Spaudos projektas

vokaliniai kolektyvaiŠilutės rajono savivaldybės taryba savo sprendimu patvirtino, kad 2017 metais parems 30 mėgėjų meno kolektyvų veiklos projektų - jiems padalinta 67 990 eurų.

Dar 1500 eurų skirta kolektyvų apžiūroms organizuoti - apžiūrų bus penkios.

violeta astrauskieneBalandžio 7-8 d. Suomijoje, Turku mieste, vyks tarptautinis poezijos festivalis „ePublisher“, kuriame dalyvaus ir penki atstovai iš Lietuvos. Tarp jų - ir mūsų kraštietė, aktyvi Švėkšnos bendruomenės narė, Saugų seniūnijos specialistė Violeta Astrauskienė. Ji pakviesta dalyvauti festivalyje ir paskaityti savo kūrybą.

arlauskas lukas_2017Maždaug nuo 8 metų pradėjęs kurti pasakas ir pasakojimus, vėliau virtusius užkrečiančiomis istorijomis, vienas jauniausių rajono rašytojų Lukas Arlauskas nesiliauja stebinti kraštiečių.

Priešpaskutinėje Vydūno gimnazijos klasėje besimokančio vaikino kūrybos bagaže - net penkios autorinės knygos, trofėjų kraitėje - penki „Lietuvos Maximalisto“ apdovanojimai.

Septyniolikmetis šilutiškis jau yra sukūręs dvi kompiuterines programas, pritaikytas išmaniesiems įrenginiams, ir skatina jaunimą plėsti savo žinias, netradiciškai mokytis, tobulėti.

Kintai sokiu_kolektyvui_15Šokių kolektyvas „Kintai“, kuriam vadovauja Asta Gužauskienė, atšventė savo 15-ąjį gimtadienį.

eilesŠilutės F.Bajoraičio viešojoje bibliotekoje savo poezijos knygą „Tekėjimas“ pristatė kraštietis Gediminas Macijauskas, gimęs ir augęs Šilutėje.

Čia baigęs vidurinę mokyklą, jis studijavo Vilniaus konservatorijos Klaipėdos fakultetuose teatro režisūrą. Po studijų dirbo Klaipėdos miesto mokyklose pedagogu. Šiuo metu gyvena Palangoje, dirba Klaipėdos pedagogų švietimo ir kultūros centre metodininku.

Ukmergės naujienos

,,,,,