Spaudos projektas

traksedziu rudens_svente_DSCN0001Ir lapai šnarėjo, ir grindys dundėjo pirmą kartą surengtoje Rudens šventėje, į kurią Traksėdžių kaimo bendruomenė kvietė atvykti praėjusį šeštadienį.

Rudeniškai papuoštoje mokyklos sporto salėje dvelkė ne tik rudens spalvomis, bet ir buvo galima paskanauti įvairių rudens gėrybių, sužinoti įmantrių patiekalų gaminimo receptų, su kaimynu pabendrauti ar šiaip pasilinksminti.

juknaiciu darzelis_Rudenelio_marga_juostaRuduo dovanoja daug nuostabių spalvotų akimirkų ir rudens gėrybių tiek mažiems, tiek dideliems - tik spėk viskuo grožėtis ir rinkti, kas po kojomis šnara, čeža, krenta, kvepia...

mokiniu tarybaMokslo metai įgavo įprastą pagreitį, o su juo atėjo nauji darbai ir siekiai, kuriuos ketina įgyvendinti Šilutės rajono mokinių taryba, bendradarbiaujanti su visomis rajone veikiančiomis mokyklomis, taip pat - su Šilutės rajono savivaldybės Švietimo skyriumi.

Vienas iš svarbių šiais mokslo metais žingsnių buvo žengtas praėjusį trečiadienį, spalio 12 dieną, kai Šilutės atviroje jaunimo erdvėje (Liepų g. 16) įvyko Lietuvos moksleivių sąjungos Šilutės rajono mokinių tarybos savanorių priėmimas.

Norinčiųjų papildyti mokinių tarybą buvo tikrai nemažai.

naumiescio gimnazija_savivados_dienaŽemaičių Naumiesčio gimnazijos II-IV klasių moksleiviai dalyvavo pilietiškumo pamokose, skirtose Vietos savivaldos dienai paminėti.

Gimnazistai susipažino su gimnazijos, seniūnijos ir rajono savivaldomis.

mokytoju diena_pirmojoje_gimnazijojeŠilutės pirmojoje gimnazijoje nuotaikingai paminėta Mokytojų diena.   

Ukmergės naujienos