Spaudos projektas

SILUTES UOSTAS_5Klaipėdos regiono savivaldybės vykdo projektą „Savivaldybes jungiančių turizmo trasų ir turizmo maršrutų informacinės infrastruktūros plėtra“.

Klaipėdos regione yra daug patrauklių lankytinų objektų, plėtojama turizmo infrastruktūra, teikiamos turizmo paslaugos, tačiau informacijos stoka dažnai trukdo turistams rasti norimus pamatyti lankytinus objektus. Klaipėdos ir Skuodo rajonų, Neringos, Klaipėdos miesto, Kretingos rajono, Palangos ir Šilutės rajono savivaldybių administracijos bendradarbiauja šiame projekte siekdamos sukurti vientisą, savivaldybes jungiančią turizmo ženklinimo infrastruktūros sistemą, kuri būtų patogi turistams, keliaujantiems ir lankantiems istorinius, kultūrinius, gamtinius ir kt. lankytinus objektus Klaipėdos regione.

Kurybiniai pusryciai_5Liepos 28-osios rytą išalkę sielos maisto žmonės rinkosi į Švėkšnos biblioteką. Atėjusiuosius bibliotekininkė Danutė Litvinienė pakvietė... kramtyti sielos gardumynus.

onines gorainiuose1Aštuonios Onutės, iš kurių penkios - gorainiškės ir trys iš gretimų gyvenviečių - Aušbikavio bei Bikavėnų šiemet buvo pagerbtos Vainuto seniūnijos Gorainių kaimo šventėje prieš pat šv. Onos atlaidus.

Sveksnos svente_3515-ąjį gimtadienį šiemet mininti Švėkšna savaitgalį ir vėl surengė Dvaro šventę.

Kartu pasveikinti taip pat jubiliejų - jau 15-ąjį - švenčiantys žinomi šio krašto „Šalnos“ šokėjai, dar vienam krašto vardą garsinančiam kraštiečiui įteikta šv. Jokūbo statulėlė, pagerbti gražiausiai savo sodybas išpuoselėję švėkšniškiai, vyko net keletas kultūrinių renginių, o tie, kas dar nežinojo, kas tai yra kroketas, turėjo galimybę išmokti ir šį aristokratišką žaidimą.

edukacija kapinese_usenu_biblioteka_swarraitkiemis_I_2018_07_14_Miliauskiene_fotomobil_081_kapinaitesLiepos 14 ir 21 dienomis Šilutės F.Bajoraičio viešosios bibliotekos Usėnų filialo bibliotekininkė grupei vaikų vedė edukacinį užsiėmimą iš ciklo „Senosios Usėnų kapinaitės“. Šie užsiėmimai vyksta jau antrus metus.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt