Nuo pat teatro atkūrimo pradžios spektaklius režisuoja Dalia Minkevičienė.

katyciu biblioteka_suldiakovo_paroda2Visą kovo mėnesį Katyčių bibliotekos lankytojai grožėjosi Eugenijaus Šuldiakovo akvarelės paroda „Mažosios Lietuvos evangelikų liuteronų bažnyčios. Dievo namų didybė”. Į parodos uždarymą atvyko pats darbų autorius, susitikti su dailininku, besidominčiu istorija E.Šuldiakovu susirinko Katyčių pagrindinės mokyklos penktokai su dailės mokytoja Brigita Vitkauskiene bei Katyčių bendruomenės atstovai.

Ukmergės naujienos