Spaudos projektas

arlauskas lukas_2017Maždaug nuo 8 metų pradėjęs kurti pasakas ir pasakojimus, vėliau virtusius užkrečiančiomis istorijomis, vienas jauniausių rajono rašytojų Lukas Arlauskas nesiliauja stebinti kraštiečių.

Priešpaskutinėje Vydūno gimnazijos klasėje besimokančio vaikino kūrybos bagaže - net penkios autorinės knygos, trofėjų kraitėje - penki „Lietuvos Maximalisto“ apdovanojimai.

Septyniolikmetis šilutiškis jau yra sukūręs dvi kompiuterines programas, pritaikytas išmaniesiems įrenginiams, ir skatina jaunimą plėsti savo žinias, netradiciškai mokytis, tobulėti.

Kintai sokiu_kolektyvui_15Šokių kolektyvas „Kintai“, kuriam vadovauja Asta Gužauskienė, atšventė savo 15-ąjį gimtadienį.

eilesŠilutės F.Bajoraičio viešojoje bibliotekoje savo poezijos knygą „Tekėjimas“ pristatė kraštietis Gediminas Macijauskas, gimęs ir augęs Šilutėje.

Čia baigęs vidurinę mokyklą, jis studijavo Vilniaus konservatorijos Klaipėdos fakultetuose teatro režisūrą. Po studijų dirbo Klaipėdos miesto mokyklose pedagogu. Šiuo metu gyvena Palangoje, dirba Klaipėdos pedagogų švietimo ir kultūros centre metodininku.

E.V.Berbomas-Kint seninijos_kaim_zenklaiKintų Vydūno kultūros centre kasmet ruošiantis Kovo 11-osios šventei iškyla dilema, kokia forma organizuoti renginį, kad kartu būtų paminėtas ir 19 a. netoli Kintų gyvenusio Kuršių marių žvejybos inspektoriaus Ernsto Vilhelmo Berbomo (Beerbohm Wilhelm Ernst) gimtadienis. Mat E.V.Berbomas gimė kaip tik kovo 11 dieną ir palaidotas Kintų seniūnijoje esančiose Muižės kapinėse.

Gal ir nebūtų jokio gražaus simbolio, jei ne išskirtinė bei reikšminga Pamario kraštui šios asmenybės biografija, kūryba ir veikla. Tai tarsi meilės ir atsidavimo savo kraštui pavyzdys.

spaudosŠilutės naujienų“ redakcija, dalyvavusi Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo konkurse valstybės teikiamai dalinei finansinei paramai kultūriniams, visuomenės informavimo saugumo, medijų raštingumo ugdymo ir šviečiamiesiems projektams gauti, šiemet laimėjo finansavimą dviem spaudos projektams - ir viso 8500 eurų.

Ukmergės naujienos

,,,,,