Spaudos projektas

filmasPo Velykų, balandžio 4 dieną, Ventėje dirbo vienas garsiausių Lietuvos režisierių Algimantas Puipa su filmavimo grupe. Dieną Šilutės krašte jie praleido kurdami vaidybinį filmą „Kamanių medus“. Filmas, kurio biudžetas yra 680 000 eurų, kuriamas pagal Torgny Lindgreno to paties pavadinimo romaną, o jame pasakojama dviejų brolių istorija.

Filmo gamybos vadovas Kristijonas Puipa pasakojo, kad Ventėje buvo filmuojama filmo pradžia, nes Ventės peizažas atitiko neįvardintą skandinavišką salą.

Masinei filmo scenai kūrėjai kvietė nusifilmuoti ir šilutiškius, tačiau buvo keliami specialūs reikalavimai jų išvaizdai: jie turėjo būti skandinaviškos išvaizdos - aukšti, švieios odos ir plaukų.

Šioje lietuviškoje juostoje nusifilmavo ir trys Šilutės teatro aktoriai - Alma Rimkevičiūtė, Vygantas Paldauskas ir Vytautas Bartuška. O vienas pagrindinių aktorių - Juozas Budraitis yra kilęs iš Švėkšnos.

„Esu labai patenkinta, jeigu dar kartą pakvies, būtinai filmuosiuos“, - įspūdžiais dalinosi A.Rimkevičiūtė.

Mickiene ilgaamzeKlausantis Gardamo ilgaamžės Marijos Mickienės gyvenimo atsiminimų būtų galima parašyti knygą. Jaunystėje ji kartu su seseria buvo ištremta į Sibirą ir atsidūrė vaikų namuose, iš kurių po metų vienui viena parkeliavo į Lietuvą...

Balandžio pradžioje 90 metų jubiliejų atšventusi Marija džiaugiasi dukra, anūku, trim proanūkiais ir tuo, kad gimtadienio proga savo namuose sulaukė daug garbių svečių.

neigalieji metu_ataskaitaŠilutės rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė Laima Micienė, kaip ir kasmet pavasarį, visus rajono neįgaliuosius sukvietė išklausyti ataskaitą apie per metus nuveiktus darbus. Šiemet susirinkimas sutapo su mažųjų Velykėlių išvakarėmis, tad buvo gera proga ne tik prisiminti praėjusių metų renginius, bet ir susibėgus į būrį sudaužyti ne vieną margutį, sudainuoti linksmą dainą.

 

IlgaamzeSaulėtą balandžio 9-ąją, gražų 90-ies meų jubiliejų šventė šilutiškė Bronislava Žukienė. Per savo gyvenimą ilgaamžė daug dirbo, netgi būdama pensijoje, o laisvalaikiu mezgė, nėrė, siuvinėjo.

„Mama visuomet buvo gera. Savo gerąsias puses paveldėjome iš mamos“, - sakė kartu su mama gyvenanti dukra Violeta.

Pasidžiaugti gražiu Bronislavos jubiliejumi atvyko Šilutės rajono meras Vytautas Laurinaitis, Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis, Šilutės seniūnas Raimondas Steponkus. Jie linkėjo ilgaamžei stiprybės, jaukumo, artimųjų dėmesio ir kad ji jaustųsi taip, kaip dabar atrodo.

BociaiJau antrą kartą šį pavasarį į susitikimą savo būstinėje Liepų g. 16 rinkosi Lietuvos pensininkų sąjungos (LPS) „Bočiai“ Šilutės skyriaus nariai, vadovaujami naujai išrinkto pirmininko Stasio Tunilos ir jo pavaduotojos Nijolės Stasės Gumuliauskienės. Pirmojo susitikimo metu visi „Bočių“ nariai buvo apdovanoti Lietuvos 100-mečio medaliais, o šio susitikimo tikslas buvo pasveikinti jubiliatus ir pasidžiaugti bendryste su saviškiais.

Ukmergės naujienos