Spaudos projektas

naumiestis sniego_gniuzteNors sniego už lango seniai nebėra, bet balandžio pabaigoje į Žemaičių Naumiesčio gimnaziją atriedėjo „Sniego gniūžtė“ - renginys, kurio nuotaikomis jaunimas tebegyvena iki šiol.

1 ramuciu_biblioteka_susitikimas_su_Rimantu_GreiciumiNacionalinę Lietuvos bibliotekų savaitę Šilutės F.Bajoraičio viešosios bibliotekos Ramučių filiale vyko kraštiečio Rimanto Greičiaus knygų „Man nereikia likimo kito“ ir „Slenksčiai“ pristatymas, dalyvaujant autoriui.

Šis kraštietis žinomas Ramučių gyventojams, nes 1963-1970 metais čia gyveno ir dirbo mokytoju, vėliau - mokyklos direktoriumi.

3 biblioteka_treciojo_amziaus_universitetas_paskaitaŠilutės F.Bajoraičio viešojoje bibliotekoje jau trečią kartą vyko Trečiojo amžiaus universiteto rengiama paskaita senjorams. Šį kartą dalyvius subūrė paskaita „Konfliktai. Ar visada galima laimėti?“, kurią vedė Klaipėdos valstybinės kolegijos Socialinių mokslų fakulteto doc. dr. Ilvija Pikturnaitė.

arlauskienes knyga_sveksnoje_dalyviaiŠvėkšniškių ir Švėkšnos bibliotekos lentynas papildė naujas leidinys - iš Švėkšnos kilusios šilutiškės pedagogės Irenos Arlauskienės ketvirtoji knyga „O kas toliau?“, kurios sutiktuves organizavo Šilutės F.Bajoraičio VB Švėkšnos filialo bibliotekininkė Danutė Litvinienė.

Tądien buvo atidaryta ir klaipėdiečio menotyrininko Petro Šmito paroda „Tikrovės atspindžiai“. Į atidarymą autorius neatvyko, parodą atidaryti jis paprašė klaipėdietės bičiulės Helenos - Švanytės Černiauskienės, kuri emocionaliai tai padarė.

prie Lietuvos_skalikoBalandžio trečiąjį trečiadienį, 19-ąją, Šilutės rajono savivaldybės administracija kartu su D.Junutiene tradiciškai savivaldybės ir seniūnijų raštvedes vėl pakvietė į Raštvedžių šventę ir dovanojo kelionę. Keliauninkių būrys aplankė Telšius ir Telšių rajono savivaldybės Varnių seniūniją.

Ukmergės naujienos