Spaudos projektas

orkestras pamarys lenkijojeŠilutės meno mokyklos pučiamųjų instrumentų fanfarinis orkestras „Pamarys“ (vad. Gražvydas Raila, koncertmeisteris Edgaras Noreika) šokėjų grupė „Pamarietė“ (vad. Judrė Railienė) ir vasarą garsino Pamario kraštą, dalyvaudami įvairiuose tarptautiniuose festivaliuose už šalies ribų. Vienas tokių renginių įvyko rugpjūčio 19-22 dienomis Lenkijoje, Plonsko mieste, kur buvo surengtas XII Europos orkestrų paradas.

Šiame parade šilutiškiai atstovavo Lietuvai ir Šilutės kraštui bei didžiavosi galimybe būti šalies kultūros ambasadoriais: šilutiškius orkestrų parade Lenkijoje lydėjo aukštai iškeltos Lietuvos trispalvė ir Šilutės krašto vėliava.

futbolas su seniunuBaigėsi apie pusantro mėnesio vykęs vaikų gatvės futbolo turnyras, kurį organizavo VšĮ „Šilutės sportas“ futbolo treneriai Rimas Čeliauskas ir Bronius Mackevičius.

juknaiciu svente eisenaRubokai, Blauzdėnai, Ridžiai, Mineikiai, Skoriai, Tatamiškiai, Šakūnėliai, Maželiai... Tai - pradingę Juknaičių seniūnijos kaimai, kurių atminimą juknaitiškiai įamžino skulptūroje vasaros palydėtuvių metu.

Ši šventė kvietė į tradicines žirgų konkūro varžybas, į auksarankių mugę, įvairius atrakcionus. O svarbiausias šventės akcentas buvo skulptūros, skirtos seniūnijos dingusiems kaimams atminti, atidengimas.

paroda sveksnoje  prie baznyciosMažosios skulptūros paroda, savo kelionę pradėjusi Šilutės F.Bajoraičio viešojoje bibliotekoje, užsukusi į Žemaičių Naumiestį, galiausiai atvyko Švėkšnon. Parodos autorius, profesionalius skulptorius Aušrą Jasiukevičiūtę ir Daumantą Kučą atlydėjo švėkšniškė Agnė Oželytė, Lietuvos dailės sąjungos pirmininkės asistentė.

kurybiniai uzsiemimai bibliotekojeJau keturis kartus literatūros mėgėjai rinkosi į kūrybinius užsiėmimus „Kai knygos atgyja spalvose...“, vykstančius Šilutės Fridricho Bajoraičio viešojoje bibliotekoje.

Atsižvelgdami į iš anksto numatytą temą dalyviai atsineša prozos ar poezijos knygų, susitikimų metu skaito jų ištraukas, diskutuoja, ir  iškilusias mintis ir vaizdinius vėliau išreiškia kūrybinėse dirbtuvėse ant įvairios medžiagos: drobės, popieriaus, akmens, keramikos.

Ukmergės naujienos