Spaudos projektas

 

TAU 3Gruodžio 21-ąją, likus vos kelioms dienoms iki didžiųjų metų švenčių, pabūti kartu, prisiminti veiklas ir ištarti nuoširdų ačiū susirinko Šilutės Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) bendruomenė. Jaukus renginys, vykęs buvusios Šilutės turizmo ir paslaugų verslo mokyklos salėje, buvo apgaubtas ne tik adventine - ramybės, susikaupimo ir supratimo aura, bet ir jautriomis emocijomis. Kas jau kas, bet Šilutės TAU studentai vertina savo bendrystę, galimybę mokytis visą gyvenimą ir geba išlikti jauni – jie patys ir dainavo, ir šoko, ir savas eiles skaitė. Padėkos vakaras vainikuotas gražiausiais palinkėjimais, padėkos žodžiais bei išdalintomis „Gerumo angelų“ statulėlėmis už nuoširdžius darbus.

 

Vitrina 1Kalėdinių vitrinų konkursas – be didesnių netikėtumų, - taip kasmetinį konkursą apibūdina jo organizatoriai Šilutės seniūnijos vadovai.

 

Saugu egle_2Laukiant didžiausių žiemos švenčių Saugų ir Vilkyčių gyvenvietės nušvito įžiebtomis eglutėmis.

 

SVEKSNA 1Visa Švėkšnos „Saulės” gimnazijos bendruomenė - pedagogai, moksleiviai ir jų tėveliai susirūpino vienu mažuoju savo nariu. Klastinga liga berniukui trukdo laisvai kvėpuoti, jam tenka miegoti prijungtam prie deguonies aparato, tenka kalbėti ir juoktis palydint dusulio priepuoliams.

Gimnazijos moksleiviai su pedagogais penktadienį surengė kalėdinės aukos koncertą, kurio metu surinktos lėšos bus perduotos berniuko šeimai, kad jie galėtų įsigyti apie 15 tūkst. eurų kainuojančią aparatūrą, kuri mažajam ligoniukui palengvins kvėpavimą.

 

gerumo namai_vainutas5Prieš savaitę per visus Vainuto seniūnijos kaimus suko automobilis, kuriame sėdėjo būrelis Gerumo namų darbuotojų. Labdaringą veiklą krašte jau daug metų puoselėjančios moterys ir šiemet nepamiršo suruošti dovanėles visiems garbaus amžiaus apylinkės senoliams – 90 ir daugiau metų sulaukusiems kraštiečiams.