Spaudos projektas

paroda sveksnoje  prie baznyciosMažosios skulptūros paroda, savo kelionę pradėjusi Šilutės F.Bajoraičio viešojoje bibliotekoje, užsukusi į Žemaičių Naumiestį, galiausiai atvyko Švėkšnon. Parodos autorius, profesionalius skulptorius Aušrą Jasiukevičiūtę ir Daumantą Kučą atlydėjo švėkšniškė Agnė Oželytė, Lietuvos dailės sąjungos pirmininkės asistentė.

kurybiniai uzsiemimai bibliotekojeJau keturis kartus literatūros mėgėjai rinkosi į kūrybinius užsiėmimus „Kai knygos atgyja spalvose...“, vykstančius Šilutės Fridricho Bajoraičio viešojoje bibliotekoje.

Atsižvelgdami į iš anksto numatytą temą dalyviai atsineša prozos ar poezijos knygų, susitikimų metu skaito jų ištraukas, diskutuoja, ir  iškilusias mintis ir vaizdinius vėliau išreiškia kūrybinėse dirbtuvėse ant įvairios medžiagos: drobės, popieriaus, akmens, keramikos.

Subriu svente 3Savo tradicinę šventę „Lenkiuosi žemei ir duonai“ savaitgalį surengę Katyčių seniūnijos Stubrių kaimo žmonės kartu lenkėsi ir dėkojo aktyviausiems bendruomenės nariams ir vieni kitiems, ir atvykusiems svečiams.

Tądien Stubrius papuošė dar vienas gražus akcentas - Bendruomenių metams skirta lenta.

syliu svente naujagimiai DSCN0032Tradicinį Šylių kaimo renginį „Gandro dovanos“ labiausiai sušildė po ilgo lietaus įsišvietusi saulė bei daugybė sveikinimų ir dovanų darbščiausiems, aktyviausiems bendruomenės nariams ir  gandro dovanų - sūnelių - sulaukusioms keturioms šeimoms.

 emalis dega zvakeDešimt kūrėjų iš Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos, Gruzijos ir JAV dvi savaites Kintų Vydūno kultūros centre kepė „Žuvies pyragą“. Tokia šiemet buvo 14-osios emalio meno kūrėjų stovyklos „Pamario ženklai“ tema.

Lietuvos kultūros tarybos ir Šilutės r. savivaldybės finansuojama ši emalio meno laboratorija kasmet papildo Kintų Vydūno centro emalio darbų kolekciją, kuri jau gali reprezentuoti ne tik Pamario krašto kultūrą Lietuvoje, bet ir Lietuvos kultūrą užsienyje.

Tad verta bet kokiu metų laiku aplankyti Vydūno kultūros centrą ir pamatyti unikaliąją kolekciją.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt